Otrdiena, 30.11.21, 06:16 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Amuleta iesvētīšana - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Amuleti, talismani, sargātāji » Amuleta iesvētīšana
Amuleta iesvētīšana
OrionDatums: Sestdiena, 04.01.14, 19:16 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 19
Status: Offline
Ir vairāki veidi, kā uzlādēt amuletu. Te būs viens samērā tradicionāls:
Novietojiet uz altāra (ja nav altāris, tad jebkura cita "nepiesārņota" un gluda virsma derēs) četru elementu simbolizējošās lietas - uz Ziemeļiem - sāli, uz Austrumiem - ūdeni, uz Dienvidiem - uguni, uz Rietumiem - vīraku.
Paņemiet izraudzīto amuletu (tas var būt gan kāds minerāls, metāla vai dārgmetāla izstrādājums, kas labi sadzīgo ar jums, vai arī kāds cits priekšmets, kas jums varētu kalpot par amuletu) rokās un apkaisiet to ar sāli, sakot:

"Es iesvētu tevi ar Zemes elementu."

Apslaciet amuletu ar ūdeni, sakot:

"Es iesvētu tevi ar Ūdens elementu."

Pēc tam amuletu vajag paturēt virs sveces liesmas (neapdedzinot, protams), sakot:

"Es iesvētu tevi ar Uguns elementu."

Pēc tam amuletu vajag paturēt vīraka dūmos, sakot:

"Es iesvētu tevi ar Gaisa elementu."

Novietojiet amuletu starp visiem četriem elementiem un sakiet:

"Es tevi iesvētu ar četru elementu spēku!"

Tagad paceliet rokas virs amuleta un vizualizējiet briljanta mirdzuma gaismu, kas ieplūst amuletā, sakot četras reizes:

"Es uzlādēju šo amuletu ar četru Elementu spēku, Zemes, Ūdens, Uguns un Gaisa spēku, lai tas (ievietojiet šeit amuleta mērķi, kādam nolūkam jūs to uzlādējat) man (savu vārdu)."

Pēc tam vienu reizi vajag teikt:

"Es pasludinu šo amuletu par uzlādētu ar četru Elementu spēku!

Uz to mana griba!

Lai notiek tā!"

SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 17:35 | Ziņojums # 2
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Šāds veids:

Sagatavojiet nelielu galdiņu, kas būs kā altāris (protams, ja Jums jau vēl nav altāris), apklājiet ar baltu audumu. Uzlieciet sveces un vīraku, nolieciet talismanu.
Nostājieties ar seju uz Ziemeļiem un iztēlojieties baltu gaismu, kas nāk no Visuma tālienes, izejošu caur Jūsu galvas vidu un kājām un ieejošu Zemē.
Pēc tam iztēlojieties krūšu līmenī spilgti baltu mirdzošu gredzenu, kā mirdzums pakāpeniski izplatās uz augšu, izveidojot nu jau divus mirdzošus virpuļus, kā centrā Jūs atrodieties.

Pēc tam vajag noķert Mēness gaismu – skatoties uz Mēnesi, vajag iztēloties , ka Mēness atrodas trīsstūrī. Tad lēnām nolaidiet rokas uz talismanu un izrunājiet frāzi, kas nosaka tā mērķi, priekš kā tika pagatavots talismans.
Paceliet un atkal nolaidiet rokas, izplešot tās uz abām pusēm un tādējādi izveidojot trīsstūri. Gaisma, kura tiek ieslēgta šajā trīsstūrī – Mēness enerģija – pāriet uz šo talismanu.
Talismans ir uzlādēts un gatavs lietošanai.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Amuleti, talismani, sargātāji » Amuleta iesvētīšana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz