Otrdiena, 30.11.21, 07:00 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Ievads par Veiksmi. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Piezīmes » Ievads par Veiksmi. (Apcere par Veiksmi un Laimi.)
Ievads par Veiksmi.
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:36 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Veiksme. Ko nozīmē šis jēdziens vispārpieņemtajā cilvēku izpratnē ?

Domāju, ka skatoties uz šo jēdzienu šādā, vispārīgā nozīmē, atbilde būs sekojoša: Veiksme ir tas, kad notikumi un situācijas ar un ap cilvēku risinās, tā kā to pieprasa cilvēka iekšējā pasaule. Pozitīvi, un ar vien pieaugošā secībā. Tad, kad cilvēkam ir prieks dzīvot, radīt ko jaunu un ieliktās, mūsu darbībās, pūles un enerģija, dod lielu pozitīvu atdevi.

Ja Laime ir vairāk kaut kas statisks, tad Veiksme ir arī mūsu pozitīva, mūsu pašu izpratnē, attīstība tālāk. Principā to var nosaukt par radošu, patstāvīgi attīstošos iekšējās un ārējās pasaules saskaņu.

Tomēr, mēs katrs esam individuāls un mūsu uzskati par Veiksmi var būt ļoti dažādi. Vienam ienākums 500 latu mēnesī ir veiksme, otram sakāve un nelaime, vienam veiksme ir sieva – topmodele, otram labāk kārtīga saimniece, bet trešajam gan viens, gan otrs kopā, ceturtajam – labi, ka vispār kāds ir gultā blakus, piektajam ........ un t.t..

Cilvēki, kas kaut cik saprot individuālo un kolektīvo psiholoģiju, piekritīs, ka Veiksmes esamībai un iekšējai apliecināšanai, nepieciešami daudzi saskaitāmie – ārējo haotisko apstākļu sakritība ar mūsu iecerēm, pietiekams enerģijas daudzums, lai veiksmīgais notikums iestātos, mūsu zemapziņas un apziņas saskanīga mijiedarbība, „pareizo” cilvēku iesaistīšanās veiksmīgajā notikumā, mūsu un apkārtējo cilvēku mentālā tīrība veiksmīgo notikumu laikā, mentālā, astrālā un cita drošība, lai veiksmīgais notikums nenojuktu, karmisku slimību un iekšējo bloku neesamība, pareizas ambīcijas, laicīga un pareiza motivācija un citi gan ārējie, gan iekšējie, Veiksmīgo notikumu iespaidojošie apstākļi.

Tie, kas kaut cik, labāk zina, bioenerģētiskās likumsakarības un teorijas, piekritīs, ka katru manu iepriekš nosaukto apstākli, prasību, vēl var sadalīt atsevišķos segmentos un arī katram no segmentiem, jābūt pakārtotam veiksmīgajam notikumam.

Secinājums – lai Veiksme būtu, iestātos ir nepieciešams sevī un apkārtējā pasaulē, atrast, aktualizēt daudzus saskaitāmos.

Protams, ir iespējas apvienot daudzu Veiksmi nesošu segmentu risinājumus un panākt veiksmīgu notikumu gaitu ar „ekskavatora, nevis lāpstas” palīdzību. Bet katrā gadījumā arī tāda pieeja pie darba ar veiksmi nesošiem apstākļiem ir laiku un enerģiju prasošs process. Mums var tiešām noveikties, ka kāds no veiksmes sasniegšanas segmentiem jau atrodas darba kārtībā un neprasa sevišķas pūles.

Jebkurā gadījumā, ir ļoti svarīgi zināt, kādā tad Veiksmes sadaļā mēs taisāmies strādāt. Vai ar ģimeni, vai ar pārticību, vai ar veselību, vai ar sociālo komunikāciju, vai ar.......

Ņemot vērā augstāk minēto, mani personīgi smīdina, uzjautrina manu „kolēģu” reklāmu vispārīgie apgalvojumi – „kodēju uz Veiksmi”, „piesaistu Veiksmi” un t.ml... Netiek konkretizēts, kādu tad veiksmi, kādā dzīves sadaļā nodrošina „speciālists”, netiek konkretizēts arī, kas tad „meistaraprāt” r piesolītā veiksme. Nav neviena no veiksmes parametriem.

Bet galvenais, ka veiksmes solītājs pats neapjēdz, kādu pakalpojuma apjomu, viņš reklamē. Kaut gan tas aizņem ļoti lielu darba apjomu un laika patēriņu,

Sakarā ar to, ka, lai nodrošinātu veiksmi ir daudz kas jāmaina cilvēka apziņā un pasaules uztverē – šie solījumi paliek par farsu un līdzinās tam, kad mīloša pārīša vīriešu dzimtas pārstāvis sola savai izredzētajai „dabūt zvaigznes no debess juma”, Pat neiedomājoties, cik tās zvaigznes pie tā debess juma ir stipri „pienaglotas” un nepārvaldot gravitācijas spēku neitralizēšanas tehnikas. Man kauns, par tādiem kolēģiem „vispārējās veiksmes” solītājiem un žēl klientus, kas šīm pasakām notic. Es nezinu nevienu ezotērisku skolu, kurā apmācītu tādas vispārējās veiksmes piesaistīšanas tehnikām.

Zinu un pats arī tādu pakalpojumu varu sniegt, kad jāpalīdz cilvēkam, konkrētā jautājumā, konkrētu apstākļu nodrošināšanai, Un par visaptverošu veiksmi to nosaukt nevar. Par konkrētu mērķu sasniegšanu gan.

Bet, principā, šī tēma nav par ekstrasensiem, dziedniekiem krāpniekiem, liekuļiem, bet par iespēju piesaistīt sev Veiksmi.

Veiksme un Neveiksme ļoti stiprā mērā atkarīgas no mūsu iekšējām dotībām un īpašībām. No mūsu prasmes pārvaldīt notikumu gaitu un apstākļus.

Lai palīdzētu Jums attīstīt šīs, nepieciešamās Veiksmei, īpašības, es došu Jums daudz praktisku padomu, kā tuvināt šo Veiksmes. Tās būs atsevišķu tēmu veidā. Un to būs vairākas. Jo ceļu uz Veiksmi ir daudz.

Un bieži (ne katrreiz, protams), lai sasniegtu mērķi (Veiksmi) šis ceļa gabals jānoiet nevis vienreiz, bet vairākas reizes. Katru reizi mainot ceļa maršrutus. Un iegaumējot tos.

Ceļš uz Veiksmi nav priekš sliņķiem, bet motivētiem un darbīgiem cilvēkiem.

Es, Daugavietis, novēlu Jums būt gan motivētiem, gan darbīgiem, gan veiksmīgiem !
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Piezīmes » Ievads par Veiksmi. (Apcere par Veiksmi un Laimi.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz