Piektdiena, 03.12.21, 10:40 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Dzīvības enerģija 3 - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 3 (Kosmosa enerģijas sajušana un vadīšana.)
Dzīvības enerģija 3
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 07.08.14, 11:50 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
3. Etaps.

Lejupejošās (Kosmosa enerģijas) sajušana.

(1.) Nostājieties vai nosēdieties taisni. Rokas un kājas nesakrustotas.

(2.) Maksimāli atbrīvojiet muskuļus, nomieriniet savu saprātu.

(3.) Visu uzmanību koncentrējiet uz savām sajūtām, sava fiziskā ķermeņa iekšienē.

Paskaidrojums: Uzmanībai jābūt vienmērīgi „izkliedētai” pa visu (un tikai) Jūsu fizisko ķermeni. Nemēģiniet savu uzmanību sākt koncentrēt uz kādu no saviem iekšējiem orgāniem vai uz kādu ārpus fiziskā ķermeņa esošo priekšmetu vai apkārtējās Objektīvās telpas daļu. Uzmanības koncentrācijas objekts, tikai un vienīgi, Jūsu fiziskais ķermenis kopumā.

(4.) Noregulējiet, lai Jūsu ieelpa un izelpa būtu vienmērīgas, mierīgas un diezgan „dziļas”.

(5.) Kādu laiciņu paelpojiet, lielāko uzmanības daļu veltot sajūtām ķermenī, izelpas brīdī.

(6.) Pēc neilga laika, izelpas brīdī, Jūs, mugurkaula rajonā (nedaudz uz fiziskā ķermeņa vidu) sajutīsiet, viļņveidīgu, tikko manāmu enerģijas plūsmu, kuras „vilnis”, sākas augšējās čakrasSahasraras rajonā, pārveļas sākot no pakauša, tālāk kakls, krūšu kurvis, vēders, gūžas, kājas, kāju pēdas.

(7.) Kādu laiku, Jums jāpapēta viļņveidīgās sajūtas no augšas uz leju.

Jau pēc atkal neilga laika, lielākais daļai, no Jums, šīs viļņveidīgās enerģijas plūsmas sajūtas pašas paliks, pārvērtīsies par lielas enerģijas plūsmas „upi”, kura ne tikai iegūs straumes patstāvības īpašības, bet arī paša „upe izlīdīs no krastiem” un enerģijas straume aptvers visu Jūsu fizisko ķermeni.

(8.) Kad esat apguvuši, šī vingrinājuma pirmos 7. punktus, koncentrējiet uzmanību uz sava pakauša rajonu un cenšaties apskārst, no kurienes, tad šī enerģija ienāk Jūsu ķermenī. Jūs sajutīsiet, ka uzmanība jāpārbīda ar vien augstāk un augstāk, kaut kur tālu, tālu Kosmosā, bet arī tur Jūs nevarat noķert Lejupejošās enerģijas – „upes” sākuma punktu. Liekās, ka šī „upe” iztek kaut kur bezgalīgi, bezgalīgi tālu Visumā. Tā arī ir taisnība, šīs enerģijas straumes sākumpunktu nevar aptvert cilvēka saprāts, jo arī reāli, tai nav sākumpunkta. Iegaumējiet šo bezgalīgās enerģijas straumes – „iztekas” sajūtu.

(9.) Tagad pārnesiet koncentrējiet uzmanību uz savām kāju pēdām un cenšaties apskārst, uz kurieni, no Jums tad šī enerģija aiztek tālāk. Jūs sajutīsiet, ka uzmanība jāpārbīda ar vien dziļāk un dziļlāk „zem Zemes”, kaut kur tālu, tālu Zemeslodas centrā, bet arī tur Jūs nevarat noķert enerģijas – „upes” galapunktu. Liekās, ka šī „upe” aiztek kaut kur bezgalīgi, bezgalīgi tālu, izurbjas cauri Zemei, Zemes stratosfērai un tālāk Visumā. Tā arī ir taisnība, šīs enerģijas straumes galapunktu nevar aptvert cilvēka saprāts, jo arī reāli, tāda nav.

Iegaumējiet šo bezgalīgās enerģijas straumes Visuma tālēs, sajūtu.

(10.) Tagad ar savu saprātu, apvienojiet Lejupejošās enerģijas Ietekas, tās plūsmas pa fizisko ķermeni un aizplūšanas Visuma tālēs sajūtu. Jums, pēkšņi, parādīsies iekšējais pacēlums. Liksies, ka Jūs esat maza kreļļu pērlīte uz bezgalīga enerģijas diega.

(11.) Turpinot vienmērīgi dziļi elpot, „padzīvojiet” šajā BEZGALĪGĀS „upes”- enerģijas straumē un atcerieties tās visas sajūtas, kas Jums ir tikko apzinātas, bet turpmāk būs parasta lieta, kā aizdegt sērkociņu.

(12.) Atpūšaties un atkārtojiet šo vingrinājumu vēl kādas reizes 5 – 7. Un Jūs, noteikti, sapratīsiet, ka visu vingrinājumu, Jūsu zemapziņa ir „automatizējusi” – Jums tikai jāpadomā par Lejupejošās enerģijas uzņemšanu, ātri un dziļi jāievelk elpa, nedaudz jākoncentrējas uz garu izelpu un Lejupejošās enerģijas „upe” sāk aktivizēt savu ceļu no bezgalības kaut kur bezgalīgi tālu virs galvas Visumā, caur Jūsu fizisko ķermeni, visu Zemeslodi un, kā varena, neizsīkstoša straume aiztek Visuma tālēs.

Tātad arī Lejupejošās enerģijas apzināšanas iemaņas rokā ! Ar ko arī Jūs vēlreiz apsveicu.

Papildus ieteikumi un paskaidrojumi:

Ja ar 6. vingrinājuma punkta izpildi kaut kas „aizķeras – nevarat uzķert Lejupejošās enerģijas „pirmo vilni”, var to labot sekojoši:

Paliekot ar uzmanības koncentrāciju savā fiziskā ķermenī – atceraties kādu Jums svarīgu skolas eksāmenu – Jūs esat izvilkuši eksāmenu biļeti, nosēdušies savā solā, izlasījuši biļetes jautājumus un sākat intensīvi apdomāt biļetes jautājumu. Liekas, ka kaut kas smags, visaptverošs Jūs vēl dziļāk iespiež skolas solā, bet pa ķermeni nolaižas neliela smaguma vilnis. Vai (otrs variants) Jūs apdomājat kāda sava mērķa sasniegšanas notikumu gaitu, secību. Ātri pārskatāt prātā visas mērķa realizācijas sastāvdaļas. Pēkšņi Jūs saprotat, ka viena no sastāvdaļām, galīgi neiederas visā mērķa sasniegšanas scenārijā un Jums ir jāizdomā kaut kas savādāks, efektīvāks un iederīgāks. Atkal uzrodas pēkšņa viļņveidīga smaguma sajūta, kas no pakauša noslīd līdz pašiem kāju pirkstu galiem.

Uzdevums – Jums jāuztver viļņveidīgās smaguma sajūtas noslīdēšanas process no pakauša līdz kāju pēdām. „Jānokopē” tas daudzkārtīgi un jāsavieno vienā nepārtrauktā sajūtu virtenē. Jāpanāk viļņveidīgās smaguma sajūtas monolītums.

4. Etaps.

Lejupejošās (Kosmosa enerģijas) apzināta vadīšana.

Kad apzināti pratīsiet izsaukt savās sajūtās, Lejupejošās enerģijas straumi, jāņem talkā iedomāta svira:

(1.) Sava fiziskā ķermeņa lejas daļā, otrās čakras – Svadhistanas līmenī atkal iedomājieties sviru, kurai rādītājs vērsts uz apakšu, paralēli Lejupejošās enerģijas straumes virzienam. Un atkal iedomājieties, ka sviru var brīvi šūpot uz priekšu un atpakaļ.

(2.) Domās „paviciniet” ar sviru uz priekšu un atpakaļ. Sviras galējo kustību amplitūda 90 grādu uz priekšu un 90 grādu atpakaļ. Tātad, sviras izspraukšanās no Jūsu Svadhistanas vieta, atrodas starp nedaudz zemāk par nabas saiti (virs dzimumorgāniem). Pretējā robeža - 180 grādu leņķī no tās.

(3.) Atstādiniet sviras stāvokli atkal paralēlu Lejupejošās enerģijas straumes virzienam. Sviras bulta vērsta kaut kur tālu zemē, zem Jūsu kājām.

(4.) Ar ieelpas un dziļas, garākas izelpas palīdzību, aktivizējiet nepārtrauktu Lejupejošās enerģijas straumi. Izjūtiet šo enerģijas straumi, kā nākas, pēc visiem tās parametriem.

(5.) Tad ar strauju sviras kustību, izšaujiet sviru uz priekšu. Jūs sajutīsiet, ka Lejupejošā enerģija strauji maina savu tecējuma virzienu. Tā vairs neiziet kaut kur tālu Zemē, bet izšaujas caur Jūsu Svadhistana čakru uz priekšu. Cilvēki ar attīstītākām sajūtām var nolikt, centimetru 20, no Svadhistanas čakras, savu plaukstu un sajust, ka Lejupejošās enerģijas straume atsitas pret plaukstas virsmu.

(6.) Atkal nolaidiet sviru lejā un Jūs sajutīsiet, ka Lejupejošās enerģijas straume sāk savu ierasto tecējumu no bezgalības Kosmosā uz bezgalību Zemē.

(7.) Nedaudz ļaujiet Lejupejošai enerģijai patecēt, un tad, atkal ar strauju sviras kustību, „izšaujiet” sviru atpakaļ. Jūs atkal sajutīsiet, ka Lejupejošās enerģijas straume maina savu tecēšanas virzienu un sāk izplūst Svadhistanas pretējā pusē - mugurdaļā.

(8.) Tādā veidā „paspēlējoties” ar iedomu sviru, mainiet Lejupejošās enerģijas tecējumu – uz priekšu, atpakaļ, uz priekšu, atpakaļ, uz priekšu, atpakaļ,....... Līdz sapratīsiet, ka mainīt Lejupejošās enerģijas tecējumu, Jums nesagādā nekādas grūtības.

(9.) Sevišķi uzsveru, ka beidzot vingrinājumu, „svirai”, jāpaliek, savā ierastajā, standarta virzienā no augšas uz apakšu.

Paskaidrojumi un papildinājumi:

(1.) Iespējamās kļūdas, kas var rasties apgūstot māku vadīt enerģētisko straumi, es jau minēju iepriekš, tādēļ neatkārtošos.

(2.) Dzīvības enerģijas uzņemšanas un manipulācijas ar to, iemaņu apguvēji, ir iemācījušies sajust un manipulēt ar divām Dzīvības enerģijas sastāvdaļām. Tas ir nepieciešams, obligāts nosacījums, bet nepietiekošs, lai Dzīvības enerģiju kontrolētu pilnībā. Tādēļ visai Dzīvības enerģijas uzņemšanas iemaņai vēl nepieciešams Piektais – noslēdzošais etaps.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 3 (Kosmosa enerģijas sajušana un vadīšana.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz