Sestdiena, 22.01.22, 08:49 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Pret alkoholismu un dzeršanu - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Pret alkoholismu un dzeršanu
Pret alkoholismu un dzeršanu
SanistraDatums: Ceturtdiena, 09.01.14, 18:53 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Piektdien, dilstošā mēnesī nopērciet trīs slēdzenes, izdarīt to vajag līdz pusdienlaikam. Kad cilvēks atstās glāzītē kaut dažas alkohola lāses , ir jāielej to atslēgas caurumā un ātri jāsaka:

"Tu (dzērāja vārds) dzērāj un netikli,Lai tev uz visu dzīvi tiek aizvērtas alus,vīna un degvīna durvis, tāpat kā šī slēdzene ir aizvērta. Lai notiek tā"!

Uzreiz atslēgu aizslēdziet uz abiem apgriezieniem un atslēgu paslēpiet. Veikt tādu ceremoniju vajag trīsreiz - trīs piektdienas pēc kārtas vienā un tajā pašā laikā.

***

Lai viss sanāktu, vajag ņemt vērā sekojošus nosacījumus: mēnesim jābūt dilstošam, debesīm jābūt skaidrām, nedrīkst būt vējains, lietains un sniegains. Lasa skatoties debesīs:

Mēnesi, tu viņpasaulē esi bijis?
Piedzērušos nelaiķus esi redzējis?
Tā, lai arī (vārds) alkoholu nedzer,
Piedzēries kopš šī brīža un mūžīgi nestaigā.
Kā miroņi mierīgi guļ,
Pēc alkohola nesēro,
Tā, lai (vārds) pēc alkohola nesēro, neskumst,
Glāzē sev alkoholu nelej.
Lai notiek tā!


***

Pirms vārdojuma lasīšanas vajag sakveldēt metāla gabalu līdz tas kļūst sarkans. Tad gremdē metālu ūdenī trīsreiz uzrunā:

"Kā šis metāls atdziest ūdenī, tā lai (vārds) kļūst auksts pret dzeršanu. Lai notiek tā!"


Ūdeni dod izdzert dzērājam.

***

Uzrunā uz brāgas, alus, vīna - dilstošā mēnesī, pusnaktī, 3 reizes.

"Kā mironis no kapa neuzcelsies, vīnu nedzer, tā arī tu (vārds) nedzer ne, kad saule aust uz rītu, ne pa dienu, pusdienslaikā, ne vakaros uz nakti. Lai notiek tā!"

***

Dziedniecībā ir uzskats, ka alkoholisma galvenais izraisītājs ir kālija trūkums organismā. Bišu medus satur daudz kālija, tāpēc tas mazina tieksmi pēc alkohola.

Kā palīdzēt stipri iereibušam cilvēkam?

Ik pēc 20 min viņam dod 6 tējkarotes medus (kopā 18). Pēc pusstundas pārtraukuma visu ciklu atkārto vēlreiz. Pēc izgulēšanās otrā rītā atkal dod pa 6 tējkarotēm medus ik pēc 20 min 3 reizes. Pēc tam jānoēd mīksti vārīta ola. Pēc 10 min dod medu - 6 tējkarotes. Pie brokastgalda vispirms apēd 4 tējkarotes medu, tad gabaliņu gaļas un izdzer glāzi tomātu sulas. Desertā - 4 ēdamkarotes medus. Pēc šādas dziedināšanas pacients diez vai vēl gribēs ņemt mutē kādu spirtotu dzērienu.

*Pret alkoholismu palīdzot arī, ja pa drusciņai pievieno šņabi katrā alkoholiķa dzērienā un ēdienā. No tā dzērājam drīz radīsies riebums pret alkoholu.

***

Šādi veidi:

Paši alkoholiķi sevi par tādiem neatzīst un labprātīgi palīdzību nemeklē. Taču atcerēsimies, ka pati daba ir radījusi iespējas, lai radītu riebumu pret alkoholu.. Šīs iespējas dziedināt var izmantot alkoholiķu tuvinieki, pašiem slimniekiem pat nezinot, turklāt nekaitējot viņu veselībai. Lūk daži ieteikumi:

* Ņem puslitra pudeli, piepilda ar sausiem vistu mēsliem, piepilda pilnu ar degvīnu. Siltā vietā 3-4 dienas ļauj ievilkties, tad izkāš (izfiltrē, lai šķidrums būtu dzidrs), pielej kādu pārtikas krāsvielu (sīrupu vai ko citu) - acu apmānam. Šādi sagatavotu degvīnu alkoholiķim ļauj izdzert visu. Šis līdzeklis izraisa stipru vemšanu un riebumu pret spirtotajiem dzērieniem. Pārejas periodā šiem alkoholiķiem būs nepieciešama tuvinieku pastiprināta uzmanība, sapratne un rūpes.

* Labi pazīstamā sēne pelēkā atmatene (šampinjons) arī var izraisīt riebumu pret alkoholu pat bez pašu alkoholiķu ziņas. Svaigu atmateņu cepurītes liek dziļā pannā. pievieno sīpolus, sāli un liek uz lēnas uguns (ūdeni nepievieno - sēnes arī nemazgā vai arī nomazgātas rūpīgi apžāvē). Sēnēm savā sulā ļauj vārīties apmēram 45-50 min. Tad no tām var gatavot mērces, pievienot zupai, cept ka parasti, pat iemarinēt. Kad alkoholiķis iedzer, dod viņam ''uzkost'' šo garšīgo sēņu ēdienu. Ja citas sēnes faktiski labi sadzīvo ar alkoholu, tad atmateni izraisa stipru vemšanu, sirdsklauves, sejas ādas apsarkumu. Visi šie simptomi ātri pāriet. Līdzīgi var rīkoties vairākas reizes pēc kārtas, tā pamazām pieradinot alkoholiķi izjust riebumu pret alkoholu vispār.

* Tautā lieto arī attīrīto terpantīnu, bet tas diez vai izdosies bez paša alkoholiķa ziņas.. Jārīkojas ļoti uzmanīgi, jo pārdozēšana var kaitēt alkoholiķa veselībai. Katru rītu tukšā dūšā pienā vai ūdenī iepilina attīrīto terpentīnu (var filtrēt caur rupjmaizes šķēlēm tik ilgi, kamēr pazūd tā specifiskā smarža) : pirmajā rītā pievieno 5 pilienus, katrā nākamajā - par 1 pilienu vairāk; un tā līdz 15-20 pilieniem (atkarībā no tā, cik stipra sirds); pēc tam atpakaļejošā gaitā katru rītu pievieno par vienu pilienu mazāk - līdz 5 pilieniem vienā rītā. Dziednieciskais kurss - 1-2 mēneši.

Uzmanību! Kā noprotat, visi šie līdzekļi nav nemaz tik nevainīgi, tāpēc rīkoties vajag ļoti uzmanīgi.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
SanistraDatums: Otrdiena, 08.04.14, 18:13 | Ziņojums # 2
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Kā atbrīvot sievieti no alkohola atkarības

Jums jāizpilda daži nosacījumi, tomēr rezultāts būs lielisks.
1. Paņemiet tekošā gada kalendāru un noskaitiet trīspadsmito trešdienu no pirmā janvāra. Šajā dienā vajadzēs iet uz trīs kapsētām. Lai paspētu visu izdarīt, izejiet no mājas agrāk.
2.Kapsētām, atkārtojos, jābūt trīs: divām, kas darbojas un vienai vecai, kur vairs neapglabā. Uz veco kapsētu brauciet kā pēdējo.
3.Atnākot uz kapsētu, nostājieties pie vārtiem kapsētas iekšpusē un sakiet tā:

''Par to mieru, kas šeit guļ: kuru pirmo šeit apglabāja un kuru pēdējo šeit apglabāja.
Ai jūs mirušie, ai jūs mirušās, neraudiet jūs, necietiet jūs, neēdiet un nedzeriet, vīnu glāzē nelejiet. Tā lai arī (vārds) alkoholu nepirktu, vīnu glāzē nelietu. Kā cilvēks uz elli iet nevēlas, tā lai (vārds) vīnu nevēlētos. Tagad, patiesi un mūžīgi mūžos. Lai notiek tā!''


4.Visas dienas garumā staigājiet pa kapsētām vientulībā, ne ar vienu nesarunājoties.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
JukucitisDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 11:35 | Ziņojums # 3
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 2
Status: Offline
Vēl pāris metodes:

Nepieciešams upē noķert zivi un, kamēr tā vēl dzīva, tajā ieliet vīnu. Pēc tam vīnu no zivs izlej atkal traukā. Zivi vakarā pagatavo alkoholiķim, taču pirms pasniegšanas tā jāapvārdo:
"Kā šī zivs locījās
un no vīna smaka,
tā arī tu, kalps (alkoholiķa vārds),
vīnu redzot, smaksi,
No gada uz gadu vīnam nepieskārsies.
Atslēga, slēdzene, mēle. Āmen"

Savukārt trauku ar "zivs" vīnu jānes un jāizlej uz bezvārda kapa.

***

Nepieciešams savākt zaru slotiņu (lai palīdzētu sievietei - no sieviešu dzimtes kokiem: liepa, kļava, apse utt.; lai palīdzētu vīrietim - no vīriešu dzimtes kokiem: ozola, bērza, vītola utt.). Pusdienslaikā jāizslauka ar šo slotiņu visi mājas stūri, vienlaicīgi sakot:
"Patiesi, saule jūs vairs nepriecēs un rasa nepilēs uz jūsu lapām. Patiesi, lemts jums mitrā zemē sapūt! Bet Dieva cilvēkam (vārds) vīna dzērienu vairs nedzert! Patiesi, lai notiek tā!"
Saulrietā nepieciešams aiz mājas izrakt bedri, kurā ierakt šo slotu. Bedre jāaizrok ar smiltīm. Kad slota sapūs, atkarīgais tiks dziedēts no alkoholisma.
(Lai slotiņa ātrāk sapūtu, ieteicams to taisīt no smalkiem zariņiem.)
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Skaistumam, veselībai, cīņā ar problēmām un vājībām » Pret alkoholismu un dzeršanu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2022 | Uzturēšanu nodrošina uCoz