Otrdiena, 30.11.21, 05:18 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Zīlēšana ar spoguli - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Zīlēšana / Pareģošana (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dažādi zīlēšanas veidi » Zīlēšana ar spoguli
Zīlēšana ar spoguli
SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 18:08 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Spēja atspoguļot realitāti spoguļveidā dod pamatu uzskatīt spoguli par logu uz citu pasauli. Mēs redzam sevi apgrieztā veidolā. Ja skatīties spogulī pa nakti, kad mūsu pasaule piesātinās ar citu enerģiju, kas iekļūst no citām dimensijām, paša atspulgs sāk likties maģisks, it kā atdzīvotos, iegūst dvēseli.
Spogulis pārvēršas savdabīgā maģiskā kristālā, kurā izpaužas dvēsele. Redzējumi ir tādi, ka ne katrs spēj izturēt šādus rituālus.
Zīlē ar spoguli dažādi.
Pats vienkāršākais ir spīdināt uz griestiem ''saules zaķīti'', vērojot kustīgo zīmējumu un meklējot tajā zīmes.
Var vienkārši uzrakstīt savu jautājumu ar vasku uz spoguļa, ietīt to vairākās auduma kārtās un nolikt pa nakti zem spilvena. Ja jums neparādīsies notikums, kas saistīts ar šo jautājumu, tas nozīmē, ka jums nekas nesanāks.
Ja jūsu mīļotais ir tālu no jums, neraksta, bet jūs vēlaties zināt par viņu, nolieciet spoguli uz galda, lai tajā atspoguļotos griesti. Iededziet baltas sveces. Ieskatieties spogulī un uzdodiet jautājumu. Pēc dažām minūtēm spogulī ir jāparādās viņa sejai. Ja tā ir bēdīga, tas nozīmē, ka noticis ir kaut kas slikts, ja smaidīga – viss ir labi, pa velti uztraucieties.Var arī neatšķirt mīmiku un tas nozīmē, ka liktenis jums nevēlas atklāt savu seju.
Ir arī šāds veids. Ejiet uz upi, ezeru vai strautu un paņemiet līdzi spoguli. Uzdodiet jautājumu, kam ir viennozīmīga atbilde: ''jā'' vai ''nē''. Iemērciet trīs reizes spoguli ūdenī. Ieskataties tajā. Skaidrs atspulgs tajā nozīmē ''jā''. Šo var darīt arī vannā.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Zīlēšana / Pareģošana (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dažādi zīlēšanas veidi » Zīlēšana ar spoguli
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz