Piektdiena, 22.10.21, 19:44 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1092

Vietnes draugi

Statistika

Dzīvības enerģija 1 - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 1 (Vispārējs apraksts - ievads praksē.)
Dzīvības enerģija 1
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 07.08.14, 11:56 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Sabiedrībā jau sen ir pazīstams jēdziens – „Dzīvības enerģija”. Rodas jautājumi, kā palielināt dzīvības spēka enerģiju ? No kādiem faktoriem atkarīgs tās daudzums ? Kur šo Dzīvības enerģiju ņemt un kur ir viņas slepenās krātuves ? Un t.ml. Mans mērķis ir Jums atbildēt uz visiem iespējamajiem jautājumiem Dzīvības enerģijas jomā. Un ne tikai paskaidrot, bet arī iemācīt Jūs šo Dzīvības enerģiju sajust un apzināti manipulēt ar viņu. Tādēļ, no sākuma paskaidrošu "No kādiem faktoriem atkarīgs tās daudzums ?"

Skaidrojums domāts "vidusmēra" ezotēriski noskaņotam cilvēkam. Tātad:

1. No apzinātas vai neapzinātas prasmes uzņemt enerģiju ar malējām čakrām:

Muladhara – tā saucamais astes kaula centrs. Atrodas cilvēka kājstarpī. Atbildīga par cilvēka spējām stabilitāti dzīvē, par dzīvotspēju. Caur Muladharu cilvēks uzņem tā saucamo Zemes enerģiju jeb Augšupejošo enerģiju.

un

Sahasrara - atrodas pakauša apvidū. Atbild par cilvēka spējām uztvert informāciju, par cilvēka dvēseliskā stāvokļa aspektiem. Ar šo čakru cilvēks uztver tā saucamo Kosmisko jeb Lejupejošo enerģiju.

2. Galvenā enerģētiskā kanāla "tīrību".

Augšupejošā un Lejupejošā enerģijas plūsmas vertikāli "caursit" cilvēka enerģētisko un reizē arī fizisko ķermeni. Tādā veidā veidojas Galvenais enerģētiskais kanāls. Atrodas nedaudz uz vidu atttiecībā pret cilvēka mugurkaulu. Abas enerģijas plūst viena otrai pretīm.

Materiālismā audzināti cilvēki un, ko tur slēpt, daudzi ezotēriķi arī, šo Galveno enerģētisko kanālu nezin un neizprot. Tādēļ tas laika gaitā "aizsērē, kā kanalizācijas caurule". Tomēr, pilnīgi bez enerģijas cilvēks dzīvot nevar vispār. Un te cilvēki vēl sadalās divās grupās

(2.1.) Tie, kas apzināti papildus enerģiju savai dzīvošanai izvelk no citiem cilvēkiem. Tie ir tā saucamie apzinātie enerģētiskie vampīri. Ezotēriķi diletanti.

(2. 2.) Un ir arī neapzināti enerģētiskie vampīri. Cilvēki, kas no ezotērikas neizprot nekā, bet viņu zemapziņa liek šo enerģiju savākt no citiem cilvēkiem. Enerģijas savākšana notiek caur vidējām čakrām. Pārsvarā tiešu komunikāciju laikā. Bet par šiem enerģētiskajiem vampīriem rakstīts daudz un es neatkārtošos.

Gan vienā, gan otrā gadījumā, komunikāciju laikā, starp cilvēkiem notiek, pārsvarā nekontrolējama energoapmaiņa.

Sanāk pastāvīga energoapmaiņa. Energovampīri tikai prot izdarīt tā lai šī energoapmaiņa būtu ar maksimālu plusu uz viņu pusi.

Ko darīt, lai šī dzīvības enerģija palielinātos ? Būtu tīra un sastāvoša tikai no Zemes vai/un Kosmosa enerģijas ?

Lai šo mērķi sasniegtu, jāiemācās gan Augšupejošo, gan Lejupejošo (Galvenos) enerģētiskos kanālus, iemācīties apzināti kontrolēt, virzīt un modificēt. Prast apzināti papildināt Galvenā enerģētiskā kanāla enerģiju plūsmas. Iztīrīt “aizsērējošos” enerģētiskos kanālus.

Uzdevums nav sevišķi grūts. Daudzi šīs iemaņas apgūst pāris vakaros. Piebildīšu, ka paralēli šīm mācībām, “atveras trešā acs”. Tā paša dažāda mēroga šamaņu un magu, “tikai viņiem vai gandrīz tikai viņiem” piederošā “dievišķā vai tumšo spēku spēja”. Protams, ka lai šo “trešo aci” liktu darbā, ir nedaudz vēl jāpamācās, bet, katrā gadījumā, tas nav nekas sevišķs un eksraordinārs.

Tālāk, šai Dzīvības enerģijas tēmai būs vēl 3 daļas, būs arī paplašināta, atsevišķa Dzīvības enerģijas un “trešās acs” lietošanas.

Jau pēc, pirmo triju, iemaņu apgūšanas un pielietošanas sākuma krasi palielināsies Jūsu enerģētika, dzīvotprieks, komunikācijas spējas, emocionālais stāvoklis, Jūsu domu, saprāta ietekme uz ar Jums notiekošo un notiekošo Objektīvajā Pasaulē un daudz kas cits. Šeit noteikti, jāpabrīdina, ka nepieciešams kontrolēt savu domu saturu. Domas, kā Jūs droši vien zināt, ir materiālas.

Bet, katrā gadījumā, Jūs būsiet tikai ieguvēji. Būšu pateicīgs, ja iegūstot šīs iemaņas, Jūs, ar labu domu, apveltīsiet arī mani - Daugavieti

P.S. Papildus iesaku lasīt tēmu: “Жизненная сила - поток человека”

Uz - http://calis.delfi.lv/blogs/posts/3616-zhiznennaja-sila-potok-cheloveka/lietotajs/113991-daugavietis/
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 1 (Vispārējs apraksts - ievads praksē.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz