[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Vēlmju piepildījumam, veiksmei dažādās situācijās » Veiksmīgai eksāmenu nokārtošanai
Veiksmīgai eksāmenu nokārtošanai
SanistraDatums: Trešdiena, 02.03.16, 15:36 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Veic uz augošu mēnesi.

Jums vajadzēs: dzeltenu, baltu un oranžu sveci, aromātisko kociņu ar muskata smaržu, vijolītes vai piparmētras eļļu.

Aizdedziniet balto altāra sveci un aromātisko kociņu. Iesmērējiet dzelteno un oranžo sveci ar eļļu no degļa līdz pamatam. Visu šo laiku koncentrēti domājiet tikai par labu iznākumu eksāmenā, iedomājieties pēc iespējas reālistiskāk, kā jūs veiksmīgi nokārtojat eksāmenu, sajūtiet apmierinājumu no sekmīgas eksāmena nolikšanas. Lieciet sveces blakus uz altāra, pa kreisi oranžo, pa labi dzelteno. Aizdedziniet tās no kreisās puses uz labo. Izrunājiet vārdojumu tik reizes, cik uzskatīsiet par vajadzīgu, Jūs jutīsiet, kad var apstāties. Izrunājiet vārdojumu ar katru reizi skaļāk, pārliecinātāki un ar lielām izjūtām. Atstājiet sveces nodegt.

Vārdojums:

Atver manu atmiņu, dod man zināšanas, aizsargā manu saprātu. Atbalsti mani vajadzīgā laikā. Es (vārds) veiksmīgi nokārtošu šo eksāmenu. Tas ir tikpat skaidri, kā šo sveču liesmas. Lai notiek tā!

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Vēlmju piepildījumam, veiksmei dažādās situācijās » Veiksmīgai eksāmenu nokārtošanai
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: