[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Vēlmju piepildījumam, veiksmei dažādās situācijās » Veiksmīgai lietai
Veiksmīgai lietai
SanistraDatums: Trešdiena, 02.03.16, 15:40 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
''Zvaigznes nesaskaitīt, jūru-okeānu neizdzert,
Tā arī mani ar veiksmi neizšķirt un to neatņemt,
Visur un visā paspēt un veiksmi savu zināt.
Lai notiek tā!''

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Eva1974Datums: Otrdiena, 31.05.16, 18:10 | Ziņojums # 2
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 13
Labdien!
Kad un kā jāpielieto šis vārdojums?
Ko Jūs varētu man ieteikt, lai atrisinātu savas negaidīti radušās naudas problēmas? Ir tā, ka pēkšņi viss sāk iet slikti un sāk rasties problēmas it visur, gan darbā, gan mājās... esmu zimisusi, lūdzu palīdziet!

SanistraDatums: Trešdiena, 01.06.16, 09:00 | Ziņojums # 3
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Labdien!

Šo vārdojumu var pieskaitīt pie ''ātrajiem vārdiem''. To skaita izejot no mājas, ja vajadzīga veiksme kādā lietā - pirms darba intervijas, pasākumiem utt.

Par naudas rituāliem es jau Jums atbildēju komentārā, sadaļā Naudas maģija - un to, kā darbojas šāda veida rituāli.
Jebkura veiksmīga rituāla pamatā ir ticība, enerģija un darbības fiziskā plānā (runa iet par materiālās dzīves vērtībām pamatā). Nauda, veiksme un citi labumi paši par sevi pie cilvēka nenāk. Cilvēkam ir kaut kas jādara, lai tas realizētos. Jāstrādā jau pirmām kārtām ar savām domām - jo tieši domas nosaka to realitāti, kurā katrs no mums uzturas. Ar domām mēs paši radām visu laiku šķēršļus, problēmas un piesaistām dzīvē to, kas arī ir mums apkārt - ne vairāk un ne mazāk. Protams, ir nianses, kā tieši domas realizējas dzīvē, taču nedomāju, ka man vajadzēti šobrīd ''izplūst'' šajā stāstījumā. Kultivējiet pozitīvo domāšanu, intensīvi darbojieties ne tikai ar vārdojumu skaitīšanu, bet arī darbojieties fiziskajā plānā. Bieži vien ceļā uz naudu (un ne tikai) stāv mūsu pašu ambīcijas, robežas, ierobežojumi (to es varu, bet to nē, tas man ir piemērots, bet tas nē, to es gribu, bet to nē utt). Šāda sadalīšana ierobežo mūsu pašu nākotnes izpaušanos pilnā mērā. Atcerieties, ka problēmas dzīvē, ir ne tikai izaicinājumi, kas rodas priekš tā, lai mēs atklātu sevi, savas potenciālās iespējas, pilnveidotu sevi kā personības, bet arī norāda uz to, ka cilvēks kaut ko pats dara nepareizi. Vai tās ir domas, vai rīcība, vai uztvere, vai greizs pasaules skatījums, vai novāciet savu pagātnes ražu (karmiskais aspekts) - tas Jums būtu pašai jāizanalizē un ar to tad arī pamatā jāstrādā. Jo problēmas no zila gaisa un pareizu ceļu izvēles nerodas. Tās vienmēr ir tikai mūsu pašu dzīves, dzīvošanas, domāšanas sekas.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Vēlmju piepildījumam, veiksmei dažādās situācijās » Veiksmīgai lietai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: