Piektdiena, 03.12.21, 10:10 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Kā "nolīdzināt" enerģētiskos parādus - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Kā "nolīdzināt" enerģētiskos parādus (Pareiza parādu "atdošana".)
Kā "nolīdzināt" enerģētiskos parādus
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:03 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Daudz reiz esam nonākuši situācijā, kad mūs kāds patsstāvīgi zakā, vai otrādi, mēs kādam, ne par ko "piekasāmies". Varbūt situācijas arī ar reāliem notikumiem sadzīvē, kad mēs pozitīvi un negatīvi uzmācāmies ar savu palīdzību. Vai, otrādi, parādās cilvēki, kas tādā veidā uzmācas mums. Parasti, tas ir karmisku slimību vēstnesis. Vai energovampīrisma izpausme. Tādēļ, lai mazinātu karmisku slimību un energovampīrisma ietekmi vai / un tiktu vaļā no citiem iepriekšminētajiem emocionālajiem un enerģētiskajiem negatīviem, iesaku veikt enerģētisku parādu nolīdzināšanu. Tāpat,iesaku to veikt ar jebkuru cilvēku, kurš uz ilgāku laiku, nonāk Jūsu uzmanības centrā. Ideāls stāvoklis starp cilvēkiem ir tāds, ka ne tikai materiāli, bet arī enerģētiski, mēs viens otram neesam neko parādā. No tā ir labāk gan mums pašiem, gan citiem. Tātad:

1. Aizveriet acis.

2.Nomieriniet apziņu.

3. Iedomājieties savā priekšā cilvēku ar kuru jānoregulē savstarpējie enerģētiskie parādi.

4. Blakus šim cilvēkam iedomājieties sevi.

5. Ar domām, pagrieziet sevi un šo cilvēku ar seju vienam pret otru.

6. Domās aktivējiet šo abu tēlu Anahatas čakras. Čakras, kas atrodas cilvēka krūšu rajonā. Sirds čakras.

7. Domās savienojiet šo abu tēlu Anahatas čakras savā starpā. Un iedomājaties, ka turp - atpakaļ pa šo savienojumu plūst enerģijas " upe".

8. Noturiet abus tēlus un šo enerģētisko apmaiņu starp tēliem, kādu laiku.

9. Jūs sajutīsiet, ka pamazām šo tēlu starpā parādās enerģijas "mākonis". Kas palielinās un palielinās. Kļūst biezāks un noteiktāks.

10. Jāpanāk, ka starp tēliem un arī apkārt viņiem, izveidojas vienveidīgs, biezs enerģētiskais mākonis. Kurā cirkulē, " vārās" enerģija.

11. Viss.

Pēc kāda laika Jūs manīsiet, ka starp Jums un cilvēku, noregulējas savstarpējās attiecības, tas paliek harmoniskākas un konstruktīvākas. Parādās savstarpēja sapratne. .

Tādā veidā Jūs varat samierināt savā starpā sastrīdējušos vai kādi citādi savstarpēji atkarīgus,arī citus cilvēkus. Tā var cīnīties ar jebkurām domstarpībām divu cilvēku starpā.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Kā "nolīdzināt" enerģētiskos parādus (Pareiza parādu "atdošana".)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz