Svētdiena, 28.11.21, 03:01 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Bioenerģētiskā masāža - veselībai - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Bioenerģētiskā masāža - veselībai
Bioenerģētiskā masāža - veselībai
SanistraDatums: Svētdiena, 24.04.16, 15:39 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Zobu sāpes.

Bioenerģētiskā masāža, protams, nevar būt alternatīva vizītei pie zobārsta. Procedūru skaits dienā un cikla ilgums atkarīgs no sāpju intensitātes – sevišķi ieteicams to veikt pēc zobu izraušanas.
1. Presējošas kustības aizvērtas mutes līmenī – 1-2 min.
2. Enerģijas noraidīšana uz slimo vietu ar labās rokas pirkstgaliem no 5 cm attāluma – 1 min.
3. Sāpju „izvilkšana” – 1 min. Enerģijas nopurināšanu no rokām veic sāņus no pacienta un masiera.
Visu atkārto vairākas reizes. Seansa ilgums 10-15 min. Šādi no sāpēm var atbrīvot arī zīdaiņus, kuriem nāk zobiņi. Tad jāstrādā ar labo roku, bet kreiso paliek bērnam zem muguras.

Elpošanas ceļu slimības un gripa.

Bioenerģētisko masāžu izpilda 1-3 reizes dienā – atkarībā no pašsajūtas (arī pašmasāžu).
1. Presējošas kustības deguna līmenī 0,5-1 min.
2. Enerģijas raidīšana uz degunu (obligāti jāsajūt durstīšana delnā vai pirkstos) – līdz 1 min.
3. Slimās enerģijas izvilkšana deguna rajonā (ik pēc 3 apļveida kustībām enerģiju nopurina) – 1 min. Izvilkšanu veic ar labo roku, kreisās rokas pirksti – savilkti dūrē. Ja efektivitāte nav pietiekama, veic „sālošās” kustības. Visas kustības norādītajā secībā atkārto. Seansa kopējais ilgums 10-15 min.

Sāpes kāju muskuļos, noguruma sajūta un kāju pēdu satūkums pēc staigāšanas.

Visbiežāk to izjūt padzīvojuši cilvēki. Taču tas nenozīmē, ka jāpamet fiziskas nodarbības un skriešana. Šādos gadījumos palīdzēs bioenerģētiskā masāža, ko var izpildīt arī pats pacients.
Izdarot pašmasāžu, vispirms jāapsēžas, jāpārliek viena kāja pret otru. Ja masāžu veic cita persona, pacients var stāvēt vai sēdēt. Pirms seansa ieteicams mazliet atpūsties, vislabāk, ja kājas novietotas augstāk.

1.Nostiprinošās un izlīdzinošās kustības2-3 min laikā uzlabos organisma vispārējo tonusu. Pašmasāžas gadījumā šīs manipulācijas var veikt domās, iztēlojoties dziednieka roku kustības.
2.Galvenais paņēmiens – presējošas kustības gar katru kāju5-6 min. Dziednieka rokas viena pretī otrai, tuvojoties un attālinoties plastiski slīd gar pacienta kāju 5-10 cm attālumā no ādas – it kā presējot starp tām esošo gaisu.
3.Kāju ādu glauda ar abām rokām vienlaikus no lejas uz augšu 5-6 reizes.
4.Enerģijas izlīdzināšana 1-2 min. Pašmasāžas gadījumā to var veikt domās.
5.Muguras augšdaļas un krūšu zonas glaudīšana (tiešā kontaktā) ar apļveida kustībām pulksteņa rādītāja virzienā 1 min. To var veikt arī pats sev.

Nereti labs rezultāts panākams, izpildot tikai presējošās kustības. Atkarībā no apstākļiem, masāžu veic 1 reizi (kā ātro palīdzību_ vai arī kā seansa ciklu (5-7 dienas) ar 3-5 dienu pārtraukumu.

Paplašinātas vēnas.

Masāža jāizpilda tāpat kā kāju sāpju un satūkuma gadījumā. Galveno paņēmienu – presējošas kustības, izpilda gar katru kāju no mugurpuses un sāniem. Kontaktmasāža kategoriski aizliegta!

Ausu sāpes vai „aizkritušas ausis”.

Izpilda iepriekšējās manipulācijas un vēl papildus šādus paņēmienus:
1.Enerģijas izlīdzināšana ar labo roku virs galvas (no pieres uz pakausi, no vienas auss uz otru) – 1-2 min.
2.Enerģijas radīšana uz sāpošās auss zonu 1 min.
3.Slimās enerģijas izvilkšana no sāpošās auss zonas (ik pēc 3 apļveida kustībām enerģiju nopurina tālāk no pacienta un paša dziednieka). Bērnus vislabāk dziedināt miegā. Kreiso roku liek bērnam zem muguras un ar labo izpilda visas manipulācijas.

Kakla sāpes.

1.Presējošas kustības (plastiskas) kakla priekšpuses līmenī 1 min.
2.Enerģijas izvilkšana vairogdziedzera zonā 1 min.
3.Uzpumpēšanu veic ar abām rokām, pirksti viegli savilkti dūrēs. Plaukstas ar delnām uz augšu ceļ no saules pinuma līdz zodam, pagriež uz leju, nopurina un nolaiž līdz sākuma punktam 1.min.
Šo paņēmienu ciklu atkārto. Seansa ilgums 10-15 min.

Apgrūtināta elpošana.

Izpilda pēc konsultācijas ar ārstu. Aizliegts izdarīt jaunākā vecuma bērniem.

1.Lēnas zobenveida kustības krūškurvja līmenī.
2.Uzpumpēšana.
3.Muguras un krūšu berzēšana ar apļveida kustībām 10-15 min. Tātad gripas laikā veic pamatprocedūras un papildus tās, pēc kurām ir nepieciešamība.

Sadzīves traumas.

Protams nepieciešama specializēta medicīniskā palīdzība, taču bioenerģētiskā masāža var mazināt traumu izraisītās sāpes, satūkumu, sevišķi paātrināt atveseļošanos.
Masāžas kursu nosaka klīniskā aina un atveseļošanās gaita. Tomēr ik pēc 10-12 procedūrām nepieciešams 7-10 dienu pārtraukums.

Mīksto audu sasitums, atveseļošanās pēc kaulu lūzuma vai locītavas izmežģījuma.

1.Nostiprinošās kustības.
2.Pamīšus izpildot pirkstgalu uzlikšanu sāpju vietai, presējošas kustības (tās veic horizontālā plāksnē, turklāt plaukstas tuvina un attālina no pacienta. Ilgums- līdz atgriezeniskās saiknes rašanās brīdim (durstīšana).
Seansa ilgums 10-15 min.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Bioenerģētiskā masāža - veselībai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz