Piektdiena, 03.12.21, 09:50 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Dzīvības enerģija 4 - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 4 (Abu galveno enerģētisko kanālu kopapzināšana.)
Dzīvības enerģija 4
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 07.08.14, 11:47 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
5. Etaps.

Dzīvības enerģijas sajušana un apzināta tās uzņemšana.

Uzreiz paskaidrošu, ka Dzīvības enerģijas pilnīgai un galīgai sajušanai nekas sevišķs nav jāmācās. Tikai pavisam nedaudz jāatmet sava sajūtu „biezādainība” un jāuztaisa sava veida „salāti” (kokteilis) no Augšupejošās un Lejupejošās enerģiju sajūtu gammas. Tātad:

(1.) Aktivizējiet Augšupejošo enerģiju, izbaudiet to pilnībā. paspēlējaties ar iedomāto sviru galvā. Izprotiet, apziniet un sajūtiet vēlreiz savu varu un pilnīgu kontroli, pār šo enerģijas straumi. Ļoti labi iegaumējiet visu iespējamo sajūtu gammu, kas saistīta ar Augšupejošās enerģijas straumi. Mēģiniet visu sajūtu „buķeti” apzināt un atcerēties pilnībā.

(2.) Visu iepriekš minēto veiciet arī ar Lejupejošās enerģijas straumi. It sevišķi, atkal, vēršu uzmanību uz Lejupejošās enerģijas kopējo sajūtu „buķetes” atcerēšanos.

(3.) Tagad (galvenais !!!), ar domu palīdzību, apvienojiet šīs divas sajūtu „buķetes” vienā kopējā „ziedu klēpī”.

Paskaidrojums pie 3. punkta:

Šī divu sajūtu apvienošana vienā kopējā sajūtā, parasti, lielas raizes nesagādā. Jo abas enerģijas – gan Lejupejošā, gan Augšupejošā, mūsu zemapziņai, saprātam un fiziskajam ķermenim ir, kā medus pods, priekš lāča. Bez tam šīs abas enerģijas ir, lai arī pretēja tecējuma virziena, bet viena otru kvalitatīvi papildinošas. Nevar to pašu medu sabojāt, pieliekot pie medus poda, vēl tikpat daudz medus. Viņa sanāk, vienkārši, vairāk. Bet mūsu gadījumā, pat ļoti stipri uzlabojas „medus” kvalitāte.

Ja, atceraties, tad pareizi izpildot atsevišķos vingrinājumus ar katru no enerģijām, Jūs beigās atradāties „kreļļu pērlītes” lomā, sajūtā, kas uzvērtas uz bezgalīga enerģijas diega – plūsmas.

Arī šoreiz, Jūs, pēkšņi, sajutīsiet, ka esat maza kreļļu pērlīte, kas uzvērta uz bezgalīga enerģētiska diega. Tikai !!! Šoreiz Jūs sajutīsiet, ka enerģija pa šo „diegu” plūst gan vienā, gan otrā virzienā, Sajūta būs superfantastiska !!! Jūs tādu nebūsiet dzīvē piedzīvojuši ! To nevar aprakstīt ar vārdiem. To ir jāizjūt !

Bet vēl fantastiskāk un labāk ir, kad šo, tagad jau Dzīvības enerģiju, var apzināti padarīt intensīvāku, spēcīgāku, stiprāku ! Lai to izdarītu, atliek tikai sev palīdzēt ar ieelpas un izelpas aktivāciju.

Un nevajag baidīties, ka Jūs „norausaties” no šī enerģijas bezgalīgā diega. Zemapziņa neļaus to darīt. Jo arī viņai šī Dzīvības enerģija ir neaizvietojams un patstāvīgi nepieciešams nektārs.

Vienīgi iesaku, šo tehniku – sajūtu, sākumā, kaut vienu reizi dienā, izdarīt priekš tam, lai radinātu sevi un savu saprātu pie tīras enerģijas. Drīz vien, Jūs vairs neviens nevarēs nosaukt par kašķīgu vai sliktu cilvēku. Jo, lai cik tas būtu apvainojoši, visi cilvēki, lielākā vai mazākā mērā ir, kaut tikai zemapziņas līmenī, bet enerģētiskie vampīri. Iemācoties un apgūstot Dzīvības enerģijas uzņemšanu, cilvēks uz visiem laikiem pierod pie tīras Kosmiskās un Zemes enerģijas un savus vampīriskos izgājienus, pret otru cilvēku vairs neveic. Enerģētiskā vampīrisma pamatā ir enerģijas uzņemšana ar vidējām čakrām. Bet uzņemot Dzīvības enerģiju, aktīvas ir malējās čakras. Arī tīrā Kosmosa un Zemes enerģija ir zemapziņai daudz „garšīgāka”, kā saņemtā, izsūktā no otra cilvēka vidējām čakrām, enerģija. Bez tam, uzņemot enerģiju, vampīrējot to no citiem cilvēkiem, cilvēks arī uzņem svešas programmas – sev neraksturīgas un nepareizas darbības. Tādēļ, nedaudz papraktizējot Dzīvības enerģijas uzņemšanā, pienāks brīdis, ka zemapziņa paša Jums „prasīs”, atgādinās par svaigas, tīras enerģijas uzņemšanas nepieciešamību. Dzīvības enerģijas uzņemšanas procedūra vairs neliksies tik grūta vai nogurdinoša. Nebūs slinkums, bet drīzāk gan būs iekšējā prasība, motivācija, veikt Dzīvības enerģijas uzņemšanas rituālu. Rodas sava veida „narkotiskā atkarība”, tikai, protams, ļoti pozitīvā nozīmē.

Jau drīz Jūs pamanīsiet, ka pat ieelpot vai izelpot vairs dziļi nevajag. Atliek tikai atcerēties par šo enerģiju esamību, atcerēties sevi, kā kreļļu pērlīti uz bezgalīgā enerģijas diega un fiziskais ķermenis saprāts pielīst ar enerģijas „nektāru”. Ērti, labi, viegli un, tiešām, iespaidīgi. Ar laiku visa, manis aprakstītā, Dzīvības enerģijas uzņemšanas tehnika Jums aizņems tikai sekundes.

Ar, ko arī Jūs visus apsveicu !!! Novēlu Jums nekad vairs neraizēties par spēka trūkumu, nespēku, dzīvesprieka neesamību un citām emocionālām raizēm, kas vajā „biezādainos” materiālismā noslīkušos cilvēkus. Jums nav tādiem jābūt, jo tagad

Jūsu brīvā rīcībā un pilnīgā kontrolē ir DZĪVĪBAS ENERĢIJA !!!

Nobeigumā:

Ar šo Dzīvības enerģijas uzņemšanas un manipulācijas, kā arī „trešās acs” atvēršanu, parādās bezgalīgs iespēju lauks. Gan savu emociju, gan savas veselības, gan komunikāciju, dzīvotprieka un daudz kā cita noderīga apzinātai regulācijai un uzlabošanai.

Domāju, ka nevajag skaidrot, kas ir jēdziens „Dzīvība”, „Dzīve” un ko ar to dara.......

No sākuma, plānoju, aprakstīt tikai dažas Dzīvības enerģijas un „trešās acs” izmantošanas iespējas. Tomēr izdomāju un nolēmu savā blogā atvērt atsevišķu, lielu tēmu, kuru patstāvīgi papildināšu. Jums atliks tikai sekot ierakstiem.

Vienīgais, ko interesentiem palūgšu, vairāk kaut ko uzzināt par cilvēka čakrālo darbību, atsevišķu čakru īpašībām un īpatnībām, to ietekmi uz savām emocijām un komunikāciju cilvēku vidū. Šādu tēmu es arī publicēšu savā blogā, bet nedaudz vēlāk. Vēl, ļoti silti, iesaku, apgūt manis publicēto uz http://calis.delfi.lv/blogs/posts/3615-ehtalonnoe-sostojanie/lietotajs/113991-daugavietis/ Etalonstāvokli. Etalonstāvokļa un Dzīvības enerģijas kopēja izmantošana, dod tādus pozitīvus rezultātus, kurus daudzi no Jums nav pat nosapņojuši. Bet tas pēc tam. Tagad treniņi Dzīvības enerģijas apzināšanai.

Veiksmi Jums, Dāmas un Kungi !
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Dzīvības enerģija 4 (Abu galveno enerģētisko kanālu kopapzināšana.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz