Piektdiena, 03.12.21, 11:15 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Kā rodas enerģētiski parādi. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Kā rodas enerģētiski parādi. (Parādi, kam nav noilguma termiņa, Civillikuma izpratnē)
Kā rodas enerģētiski parādi.
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:00 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Visi, vismaz lielākā daļa no mums, zinām jēdzienus "debitors, parādnieks" un "Kreditors". Materiāla pasaulē tas nozīmē, ka kāds kādam ir parādā noteiktu konkrēto naudas summu vai citu mantisku vērtību.

Bet ir arī tā saucamie Enerģētiskie Parādi, turpmāk "EP". Kad šos parādus nevar izteikt konkrētās naudas summās, bet gan sajust mūsu emociju, domu , lieka enerģijas patēriņa un, kā negatīvu gadījumu mūsu dzīvē, veidā. Daudz reiz, šāds enerģētiskais parāds mums nodara lielāku postu, nekā ja tas būtu "sataustāms" un tādēļ mēs to sev saprotamā veidā varētu dzēst.

EP ir arī par pamatu uzskatam, likumsakarībai, ka viss citiem mūsu izdarītai sliktais nāk mums atpakaļ. Vēl to apzīmē kā Dieva sodu.

EP pamatā, vienmēr, arī ir liela enerģētiskās apmaiņas (mijiedarbības) polu (cilvēku) starpība. Kad viens enerģijas apmaiņas subjekts otram izdala, subjektīvi spriežot, iedot mazāku enerģētisko lādiņu, bet otrs atbild ar neadekvātu enerģijas porciju pretim. Rodas liels enerģētiskais disbalanss. Bet Pasaule, Visums, Dievs, Kosmiskā apziņa un t.ml. nemīl nevienlīdzību un noteikti veiks visu nepieciešamo, lai, agri vai vēlu, iestātos enerģētiskā līdzsvarotība.......... Un, ne būt ne, katreiz parādniekam pieņemamā un, konkrētā situācijā, adekvātā veidā.

Starp citu, tieši uz šī neadekvātuma likumsakarības balstās 10 tiesas princips. Kad mēs (uzsveru) ziedojam, nevis gaidām pretī samaksu, balvu. Ziedojam baznīcai, bomzim autoostā, vienkārši palīdzam kādam un t.t. ...... Tad, agri vai vēlāk, mēs noteikti dabūjam no apkārtējās pasaules samaksu. Un bieži tā ir daudzkārt lielāka. Protams, pozitīva.

Kā tad tādi EP rodas ? Nosaukšu vairākus veidus, kas veicina vai ir par pamatu šādiem EP:

1. Katra materiālā labuma parāds, ko var izteikt konkrētā naudas summā, sastāv ne tikai no papīra naudas zīmēm un cipariem, kas uz šiem papīrīšiem uzdrukāti. Bet arī no šo "papīrīšu" vai mantas enerģētiskās sastāvdaļas. Jo lielāks cipars apzīmē šo "papīrīšu" kopsummu, jo lielākas un spēcīgākas abpusējās enerģētiskās saites veidojas starp cilvēkiem. Ne velti, jo lielāks mūsu parāds, piemēram, bankai, jo drūmākas mūsu domas un noskaņojums. Pat tad, kad mēs droši zinām, ka parādu spēsim bankai atdot.

2. EP rodas arī tad, cilvēks, svešs vai tuvinieks, mums izdara kādu pakalpojumu un mēs uztveram to nevis kā draudzības apliecinājumu, bet kā kaut ko, kam pretī jābūt kaut kam. Kā preci.

Iznāk, ka mums "prece ir izsniegta, paņemta no plaukta, bet mēs par to nesamaksājam". Nozogam, izkrāpjam vispārcilvēciskā izpratnē. Un gaidam "kriminālpolicijas" ierašanos.

3. Šis EP rašanās veids daudzos radīs " pamatotu" nesapratni. Bet viņš eksistē un ir viens no vairāk izplatītajiem cilvēku vidū. Tas saistās ar "tēvišķīgiem" padomiem, autoritatīviem vienpersoniskiem secinājumiem, induktīvām teorijām. Tad, kad mēs otru cilvēku programmējam un šīs programmas rezultātā otrs cilvēks izmaina savu dzīvi, notikumus tajā.

Par to, ka jebkura saruna, pat tikai domāšana par otru cilvēku ir šī cilvēka bioenerģētiska programmēšana, esmu rakstījis un skaidrojis vairākkārt, tādēļ tagad sīkāk neskaidrošu. Ir tikai jāsaprot, ka nav svarīgi vai mēs apzināmies, vai neapzināmies šo programmēšanas būtību. EP rašanās no tā būtiski neatšķiras. Un šī Visuma likuma nezināšana, mūs neatbrīvo no atbildības.

Kā spilgtu piemēru var nosaukt daudzu šī foruma (un citu arī) "gudros" un autotaritatīvos dalībniekus. Kas pateicoties dažādiem objektīviem un subjektīviem apstākļiem, dod šos "tēvišķīgos", citi cilvēki tos uzklausa un pielieto dzīvē.

Ja šis padoms reāli palīdz tiem citiem cilvēkiem, tad priekš paša padoma devēja tas ir tikai pozitīvi. Tādā gadījumā sāk darboties "10 tiesas" likumi. Ieguvēji ir gan tas, kas padomus saņēma, gan tie, kas šos padomus deva. Abiem ir tikai bonusi un ieguvumi. Ideāls, otra cilvēka programmēšanas rezultāts.

Tomēr ! EP rodas, ja ir vienlaicīgi divi apstākļi:

(1.) Ja padoma devējs nav pārliecināts par sava padoma labajām sekām, ja padomdevējs ir vienkāršs induktors, ja padomdevējs zina tikai savu apgalvojumu teorētisko pusi, bet praktiski pats to nav pārbaudījis, ja padoma devējs vadās tikai no savas reālās dzīves pieredzes, kas ir kā pamats viņa un citu cilvēku neveiksmēm. Neatkarīgi no tā vai šis "skolotājs" izprot savu padomu iespējamās, varbūtīgās sekas- Piemēram tā: " Es domāju, ka....", "Visi dara tā.....", "Es gan daru tā.......", "Kādas muļķības, tas ir tā.....", "Tajā " labajā" skolā, tas tur " lielais" teica, apgalvoja, ka ....."

(2.) Un visu induktīvo, nepareizo "skolotāja" pamācību rezultātā, " skolonieks" veic reālas darbības savā dzīvē vai, otrādi, neveic kādas darbības, kas viņu beigās noved pie negatīva rezultāta.

Vienlaicīgu 1. un 2. punktā minēto apstākļu esaamība, noved pie EP rašanās šo divu cilvēku starpā. Reāli sanāk tā, ka pat no visas sirds gribot otram cilvēkam labu, bet operējot ar praktiski nepārbaudītiem faktiem, var sataisīt sev un citiem šos EP.

Saprotu, ka daudziem tas izraisīs neizpratni un "svētu sašutumu". Bet, diemžēl, tas tā ir. Energoinformatīvās pasaules pamatlikumus nevr apiet, apmānīt, apkrāpt vai kādi citādi pārshēmot. Viņi ir fundamentāli. Un nemainās mūžos.

Jā, eksistē daudz dažādu tehniku, kā šos EP noregulēt. Es vienu no viņām aprakstīju tēmā "Kā nolīdzināt enerģētiskos parādus". Priekš cilvēkiem, kas neslinko, dvēseliski attīstās, tādu iespēju ir daudz. Tādēļ, nokārt degunu nav nekāda iemesla. Mēs taču uzvelkam siltas drēbes, kad ziemā ejam staigāt ārā. Jo zinām, kas ir siltas drēbes un kas ir sals. Tikai un viss.

Es arī šos Visuma likumus cenšos ievērot, lai nākotnē manā dzīvē nebūtu lieka negatīva. Tāpat, kā cenšos publicēt tikai sevis praktiski pārbaudītas lietas. "10 tiesas" efektu iedarbinu .
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Kā rodas enerģētiski parādi. (Parādi, kam nav noilguma termiņa, Civillikuma izpratnē)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz