[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Amuleti, talismani, sargātāji » Pentakļa iesvētīšana ar Afrodītes palīdzību
Pentakļa iesvētīšana ar Afrodītes palīdzību
SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 16:36 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Apmazgājiet rokas ūdenī un nosusiniet ar baltu dvieli. Pēc tam ar izstieptu labo roku, gaisā uzzīmējiet septiņus krustus - ap sevi un vienu virs sevis. Tādējādi Jūs atvērsiet durvis uz neredzamajām pasaulēm. Iededziniet uz altāra sveces, nolieciet priekšā pentakli un izrunājiet sekojošu vārdojumu:

"Ak varenie Dievi, stprie, labvēlīgie un taisnīgie, Jums par godu šis pentaklis, lai atnes tas pasaulē mieru un samierināšanos. Apveltiet to ar spēku savu, dāvājiet varu pār notikumiem, lai tas kalpotu visu pasauļu dzīvojošo labumam. Lai notiek tā!"

Vērsieties pie dievietes Afrodītes. Viņa atmostas, lai atsauktos uz jūsu lūgumu, ar viņas spēku piepildās vēlēšanās.

" Ak, Afrodīte, apvelti mani ar savu spēku, dāvā savu aizbildniecību. Pentaklis, ko es turu, ir Zemes simbols, zini un atceries, ak, Dieviete, ka tas ir likuma, drosmes, spēka burts, ko nevar satricināt. Ar šī Zemes pentakļa palīdzību, lai tava vara ir pār maniem darbiem, palīdzi man manos darbos, davā man spēku un taisnīguma likumu."

Pēc tam vizualizējiet, kā pentaklis pakāpeniski piepildās ar divišķo spēku un enerģiju, kā ieiet kontaktā ar Augstāko Saprātu.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Amuleti, talismani, sargātāji » Pentakļa iesvētīšana ar Afrodītes palīdzību
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: