[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Skaistumam
Skaistumam
SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 17:20 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Ņemiet vistas olu(ne veikalā pirkto, bet apaugļotu, no mājas vistas) un atdaliet baltumu no dzeltenuma. Baltumu sakuliet un uzklājiet uz sejas un kakla. Pēc 15 minūtēm vajag noskalot ar tekošu ūdeni, vislabāk no tīra strauta, vai kaut vai upes, bet dzeltenumu aiznesiet un ierociet pie rožu krūma. Šajā gadījumā rozes skaistums pāriet pie sievietes, kura to izdarījusi.

Tiek darīts naktī uz augošu mēnesi. Jums vajadzēs: bļodu , kas ir piepildīta ar melnzemi,
baltu sveci, spoguli – visā augumā, olīveļļu,pačūlijas, jasmīna vai kanēļa eļļu, mazu māla puķupodu, jūsu mīļākā auga sēklas. Lieciet bļodu ar zemi pretī spogulim. Apslakiet dzelteno sveci ar jebkādu izvēlēto eļļu. Lieciet sveci bļodas centrā ar zemi, aizdedziniet to. Sēžaties pretī spogulim tā, lai svece atrastos starp jums un spoguli. Skatieties dziļi spogulī un koncentrējaties uz savējām izjūtām. Bez godkārības un lielības (bez izskaistinājumiem) pārdomājiet visu, ko jūs atradīsiet sevī - skaisto un kroplīgo - ne tikai fizisko, bet arī garīgo. Kas ir jūsu iekšējais skaistums? Kas ir jūsu ārējais skaistums? Svarīgi atcerēties un atzīmēt visas negatīvās īpašības, par kurām jūs agrāk, iespējams, nekad neaizdomājāties, un kuras,pēc jūsu uzskatiem, jums nepieciešams izmainīt sevī. Tāpat atzīmējiet sava rakstura un ārienes visas skaistās, pozitīvās puses, kas jau ir jūsos. Izpildiet šo rituālu trīs naktis pēc kārtas. Svecei ikreiz ir jānodeg apmēram 1/3, nodzēsīsiet to, nedrīkst nopūst. Pēdējā reizē, kad svece nodegs līdz beigām, savāciet no bļodas vaska atliekas, ielieciet puķupoda apakšā, zemi ieberiet no augšas un iesējiet sēklas. Aplejiet sēklas un sekojiet līdzi asniem. Nekādā gadījumā nepieļaujiet auga bojāeju. Ļoti drīz jūs jutīsiet, kā jūsu skaistums un pievilcība aug, atplaukst un spilgti mirdz, kā nekad agrāk, tāpat kā puķe, kas izaug un atplaukst no šīs sēklas.

Augošs mēness, pilnmēness. Jums vajadzēs: 4 rozā sveces,apaļu rokas spoguli,pačūlijas, rozes vai neļķes eļļu. Iesmērējiet sveces ar eļļu un salieciet tās uz grīdas ap sevi pa četrām debespusēm (uz ziemeļiem, dienvidiem, austrumiem un rietumiem). Aizdedziniet sveces. Kamēr sveces degs, sēžat apļa centrā un cieši skatāties spoguļa dziļumā. Vizualizējiet tās izmaiņas sevī, kuras jūs gribat panākt. Kad jums apziņā iznāks skaidra bilde, ko jūs gribat, sakiet šos vārdus:

" Degošā liesma, dejā tavā un gaismā tavā prasu tev. Dod man ( runā to, ko gribat saņemt) ar tavu uguns gaismu. Cik skaidri liesma deg, tā dod man ar to burvestību manu. Kā no pirmā skatiena tā no otrā skatiena. Lai visi redz manējo skaistumu! Lai notiek tā"!

Atstājiet sveces nodegt.

Nolieciet trīs sveces (vai vairāk). Atslābināšanās līdz burvestībai, pats darbs un meditācija pēc tam var aizņemt aptuveni stundu laika. Labākais laiks: pēc tumsas iestāšanās; piektdiena vai svētdiena, 1 maijs, 1.augusts, 1.novembris vai 1.februāris.
Aizdedziniet sveces.

"Pametot ezeru dziļumus, Tuata uzceļas. Un šeit un tur tie ierodas, izvēloties uzvilkt masku. Par ķermeni lokanu, slaidu, izturīgu, priecājos pa dienu, baudu pa nakti. Visu neatvairāms(а), neredzami, es savaldzinu iemīļotos. Ar valdzinājumu, ar seksapīlu es piesaistu uzmanību. Brīnišķīgas, neaizmirstamas ir mana veidola iezīmes. Es dzīvoju jūsu domās un dejoju smadzenēs, es fascinēju ar smaidu un apžilbinu. Redzamu tēlu es radu, visi uztver: dievietes seja, acis kā liesmas, mati kā krēpes, zelta cirta... Piesaistīto spēku es pārvaldu – Tuata burvība vienmēr ar mani. Lai notiek tā"!

Nodzēsiet un ietiniet sveces, lai aizsargātu to enerģiju, kamēr jūs negrasīsieties atkārtot burvestību atkal. Jūs varat atkārtot to tik bieži, cik vēlaties, lai pastiprinātu tēlu, kuru jūs gribat noprojicēt.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Skaistumam
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: