Piektdiena, 03.12.21, 09:54 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Dzīvības enerģija 2 - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 2 (Zemes (Spēka) enerģijas sajušana un vadīšana.)
Dzīvības enerģija 2
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 07.08.14, 11:53 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
1. Etaps.

Augšupejošās (Zemes enerģijas) sajušana.

(1.) Nostājieties vai nosēdieties taisni. Rokas un kājas nesakrustotas.

(2.) Maksimāli atbrīvojiet muskuļus, nomieriniet savu saprātu.

(3.) Visu uzmanību koncentrējiet uz savām sajūtām, sava fiziskā ķermeņa iekšienē.

Paskaidrojums: Uzmanībai jābūt vienmērīgi „izkliedētai” pa visu (un tikai) Jūsu fizisko ķermeni. Nemēģiniet savu uzmanību sākt koncentrēt uz kādu no saviem iekšējiem orgāniem vai uz kādu ārpus fiziskā ķermeņa esošo priekšmetu vai apkārtējās Objektīvās telpas daļu. Uzmanības koncentrācijas objekts, tikai un vienīgi, Jūsu fiziskais ķermenis kopumā.

(4.) Noregulējiet, lai Jūsu ieelpa un izelpa būtu vienmērīgas, mierīgas un diezgan „dziļas”.

(5.) Kādu laiciņu paelpojiet, lielāko uzmanības daļu veltot sajūtām ķermenī, ieelpas brīdī.

(6.) Pēc neilga laika, ieelpas brīdī, Jūs, mugurkaula rajonā (nedaudz uz fiziskā ķermeņa vidu) sajutīsiet, viļņveidīgu, tikko manāmu enerģijas plūsmu, kuras „vilnis”, sākas apakšējās čakras Muladharas rajonā, „paķer līdz” kāju pēdas. Pēc tam visas kājas, un līdz ar ieelpu, vienmērīgi, paceļas augšā, līdz pakausim.

(7.) Kādu laiku, Jums jāpapēta viļņveidīgās sajūtas.

Jau pēc atkal neilga laika, lielākais daļai, no Jums, šīs viļņveidīgās enerģijas plūsmas sajūtas pašas paliks, pārvērtīsies par lielas enerģijas plūsmas „upi”, kura ne tikai iegūs straumes patstāvības īpašības, bet arī paša „upe izlīdīs no krastiem” un enerģijas straume aptvers visu Jūsu fizisko ķermeni.

(8.) Kad esat apguvuši, šī vingrinājuma pirmos 7. punktus, koncentrējiet uzmanību uz savām kāju pēdām un cenšaties sajust, no kurienes tad šī enerģija ienāk Jūsu ķermenī. Jūs sajutīsiet, ka uzmanība jāpārbīda ar vien zemāk un zemāk, kaut kur tālu, tālu zemē, bet arī tur Jūs nevarat noķert enerģijas – „upes” sākuma punktu. Liekās, ka šī „upe” iztek kaut kur bezgalīgi, bezgalīgi tālu zem kājām. Tā arī ir taisnība, šīs enerģijas straumes sākumpunktu nevar aptvert cilvēka saprāts, jo arī reāli, tai nav sākumpunkta. Iegaumējiet šo bezgalīgās enerģijas straumes – „iztekas” sajūtu.

(9.) Tagad pārnesiet koncentrējiet uzmanību uz savas pakausi un cenšaties apskārst, uz kurieni, no Jums tad šī enerģija aiztek tālāk. Jūs sajutīsiet, ka uzmanība jāpārbīda ar vien tālāk un tālāk Kosmosā, kaut kur tālu, tālu Visuma plašumos, bet arī tur Jūs nevarat noķert enerģijas – „upes” galapunktu. Liekās, ka šī „upe” aiztek kaut kur bezgalīgi, bezgalīgi tālu, aiz Visuma robežām. Tā arī ir taisnība, šīs enerģijas straumes galapunktu nevar aptvert cilvēka saprāts, jo arī reāli, tāda nav.

Iegaumējiet šo bezgalīgās enerģijas straumes Visuma tālēs, sajūtu.

(10.) Tagad ar savu saprātu, apvienojiet Augšupejošās enerģijas Ietekas, tās plūsmas pa fizisko ķermeni un aizplūšanas Visuma tālēs sajūtu. Jums, pēkšņi, parādīsies iekšējais pacēlums. Liksies, ka Jūs esat maza kreļļu pērlīte uz bezgalīga enerģijas diega. No savas pieredzes varu teikt, ka sajūta, tiešām būs „kosmiska” un nekad dzīvē neapjausta.

(11.) Turpinot vienmērīgi dziļi elpot, „padzīvojiet” šajā BEZGALĪGĀS „upes”- enerģijas straumē un atcerieties tās visas sajūtas, kas Jums ir tikko apzinātas, bet turpmāk būs parasta lieta, kā iesmelt ar karoti zupu, lai to ēstu.

(12.) Atpūšaties un atkārtojiet šo vingrinājumu vēl kādas reizes 5 – 7. Un Jūs, noteikti, sapratīsiet, ka visu vingrinājumu, Jūsu zemapziņa ir „automatizējusi” – Jums tikai jāpadomā par Augšupejošās enerģijas uzņemšanu, jāievelk elpa, un Augšupejošās enerģijas „upe” sāk aktivizēt savu ceļu no bezgalības kaut kur zem kājām, caur Jūsu fizisko ķermeni un, kā varena, neizsīkstoša straume aiztek Visuma tālēs.

Tātad pirmās iemaņas rokā ! Ar ko arī Jūs apsveicu.

Papildus ieteikumi un paskaidrojumi:

Ja ar 6. vingrinājuma punkta izpildi kaut kas „aizķeras – nevarat uzķert enerģijas „pirmo vilni”, var to labot sekojoši:

Paliekot ar uzmanības koncentrāciju savā fiziskā ķermenī – atceraties gadījumu, ka steidzāties uz darbu, izskrējāt jau no mājas un sapratāt, ka mājās atstājāt ko darbam ļoti svarīgu, vai „turpat, deguna priekšā” aizbrauca sabiedriskais transports, vai pienācāt pie sava auto un redzat, ka ap auto rosās aizdomīgi cilvēki, vai Jūsu komanda iesita izšķirošos vārtus, kāda sporta sacensībā, vai..... Jūs noteikti sajutīsiet, kā „tirpiņas pa muguru” noskrien virzienā no Jūsu ķermeņa apakšas uz augšu. Jums tikai „jāpaķer šo tirpiņu” sajūta un „jāizvelk” tā laikā – „jānokopē un jāsaliek virtenē”. Tā, lai tā kļūst par vienu vienīgu „tirpiņu” – enerģijas straumi.

2. Etaps.

Augšupejošās (Zemes enerģijas) apzināta vadīšana.

Kad apzināti pratīsiet izsaukt savās sajūtās, Augšupejošās enerģijas straumi:

(1.) Iedomājieties, ka Jūsu galvā ir ierīkota svira, kuras centrs ir Jūsu galvas vidū, acu atrašanās vietas līmenī. Un uz centra ass atrodas svira, kura viegli, ar domām vien, regulējas jebkurā Jums vēlamā virzienā.

(2.) Iedomājieties, ka svira ir nostādīta stāvus, paralēli Augšupejošās enerģijas plūsmai.

(3.) Domās „paviciniet” ar sviru uz priekšu un atpakaļ. Sviras galējo kustību amplitūda 90 grādu uz priekšu un 90 grādu atpakaļ. Tātad, sviras izspraukšanās no Jūsu galvas, vieta atrodas starp acīm – Adžnas čakras rajonā. Pretējā robeža pakauša lejasdaļā.

(4.) Atstādiniet sviras stāvokli atkal paralēlu Augšupejošās enerģijas straumes virzienam.

(5.) Ar ieelpas palīdzību, palieliniet Augšupejošās enerģijas straumes kustību un intensitāti. Izdariet to, diezgan, maksimāli.

(6.) Tad ar strauju sviras kustību, izšaujiet sviru uz priekšu. Jūs sajutīsiet, ka Augšupejošā enerģija strauji maina savu tecējuma virzienu. Tā vairs neiziet kaut kur tālu augšā – Kosmosā, bet izšaujas caur Jūsu Adžna čakru uz priekšu. Cilvēki ar attīstītākām sajūtām var nolikt, centimetru 20, no Adžna čakras, savu plaukstu un sajust, ka Augšupejošās enerģijas straume atsitas pret plaukstas virsmu.

(7.) Atkal paceliet sviru augšā un Jūs sajutīsiet, ka Augšupejošās enerģijas straume sāk savu ierasto tecējumu no bezgalības Zemē uz bezgalību Kosmosā.

(8.) Nedaudz ļaujiet Augšupejošai enerģijai patecēt, un tad, atkal ar strauju sviras kustību, „izšaujiet” sviru atpakaļ. Jūs atkal sajutīsiet, ka Augšupejošās enerģijas straume maina savu tecēšanas virzienu un sāk izplūst pakauša lejasdaļā.

(9.) Tādā veidā „paspēlējoties” ar iedomu sviru, mainiet Augšupejošās enerģijas tecējumu – uz priekšu, atpakaļ, uz priekšu, atpakaļ, uz priekšu, atpakaļ,....... Līdz sapratīsiet, ka mainīt Augšupejošās enerģijas tecējumu, Jums nesagādā nekādas grūtības.

(10.) Sevišķi uzsveru, ka beidzot vingrinājumu, „svirai”, jāpaliek, savā ierastajā, standarta virzienā no apakšas uz augšu.

Paskaidrojumi un papildinājumi:

(1.) Daudzi jautās – priekš kam man to enerģiju bīdīt, ar viņu manipulēt ? Galvenais, ka esmu viņu, šo, Dzīvības enerģijas, Augšupejošo plūsmu apjautis, sajutis un protu viņu apzināti palielināt. Protams, var jau iztikt bez šī enerģijas manipulācijas iemaņām. BET !!! Ja Jūs iemācīsaties, šo reāli vieglo, ātri apgūstamo iemaņu, Jūsu plusi sociālajā vidē pieaugs neskaitāmas reizes !!! Daudzās ezotēriskās skolās, iemaņu manipulēt ar enerģiju caur Adžna čakru – sauc ne vairāk ne mazāk, kā TREŠĀS ACS ATVĒRŠANA !!! Ar visām no šīs „atvēršanas” pozitīvajām, ezotēriskajām priekšrocībām. Dzīvības enerģijas tēmas noslēguma etapā, es arī Jums pastāstīšu par dažiem enerģētikas manipulācijas, noderīgām tehnikām. Bet šo tehniku, kopumā, ir neaptverami daudz. Galvenais, lai Jūs prastu ar savu Dzīvības enerģiju manipulēt, kontrolēt viņu. Un šo prasmi attīstīt.

(2.) 1. kļūda, kas var būt apgūstot iemaņu, regulēt enerģijas plūsmu, var būt tāda, ka Jūsu apziņa vēlēsies „sviru” ieraudzīt „no malas”. Tomēr pareizi ir, ka Jums nav „jāskatās no malas”, bet „sviras” sajūta un manipulācijas ar to, ir jāveic pamatojoties ar sajūtām sava ķermeņa iekšienē. Jums nav jāredz arī kaut kāda mistiska enerģijas plūsma no ārēja skatu punkta. Darbībai jābūt pamatotai ar jēdzieniem „Jūs enerģija”, „Jūs enerģijas virzienu regulējošā „svira””. Sviras galā ieteicams, iedomāties asu galu, kas strikti norāda enerģijas plūsmas virzienu.

(3.) 2. kļūda, kas var būt apgūstot iemaņu, regulēt enerģijas plūsmu, var būt tāda, ka Jūs uzreiz vēlaties sajust spēcīgu, varenu enerģijas plūsmu. Tāda viņa arī noteikti būs. Ar treniņiem un praksi, tas ir viegli sasniedzams. Bet, reti kad, enerģijas plūsmas sajūtas, uzreiz ir spēcīgas un ļoti sajūtamas. No sākuma, lielāko tiesu, ir tikai nelielas enerģijas plūsmas un nelielas elastības sajūta.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 2 (Zemes (Spēka) enerģijas sajušana un vadīšana.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz