Piektdiena, 22.10.21, 19:51 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1092

Vietnes draugi

Statistika

Ziemassvētkos - rituāls, lai piepildītos vēlēšanās - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Maģija, rituāli dažādos svētkos » Ziemassvētkos - rituāls, lai piepildītos vēlēšanās
Ziemassvētkos - rituāls, lai piepildītos vēlēšanās
SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 17:41 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 666
Status: Offline
Lai piepildītos jūsu pati kvēlākā vēlme, izveidojiet krāsainu maģisko sveci. Iepriekš nopērciet nelielu karstuma izturīgu ieliktni un krāsainas sveces : zaļu, baltu, sarkanu, dzeltenu, zilu, oranžu, violetu un gaišzilu. Trauka vidū lieciet baltu sveci. Nokorektējiet sveci trauka augstumā, apgriežot to tā, lai tā nebūtu augstāka par pašu tilpni. Pēc tam pēc kārtas aizdedziniet visas pārējas sveces un ar pilošo vasku aizpildiet tilpni. Izmantot vajag visu krāsu sveces, bet lielāku uzmanību atliciniet jūsu iemīļotajai krāsai. Pilinot sveces trauka dibenā, domājiet par to, ko katra krāsa var atnest jums jūsu dzīvē.Visas krāsas kaut ko simbolizē: zaļa - bagātību un stipru veselību, sarkana - aizsardzību un mīlestību, dzeltens - prieku un spēku, zila - uzticību, oranža - seksuālo aktivitāti, violeta - iekšēju garīgumu, bet gaišzila - radošo aktivitāti. Nemirkšķinot, raugoties uz uguni vajag novēlēt sev to, ko uzrakstījāt uz papīra, bet pēc tam lapu sadedzina uz šīs sveces. Svecei ir jādeg visu Ziemassvētku nakti.

Šāds veids:

Uz Ziemassvētkiem var paprasīt likteni izpildīt nākamgad vienu jūsu vēlēšanos. Šo vēlēšanos vajag uzrakstīt uz papīra lapas. Paņem nelielu sveci. Sveces krāsu ir labāk izvēlēties atkarībā no vēlēšanās būtības.
Ja vēlme skar mīlestības lietas, tad ir jāņem sarkanu sveci, ja jūs gribat piesaistīt stipru veselību vai materiālus labumus, tad ņemiet zaļu sveci. Gaišzilas sveces labi palīdz no noguruma, dzeltenas - noņem stresu, brūnas - dod veselību, rozā atbilst romantikai un aizrautībai, violeta palīdzēs noņemt bojājumu un izārstēt cilvēku, zilas sveces palīdz pastiprināt cilvēka personības kaut kādu noteiktu aspektu, izārstēt smagu slimību.
Ja svece ir liela, labāk to saīsināt. Svece jāaizdedzina un pēc iespējas viss vasks jāsapilina uz papīra ar vēlēšanos. Pēc tā vajag paņemt tādu pašu diegu, kādā krāsā svece un, salokot lapu kvadrātā, aptin to ar šo diegu. Šis papīrs ir jānēsā līdzi visu nākamo gadu, taču šī nelielā burvestība darbojas tieši gads un sola iecerētās vēlmes izpildījumu šī termiņa laikā.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Maģija, rituāli dažādos svētkos » Ziemassvētkos - rituāls, lai piepildītos vēlēšanās
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz