Otrdiena, 30.11.21, 06:12 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Depresija un antidepresanti. Tēma – brīdinājums. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Piezīmes » Depresija un antidepresanti. Tēma – brīdinājums. (Tiem, kas slimo ar "dīvānslimību" un lieto antidepresantus.)
Depresija un antidepresanti. Tēma – brīdinājums.
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 09:02 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Ievads.

Pasērfoju calis.lv foruma tēmās un uzradās man vēlēšanās izskaidrot līdzcilvēkiem, par depresiju un antidepresantu lietošanu.

Gan no medicīniskā, gan no psiholoģiskā, gan no ezotēriskā, skatu punktiem.

Lielu iespaidu uz „uzdrošināšanos”, pārliecību brīdināt cilvēkus, neveikt savā psihē neatgriezeniskas pārmaiņas, ko rada mūsdienu farmakoloģijas industrija, man atstāja arī kāds nesenais reālais gadījums, kad es, kā dziednieks, palīdzēju tikt vaļā no depresijas, „dīvānslimības”, kādam cilvēkam. Piebildīšu, ka es šo psihisko kaiti saucu par „izrautas no kontaktdakšas rozetes” principu.

Interesantākais un paradoksālākais bija tas, ka šis mans pacients bija profesionāls ārsts – psihoterapeits (!!!), kas pats ārstē cilvēkus no šīs mūsdienīgās slimības. Vienkārši, cilvēks izprata un zināja to lielo ļaunumu, ko var sev nodarīt, sākot lietot antidepresantus. Cilvēks, kā profesionāls ārsts, zināja, ka bieži, pat ļoti bieži, cilvēks, kas sāk lietot antidepresantus paliek atkarīgs un nolemts mokošai iznīcībai. Un vēl to, ka „gala punkts” antidepresantu lietošanai ir veģetatīvā distonija. Tautā to var salīdzināt, kā – cilvēks paliek par „dārzeni”. Es, kā dziednieks - bioenerģētiķis, to salīdzinu ar lāstu.

Gadījumā, ar šo pacientu, es ļoti labi atceros, kā cilvēks, telefonsarunā, pirms procedūrām, raudāja no bezspēka un pilnīgas saprāta disharmonijas. Un cik priecīgs bija, kad šīs mokas pārgāja.

Te es nespriedelēšu par mūsdienu farmakoloģijas tendenciozo virzienu – padarīt cilvēku atkarīgu no ar vien dārgākiem medikamentiem un cīnīties ar sekām, nevis slimības cēloņiem. Lai katrs pats spriež par mūsdienu farmakoloģijas labajām un sliktajām pusēm.

1. Depresija, antidepresanti

un to bioķīmiskais un psihiskais skaidrojums.

No sākuma apskatīsim bioķīmiskās un psihiskās izmaiņas cilvēka organismā, kas notiek, kad cilvēks lieto antidepresantus, lai „nenojūgtos”, „uzturētu tonusu”, „darītu, kā vairums”, „tikai nedaudz, neilgi pamēģinātu” un t. ml..

Tātad.

Šāda fizioloģiska procesa mehānismu der zināt, kaut vai tikai tādēļ, ka no tā, pilnībā un primāri atkarīgas mūsu emocijas. Mēs neiedziļināsimies emociju rašanās, niansētības un citu īpatnību labirintos. Šajā gadījumā, apskatīsim tikai to, kā mūsu apziņas bioķīmiskie procesi iespaido emociju nosvēršanos uz zīmi „-„ un uz zīmi „+”. Jeb uz apzīmējumu „labi” un, pretpolu „slikti”.

Cilvēka smadzenēs funkcionē divas sistēmas – enkefalīnu un endorfīnu. Šis sistēmas ir savstarpēji saistītas, tādēļ, to, sauc par enkefalīnu – endorfīnu sistēmu.

Piezīme: Šie bioķīmijas termini (enkefalīni, endorfīni, enkefalīnu – endorfīnu sistēma), ir sarežģīti vidusmēra cilvēka apziņai – nepopulāri sabiedrībā, tādēļ, šīs tēmas labākas sapratnes labad, nosaukšu – apzīmēšu šos terminus, saprotamākā skanējumā.

Norunāsim, ka endorfīnus turpmāk sauksim par „Laimes vielu”, enkefalīnus par „Briesmu vielu”, bet endorfīnu – enkefalīnu sistēmu kopumā, par „EE sistēmu”.

Jāizprot un jāiegaumē šādas lietas:

(1.) Ja, mūsu zemapziņas izpratnē, ar mums notiek kaut kas, kas mums var draudēt mūsu izdzīvošanu, drošību vai var traucēt zemapziņas uzdevumu veikšanā, tad sāk izdalīties, izstrādāties Briesmu viela. Bet mūsu apziņa, mēs paši, uzreiz pēc tam, jūtamies saskaņā ar jēdzienu „slikti”.

Šeit uzsveru !!!

No sākuma (!!!) izdalās Briesmu viela un tikai, pakārtoti tam, mums parādās emocionālais negatīvs. Bez Briesmu vielas mums, vienkārši, nekad nav sliktu emociju, noskaņojuma.

Pie sliktā noskaņojuma primāri, vienmēŗ, „vainīga” Briesmu viela.

(2.) Viss tas pats, ir arī ar Laimes vielas rašanos organismā. Tikai, to rašanās, nav pretrunā ar zemapziņas „likumiem” un, tādēļ, rada mums pozitīvas emocijas.

Par labu noskaņojumu, vienmēr , jāpateicas Laimes vielai.

Priekš ezotēriķu prātiem paskaidrošu, ka EE sistēmas mehānisms ir sava veida primārais saskares punkts starp cilvēka Neredzamo Pasauli, smalkajām vibrācijām, ķermeņiem un tā fizioloģiju. Bet tēma nav par to, un tas tikai ir īss skaidrojums, kura pamatojumus, var apzināt lasot citas tēmas.

(3.) EE sistēma, iedarbojas uz cilvēka organismu kompleksi.

Tas nozīmē to, ka EE sistēma ne tikai regulē mūsu garastāvokli. Bet arī izmaina daudz ko citu mūsu fiziskajā ķermenī un citos mūsu „smalkajos ķermeņos”.

(4.) „EE sistēma”, kopumā ir tendēta, lai Laimes un Briesmu vielu daudzums organismā būtu vienāds, sabalansēts.

Bet, lai saprastu depresijas rašanās bioķīmisko iemeslu, tieši šo 4. likumsakarību nepieciešams izskaidrot vairāk:

Tātad. Ja Briesmu vielas daudzums ir liels, mums emocionāli ir slikti. Šī „slikti” rezultātā palielinās jūtība pret ārējiem kairinātājiem. It sevišķi, tiem, kas izraisa sāpes.

Jautājums (!) – tas ir labi vai slikti ? Jūs, droši vien apgalvosiet, ka, „kas gan tur labs, ja sāp ! Protams, ka slikti.”. Un būsiet kļūdījušies.

Jebkurā sliktumā var atrast arī kāda labuma graudu. Jo to pašu sāpju, negatīvo emociju rezultātā, mūsu organisms, tēlaini izsakoties nonāk, „pilnā kaujas gatavībā”, lai aizsargātos pret ārējiem ienaidniekiem, mobilizējas. Organismam palielinās jūtība, reakcija. Palielinās saprāta reakcija uz ārējiem kairinātājiem, palielinās kustību koordinācija un kustību ātrums. Tagad, mēs varam ātrāk aizbēgt no briesmām. Tagad varam labāk un efektīvāk uzvarēt „ienaidnieku”. Mēs esam mobilizējušies, reakcija ir palielināta, mēs varam darboties veiklāk un efektīvāk, kā standartsituācijās. Vēl bez tam, tādu situāciju laikā, mūsu organisms automātiski pāriet uz mūsu enerģijas optimizāciju – tur, kur nepieciešams ekonomē, bet tur kur nepieciešams, „iedarbina” mūsu enerģijas rezerves.

Daudzi no mums tādās situācijās ir pabijuši un tautā to sauc par stresa stāvokli. Pats interesantākais, ka neliela, saprātīga stresa stāvoklis palīdz mums „uzvarēt”, atrisināt kādu problēmu vai „aizbēgt” no nepatikšanām. Neilgs un saprātīgs stresa stāvoklis ir par ļoti konstruktīvs deļ cilvēka. Bet uzsveru (!!!) – neilgs laikā. Nevis stress, ilgstošu briesmu gadījumā

Lūk arī ideālais EE sistēmas darbības princips, kas nodrošina, iepriekš minētajā 4. punktā aprakstīto EE sistēmas tiekšanos pēc sabalansētības. Shematiski to var aprakstīt šādi: bailes – satraukums – stāvoklis „slikti” – organisma mobilizācija – spēks, ātra reakcija, darbību lietderība – uzvara – stāvoklis „labi”. Tādā veidā organisma sabalansētība ir nodrošināta. Panākts emocionālais līdzsvars.

Kas notiek, ja Laimes vielas līmenis ir patstāvīgi augsts ?

Kā iepriekš noskaidrojām – tad mums ir emocionāls pacēlums un prieks – mums ir „labi”.

Tomēr padomāsim, vai tiešām visos dzīves aspektos mums ir „labi”. Mēs zinām, ka stāvoklī „labi” mūsu pašaizsardzības mehānisms samazina savu uzmanību. Mēs zaudējam „ožu”, pazeminās intuitīvās spējas.

Lielas Laimes vielas dozas rezultātā, mēs varam aizmirst par nelielām sāpēm un pat par nopietnām slimībām.

Tomēr, kādēļ tad mums samazinās, notrulinās sajūtas ?

Tas tādēļ, ka mūsu zemapziņa arī zaudē modrību, „Sīkumi” uz šo momentu ir pārāk nenozīmīgi – tā uzskata mūsu zemapziņa, jo saimniekam tak ir „labi”. Tas, priekš zemapziņas, nozīmē, ka mēs pareizi un sekmīgi risinām ļoti svarīgu sev, savai dzīvei problēmu.

Piemēram: jauneklis, kas iemīlējies un saņēmis no savas simpātijas pretim nākšanu – „sāk lidot ar mīlestības spārniem”. Un zemapziņa, te iebilst nevar neko, jo ģimenes nodibināšanas un dzimtas turpināšanas instinkts, arī viņai ir ļoti saistošs. Tāds, kura labad var aizmirst daudz ko. Tādēl, zobu sāpes, kas mocīja tikai pusstundu atpakaļ, nelielas muguras sāpes, vai klepus, mums nebūs par iemeslu, lai atliktu randiņu ar savu sirds dāmu. Mēs zemapziņas un apziņas līmenī risinām savas dzimtas turpinājuma uzdevumu. Svarīgu, stratēģisku dzīves uzdevumu. Bet tas, nu nemaz, nenozīmē, ka jauneklis pēkšņi palika vesels. Nebūt ne. Slimības turpina progresēt, Cilvēks tikai ir zaudējis jūtību pret tām. To var nosaukt par eiforiju, kad samazinās organisma pretošanās spējas, saprāta reakcija samazinās, pazūd kustību koordinācija un mūsu organisms nav mobilizēts. Enerģijas patēriņš netiek kontrolēts un organisms kļūst vēl neaizsargātāks.

Kad esat apmierināts ar dzīvi, kad emocijas ir mierīgas un komfortā, pamēģiniet paspēlēt kompjūterspēli, kur kaut kas jāšauj, jākoncentrējas. Kaut vai to pašu „Contrstrike”. Un pamēģiniet šo spēli paspēlēt, kad esat nedaudz stresains, uzbudināts. Jūs sapratīsiet manis rakstītā atbilstību taisnībai.

Var secināt, ka situācijā, kad mums ir pārlieku labi, mūsu dzīvotspēja samazinās. Un, kad mums ir situācija „ne pārāk labi” mūsu dzīvotspēja, prasme gūt uzvaras, palielinās. Paradoksāli, bet fakts.

Jāatzīmē, ka parasts cilvēks ar normālu psihi, bez grūtībām, pāriet no viena stāvokļa otrā un ilgi neaizkavējas ne vienā no šiem diviem psihes stāvokļiem. Nedz tajā, kur ir labi, nedz tajā, kur ir slikti. Risina savas tekošās problēmiņas un sasniedz savus mērķus, bez kādām grūtībām. Vai ar ļoti mazām grūtībām.

Cilvēks, kam ir psihe ir pavisam vesela, stabila, balansē kaut kur „pa vidu” un nenonāk nedz galējā stāvoklī „slikti”, nedz galējā stāvoklī „labi”. To tautā sauc par nosvērtību.

Arī EE sistēma tiecas ievērot šo nosvērtību. Cenšas padarīt mūsu psihi pavisam veselu un mūsu eksistenci par komfortablu un aizsargātu reizē.

Ko tas nozīmē ?

Tikai to, ka mūsu zemapziņa zina, ievēro mēru. Jā, tā var novest cilvēku totālā eiforijā, līdz pat vājprātībai no laimes, Var arī novest savu saimnieku galīgā depresijā, kas beidzas ar pašnāvību. Tomēr tas notiek tikai pataloģiju gadījumos. Un var notikt arī dziļas depresijas gadījumā.

Cilvēkiem ar normālu psihi, Laimes vielas daudzuma palielināšana, noteikti, pēc kāda laika, iniciē Briesmu vielas daudzuma paaugstināšanos un vienlaicīgu Laimes vielas daudzuma pazemināšanos.

Un, otrādi, Briesmu vielas daudzuma palielināšanās, pēc optimāla laika, izraisa Laimes vielas daudzuma palielināšanos un vienlaicīgu Briesmu vielas daudzuma pazemināšanos.

Rodas loģisks jautājums, priekš kam mūsu organisms tā „rausta” mūsu psihi ? Kas, viņam darīt nav ko ?

Atbilde ir banāli vienkārša – lai mēs neietu bojā...... jā, jā, lai mēs nenomirtu. Jo tikai patstāvīga emocionāla un fiziska kustība ir mūsu eksistences pamats.

Cilvēks bez mērķiem, kuru sasniegšanai nepieciešama kustība no „mīnuss” pola uz „pluss” polu, ātri noveco un arī mirst.

Tāpat, ja, mēs apstājamies savā dzīves kustībā vai „iestrēgstam” kādā no diviem vērtību galējībām – mēs ejam bojā gan morāli, gan arī fiziski.

Atkāpšos nedaudz no tēmas, bet pastāstīšu, ka man ir veca māte (krietni pāri 80) un es pat ļoti priecājos, kad mamma katru pavasari plāno stādīt kartupeļus un klibo pa kartupeļu vagu, stāda viņus, kopj un rudenī atkal novāc.

Jāpiebilst, ka esmu zemnieks, kas audzē kartupeļus un varu mammai atvest katru rudeni, kartupeļu krājumus, kaut 100 gadiem uz priekšu. Bet es to nedaru.

Un ne jau es savai mammai vēlu sliktu. Es, vienkārši, zinu, ka, ja viņa „nekustēs”, ja viņas zemapziņa nesaņems patstāvīgu, nelielu stresu ar nozīmi – „ko man ziemā ēst ?”, tad drīzāk es savu mammu jau sen apraudzītu tikai kapos.

Mīļi ir tas, ka kartupeļus parasti noēd kolorado vaboles, vai raža ir gaužām niecīga un man, vienalga, mammai jāved tie kartupeļi, lai viņai būtu, ko ēst. Bet man ir prieks, ka es ar savu dēla „nežēlastību” nodrošinu mammas EE sistēmas labāku darbību un mamma, pateicoties tam ir dzīva.

Tādēļ, tīri loģiski, nav labi visu laiku dzīties pakaļ stāvoklim „labi”, visu laiku dzīties pakaļ priekam un baudai. Pat, ja Jūsu maciņš un sociālie apstākļi ir spējīgi to nodrošināt. Cilvēks bez mērķiem ir nolemts destrukcijai.

Šai likumsakarībai padoti arī visi labklājīgie, bagātie cilvēki. Cilvēkam var būt miljardi bankas kontā, bet, ja nebūs mērķu, tad viņš ir nolemts iznīcībai. Tikai nodoms un/vai iespēja dzīvot labi, nav mērķis.

Turpināsim.

Laimes vielas līmenis organismā nevar augt bezgalīgi, viņam obligāti jākrītas, jānonāk balansā ar Briesmu vielas līmeni.

Nav noslēpums, ka jebkurš „labi” ātri paliek par „pierastu lietu un mums gribās jau lielāku „labi”. Un tā pieaugušā secībā. Ja runāt bioķīmiķu valodā, tad mēs tiecamies palielināt Laimes vielas daudzumu bezgalīgi.

Sasniedzot šo „augstumu”, mēs iestrēgstam un vairs nav mūsu spēkos nedz atkāpties, nedz iet uz priekšu. Mēs tiekam „iebetonēti”. Un, kad pienāk vajadzība risināt jaunas problēmas, lai „aizmuktu” no briesmām un risinātu citas dzīvei svarīgas lietas, mēs nevaram to veikt un ciešam sakāvi. Mēs nevaram reaģēt un soļot kopā ar notikumiem ārpasaulē.

Ja, turpretim, cilvēka EE sistēma sāk aktīvi izstrādāt vairāk Briesmu vielas, tad cilvēka psihe patstāvīgi cīnās ar ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem un apstākļiem. Tērē enerģiju, nervus, emocijas, dzīvi. Cilvēks nesaprot, ka nedaudz „jāatdziest”, jāatpūšas, jāsaņem spēki, jo izmocītu „kaujās” ”karotāju” var vieglāk uzveikt jebkurš ienaidnieks.

Pareizāk ir – nedaudz pakarojām, pamēģinājām uzvarēt ienaidnieku, redzam, ka pretinieks spēcīgāks. Tad ir jāapstājas, jāapsver vai mums samierināties ar pretinieka pārspēku, vai pielietot citu taktiku, lai uzvarētu, kad spēka rezerves atkal uzkrātas.

„Sitoties ar pieri pret sienu, kas ir ceļā, sienu nevar izjaukt”. Labāk apstāvēt malā, apskatīties apkārt un atrast apkārt ceļu. Lai tak tā siena stāv vesela.

Normālam cilvēkam, EE sistēma, zemapziņa un saprāts, nodrošina emociju stabilitāti starp emocionālajiem poliem „+” un „-”. Un šīs sistēmas varenību un lietderību nevar neievērot. Tā ir ļoti, ļoti būtiska mūsu izdzīvošanas veiksmīgam procesam. Savā, veselas un stabilas sistēmas, izpratnē, tā arī ir reaģētspējīga un paša cenšas saglabāt nosvērtību – optimālo savas darbības „zelta vidusceļu”. Jeb mūsu dzīvotspēju.

Un tagad par ANTIDEPRESANTIEM

Jebkurš antidepresants mākslīgā, ķīmiskā veidā palielina Laimes vielas daudzumu organismā vai imitē Laimes vielas efektu organismā. Tādas funkcijas ir arī narkotikām.

Jebkurš antidepresantu lietotājs, palielina Laimes vielas līmeni organismā. Kas pats par sevi ir ļoti destruktīvi un kaitnieciski priekš EE sistēmas un paša cilvēka. Laimes vielas daudzums tiek palielināts bezgalīgi un pārsniedz normālo fizioloģisko līmeni daudzkārt.

Jā, sākotnēji cilvēkam ir tik „labi”, kā nekad nevar būt, ja šīs narkotikas (sauksim turpmāk, antidepresantus īstajā vārdā !) nebūtu lietotas. Bet notiek, iepriekš aprakstītais process – notrulinās cilvēka sajūtas un cilvēks pieradinās pie sākotnējās dozas. Narkotikas nepieciešams ar vien vairāk un vairāk. Ar vien biežāk un biežāk. Dozas palielinās. Mazāk iedarbīgas narkotikas tiek nomainītas pret vairāk iedarbīgām. Cilvēks bez tām (EE sistēma) vairs nevar dzīvot. Parādās atkarība.

Kas notiek tālāk ?

EE sistēma cenšoties saglabāt, augstāk aprakstīto, dabisko balansu, sāk izstrādāt palielināt arī Briesmu vielas daudzumu. Tā, lai būtu līdzsvars.

Visa šī „dragreisa” rezultātā, par cilvēka psihi sāk valdīt arī Briesmu viela. Cilvēks nonāk emocionālā ELLĒ !

Kas notiek, ja narkotikas (antidepresantus) cilvēks mēģina vairs nelietot ?

Sākas tā saucamās „Lomkas”. Tad, kad cilvēks sajūt lielas sāpes tikai no tā, ka organisms, vienkārši, darbojas, veic savas funkcijas. Pie tam, nekādu reālu slimību cilvēka organismam pat nav. Šīs sāpes vai sāpju priekšvēstneši, rada emocionālu negatīvu. Lielu negatīvu.

Kādēļ šīs „Lomkas” ?

Lieta tāda, ka, ja Laimes viela organismā tiek ievadīta mākslīgi, organisms „aizmirst”, kā patstāvīgi izstrādāt Laimes vielu. EE sistēmas sadaļa, kas atbild par Laimes vielas ģenerāciju, atmirst ! Priekš kam censties izstrādāt to, ko jau tāpat dod lielās dozās ?

Kopumā, tiem, kas mēģina atmest narkomāniju (antidepresantu lietošanu), organismā paliek tikai Briesmu viela, kuras koncentrācija organismā arī (kad narkotikas tika lietotas) ir sakāpināta līdz maksimumam. Jo, neaizmirsīsim, ka tad, kad narkotikas tika lietotas, Briesmu viela, lai saglabātu balansu, arī tika izstrādāta pastiprināti. Rezultātā organismā vienpersoniski dominē tikai Briesmu viela. Organisms ir aizmirsis, kā izstrādāt Laimes vielu un prot izstrādāt tikai Briesmu vielu............... Ar visām no tā izejošajām „Elles” mokām, ko aprakstīju jau iepriekš.

Godīgi sakot, tādēļ es neticu tam, ka narkomānus var izārstēt. Neticu un viss (!!!), jo EE sistēmas nojukšana ir neatgriezeniska un to nevar atkal noregulēt, lai Laimes un Briesmu vielas daudzumi būtu sabalansēti. Zinu, ka ir dažādas (Minesotas un t.ml.) programmas, kas palīdz narkomāniem atgriezties dzīvē. Salīdzinoši palīdz. Un, pārsvarā uz laiku. Jo visu „atturības” laiku (pat visu dzīvi) cilvēkam ir jābūt ar super lielu gribasspēku. Jo narkomāna Lomkas jau nekur nepazūd. Tās uz laiku var daļēji noslāpēt ar psihotreningiem, bet ne iznīcināt. Agri vai vēlu, parasti, cilvēks nolūst Briesmu vielas iespaidā. Diemžēl.

Ja, tomēr, notiek brīnums - narkomānu ārstēt ļoti kvalitatīvi, un atjaunot Laimes vielas „ražotni”. Bet ir viens liels „BET” – Laimes vielas jau izbaudītā eiforija, bauda ir neaizmirstama, bet „izārstētam” narkomānam dabiskā ceļā nekad vairs nesasniedzama. Ir radusies psihiska atkarība. Un, nedod Dievs, ja šim „bijušajam” narkomānam parādās kādas dzīves lielākas grūtības, stresa situācija (mēs, cilvēki, nedzīvojam tīros akvārijos).

Tādos gadījumos EE sistēma nonāk totālā disbalansā un to pārvarēt bez narkotiku devas nevar neviens. Ir pat teiciens – „Narkotikas prot gaidīt”. Arī vairākus gadus.

EE sistēma nosvērtam cilvēkam var palīdzēt gan pārdzīvot lielas bēdas, problēmas, gan iziet no eiforijas – „atvēsināt galvu”. Tā ir ļoti noderīga cilvēka dzīvotspējas nodrošināšanai un ļoti destruktīva, ja cilvēks mēģina mākslīgi to regulēt.

Tā, kā padomājiet pirms esat izlēmuši sākt lietot depresantus, vai vēl trakāk, narkotikas. Šim ceļam virziens ir tikai uz vienu pusi............. to sauc par IZNĪCĪBU. Labākā gadījumā psiholoģisku, sliktākā fizisku.

2. Depresija, tās bioenerģētiskie cēloņi.

Ezotērikā un arī vienkārši tautā ir tāds jēdziens, kā „ļaunā acs”.

Sākumā, īsumā (pēc tam vairāk) paskaidrošu, ka „ļaunā acs” izraisa, šīs tēmas pirmajā daļā, aprakstīto EE sistēmas „ieciklēšanos”, „pakāršanos” vienā no saviem pretpoliem. Un EE sistēmas nenormālu disbalansu, kas noved pie Laimes un Briesmu vielu neproporcionālas izstrādes organismā jeb depresijas.

Daudzi šim energonegatīvam piedēvē citu energonegatīvu īpašības. Pat lāsta vai nolādējuma simptomus. Tādēļ no sākuma paskaidrošu, kas tad ir tā „ļaunā acs”. Tās emocionālos simptomi ir – emocionāla „apstāšanās”, ieraušanās sevī, dzīvotprieka zudums, iekšējais nemiers, sajūtu zudums. Ja tā labi salīdzina, tad šie simptomi ir tieši tie paši, kad Laimes vai Briesmu vielu mākslīgas pārdozēšanas laikā, kad darbojas EE sistēma. Jeb emocionāli vienādi negatīvi. Iznāk, ka „launās acis” ir kā benzīns, kas pieliets jau tā labi degošam ugunskuram. Pastiprina degšanu. Jeb depresiju.

Kā rodas ļaunās acis ?

„Ļaunās acis”, lielāko tiesu ir visvainīgākās pie depresiju rašanās. Tātad pakārtoti, vainīgas arī antidepresantu lietošanas uzsākšanai, ar visām no tā izrietošajām negatīvajām sekām. Depresiju, protams, var izraisīt arī nolādējums, lāsts, svešas programmas, energovampīrisms. Bet, parasti šiem energonegatīviem piemīt, nedaudz, citi emocionāli simptomi un to iemesli. Tomēr arī tos nevar izmest no prāta, kā depresijas pirmavotus. „Ļaunās acis”, vienkārši, ir visizplatītākais energonegatīvs, kas pēc visiem parametriem, veicina depresīvas emocijas.

Tieši „ļaunās acis” ir lielākais, potenciālais depresijas stāvokļa izraisītājs un visizplatītākais energonegatīvs no visiem zināmajiem. Un traki ir tas, ka „launās acis” ir citu cilvēku dusmu, skaudības, naida galaprodukts.

Nav cilvēku, kas labi būs priekš visiem. Mēs visi esam dažādi un, noteikti, ir kāds kas būs neapmierināts ar mūsu esamību, sabiedrisko stāvokli, labklājību. „Ļaunās acs” iegūšanu var izraisīt pat mums nepazīstama cilvēka fragmentāras dusmas. It, sevišķi, tagad, postpadomijas telpā, pēdējā laikā mentālais un emocionālais negatīvs ir sasniedzis nebijušus augstumus.

Cilvēki, kas apguvuši auras redzēšanas iemaņas, man piekritīs. Sabiedrības enerģētiskā higiēna ir zem katras kritikas. Šausminoša ! Un, apkārt, lielāko tiesu, bariem un pūļiem, staigā nevis cilvēki, bet, atvainojiet „rukši”, kas apkārti ar „ļaunajām acīm”, no galvas līdz kājām. Ja paanalizēsiet, tad nonāksiet pie secinājuma, ka depresīvu cilvēku, kas lieto antidepresantus ir ļoti liels procents. No tā iegūst tikai farmaceiti, kas ražo antidepresantus – šīs legālās narkotikas. Farmaceitu peļņa aug ātrā, pieaugošā dinamikā. Ar vien vairāk un vairāk, cilvēki paliek atkarīgi no šīm legālajām narkotikām, degradējas emocionāli un fiziski.

Vēl vēlos paskaidrot ļoti būtisku apstākli, bet daudzas reizes neatgriezenisku traumu, ko antidepresantu un stipru sāpju remdējošas zāles nodara cilvēka saprātam. Šī antidepresantu nenovēršamā ļaunuma aprakstu neesmu redzējis un lasījis nekur internetā,

Vismaz Latvijā būšu pirmais, kas šo antidepresantu postošo efektu apraksta pirmo reizi (!!!)

Ja ieiesiet manā blogā, tad tur atradīsiet tēmu „Mūsu saprāta enerģētiskā uzbūve”. Bloga tēmas saturam daudz nepievērsīšos, bet griežu vērību uz šajā tēmā aprakstīto saprāta enerģētisko centru. Kas atrodas mūsu saprāta (smadzeņu ģeometriskajā centrā.

Šis enerģētiskais centrs atbild par mūsu spēju koncentrēties, risināt dažādas dzīve situācijas, efektīvi un pareizi domāt.

Psihiski līdzsvarotam cilvēkam šis enerģētiskais centrs ir pilnīgi apaļas formas, apmēram 2 – 3 cm diametrā. Daudzi to pat var sajust – kad cilvēks domā un it sevišķi „pārsviežas” no vienas domas uz otru, ir sajūta, ka galvā kaut kas kust.

Cilvēkiem, kas lieto antidepresantus un spēcīgus pretsāpju līdzekļus, enerģētiskais centrs deformējas. Tas paliek ar „izaugumiem”, maina savu ģeometriskos formu, palielinās savos izmēros. Tāda pataloģija ir arī alhogoliķiem, narkomāniem un citu psihisku slimību slimniekiem.

Visā tā rezultātā, cilvēks ar deformētu savas psihes enerģētisko centru, normālu psihes darbību var atgūt tikai pēc daudziem gadiem. Bet biežāk tas neizdodas nekad. Protams, ir šī enerģētiskā centra trenēšanas tehnikas. Tās ir tās pašas jebkuras tehnikas, ar kuru palīdzību var uztrenēt savu uzmanību. Un, protams, ka lai apzināti atjaunotu normālos saprāta enerģētiskā centra izmērus, arī paiet laiks un nepieciešama ļoti liela pacietība un gribasspēks. Jo, lai cik paradoksāli izklausās, bet jāaktualizē tā pati cilvēciskā īpatnība, kuras dēļ jāpilda arī tehnika. Tas ir ļoti grūti un parasti arī neiespējami.

Un es nezinu nevienu antidepresantu vai kādu citu medikamentu, kas saprāta enerģētiskā centra deformāciju neveicinātu. Nezinu arī tādus medikamentus, kas šo deformāciju novērstu. Līdz tam vēl mūsdienu medicīna nav nonākusi.

Secinājumi Jums jāizdara pašiem........ Bet es, šo depresijas "ārstēšanas" procesu ar antidepresantiem, salīdzinu (lieku vienādības zīmi) ar lāstu. Tādu, ko ne ļaunie magi un burvji liek, bet to, ko cilvēkam liek mūsdienu medicīna. Biotehnoloģijas, kas tiek pielietota "ārstējot" depresiju vai stresu ir IDENTISKA lāsta uzlikšanas tehnoloģijai.

Un ticiet man ! Es par lāstu uzlikšanas tehnoloģiju, iedarbību uz cilvēku un lāsta darbības simptomiem, sekām, zinu daudz vairāk kā vidējais ezotēriķis.

Esmu informēts, ka psihisko saslimšanu gadījumi, pēdējo 20 gadu laikā, ir ne tikai vienkārši pieauguši, bet daudzkāršojušies ! It sevišķi pilsētvidē. Depresija un antidepresantu = legālu narkotiku lietošana, ir palikusi par sabiedrības sērgu. Šausmīgi, bet fakts.

Ko darīt, lai nelietotu antidepresantus un nebojātu savu EE sistēmu, sava saprāta enerģētiku ? Ko darīt, lai neiznīktu ?

Ir tika viena iespēja – ievērot un uzturēt savu enerģētisko tīrību, higiēnu. Personīgi es, iesaku to iemācīties veikt pašiem. Metožu ir daudz.

No savas puses piedāvāju apgūt manos blogos aprakstītās Dzīvības enerģijas uzņemšanas iemaņas. Esmu to pats personīgi pārbaudījis un pielietoju jau vairāk kā 14 gadus. Garantēju par pozitīviem rezultātiem. Es nezinu, kas ir depresija, nezinu, kas ir galvassāpes.

Un ar totālu nožēlu dzirdu un redzu, kā cilvēki pērk un lieto antidepresantus, bendē savu EE sistēmu, „ēd” sevi no iekšas, iznīcina savu un savu tuvāko dzīvi.

Es, vienmēr, būšu antidepresantu radikāls pretinieks un enerģētiskas higiēnas piekritējs.

Kā dziednieks – bioenerģētiķis, es jau vairāk, kā 14 gadu, palīdzu cilvēkiem attīrīties no energonegatīviem, palīdzu pārvarēt „izrautās no rozetes kontaktdakšas” stāvokli, „dīvānslimību”. Palīdzu uzturēt normālu EE sistēmas darbību, nekļūt atkarīgiem no legālajām narkotikām – antidepresantiem, palīdzu izdzīvot 21. gadsimta sērgas laikā. Un ar lepnumu apgalvoju - man tas izdodas !

Nobeigumā novēlu visiem (!!!) – cilvēki aizdomājaties pirms sākat lietot antidepresantus ! Pažēlojiet sevi !
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Piezīmes » Depresija un antidepresanti. Tēma – brīdinājums. (Tiem, kas slimo ar "dīvānslimību" un lieto antidepresantus.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz