[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Veselības atjaunošanai (pie pirmajiem simptomiem)
Veselības atjaunošanai (pie pirmajiem simptomiem)
SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 17:17 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Jums vajadzēs: vīraku, papīra lapu, spalvu, baltu sveci, kristāla glāzi, vīnu (50g). Pie saaukstēšanās saslimšanas pirmajiem simptomiem dariet sekojošo. Ieskrāpējiet uz sveces savus iniciāļus un aizdedziniet to. Uz papīra lapas uzrakstiet tādus vārdus:

"Es prasu veselību visvarenajai Saulei! Atsūti man izdziedinošo enerģiju un, lai tā piepilda mani ar jauniem spēkiem! Lai notiek tā"!

Uzrakstītos vārdus izvadiet cauri vīraka dūmiem un trīsreiz sakiet: "Lai notiek tā"!

Tagad papīru vajag sadedzināt. Pelnus beriet kristāla glāzē. Aplejiet ar trīsgadīgu izturētu sarkanvīnu un izdzeriet vienā reizē. Pēc tā nekavējoties guļaties gultā. No rīta jūs jutīsieties daudz labāk.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Veselības atjaunošanai (pie pirmajiem simptomiem)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: