Piektdiena, 03.12.21, 11:14 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Enerģētiskā fizkultūra – sevis dziedināšana. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Enerģētiskā fizkultūra – sevis dziedināšana. (Prakstiska metode, kā sākt sevi dziedināt.)
Enerģētiskā fizkultūra – sevis dziedināšana.
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 08:54 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Cilāt hanteles, skriet krosus, spēlēt hokeju un citādi nodarboties ar sportu vai piekopt aktīvu atpūtas veidu, ir ļoti pozitīvi, noderīgi un apsveicami.

Bet, ne katru, reizi mums ir laiks un arī lielā vēlēšanās kaut ko darīt, tādēļ pamācīšu, Jūs, ka nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem ......... mierīgi stāvot, sēdot, guļot vai pat braucot sabiedriskajā transportā. Savu apgalvojumu apliecināšanai, palūgšu Jūs:

(1.) Izmērīt savu asinsspiedienu un sirdsdarbības ritmu – ātrumu. Un piefiksēt to.

(2.) Nostāties – kājas plecu platumā, rokas izstieptas uz priekšu.

(3.) Lēni veikt piesēšanos. Piesēšanās laikā, piefiksēt fiziskā ķermeņa roku, vidukļa, muguras, kāju... visa fiziskā ķermeņa un tā atsevišķu „sastāvdaļu” sajūtas, tā saspringtību, slodzi uz muskuļiem. Piefiksējiet arī kā izmainās fizuālā apkārtējās pasaules projekcija, kā Jūsu skatiens no sākuma „noslīd lejā” un, pēc tam „paceļas augšā”.

(4.) Labi iegaumējiet visas sajūtas, kas bija, kad Jūs reāli, fiziskā ķermenī veicāt piesēšanos.

(5.) Atkal ieņemiet stāvokli stāvus un nolaidiet rokas. Aizveriet acis un nomieriniet saprātu.

(6.) Tagad, domās, aizvērtām acīm un vidējā tempā, veiciet piesēšanos 20 reizes.

(7.) .......... daudziem no Jums, paātrināsies, kļūs biežāka un dziļāka ieelpa un izelpa.

(8.) Ja Jūs, tagad, izmērīsiet savu asinsspiedienu un sirdsdarbības ritmu, tad secināsiet, ka gan asinsspiediens, gan sirds pukstēšana ir paātrinājušies. It kā, Jūs šos piesēdienus esat taisījuši reāli un ar fiziskā ķermeņa palīdzību.

Apsveicu ! Jūs esat spēruši pirmo soli, dažādi supermagu un superezotēriķu, „tikai viņiem saprotamo un iespējamo astrālo ceļojumu” virzienā. Par kuru veikšanu, Jūsu vietā, un, it kā, skatīšanos no tā astrāla, daži magi un pašsludināti „magi” ņem bargu naudu un lielās ar saviem šaubīgajiem un nepārbaudāmajiem, astrālajiem panākumiem. Par šiem ceļojumiem, es publicēšu citas praktiskas tēmas. Kad būšu brīvāks.

Pareizāk sakot, Jūs esat sapratuši, ka cilvēka enerģētiskais ķermenis var būt patstāvīgs un neatkarīgs no cilvēka. Tādā veidā, var „aiziet ciemos” pie drauga, pēc tam pazvanīt un pateikt, ko viņš tieši tagad dara, var „aiziet” uz savu darba vietu un noteikt kāda atmosfēra tur valda, var ....... daudz ko citu.

Bet atgriežamies pie enerģētiskās fizkultūras. Bija gadījums, kad kāda sieviete, stāvot rindā, lai maksātu komunālos maksājumus, pēc manis ieteiktās, šīs metodes, pārvērtēja savus spēkus – aiz „nav ko darīt”, veica 200 piesēdienus domās...... Otrā dienā, nabaga sieviete nevarēja paiet - sāpēja visi kāju muskuļi un vēdera prese. Jo šādas, enerģētiskas, slodzes ir arī slodze fiziskajam ķermenim. Enerģētiskajā ķermenī var atļauties „tiltiņus” taisīt, vēdera presi trenēt guļot, skriet krosu, braucoša autobusa priekšā vai laikā, kad braucat ar savu automašīnu. Var uzņemties jebkuras cilvēkiem zināmos vingrinājumus. Pat, ja Jūsu fizioloģija nav tādā „kondīcijā”, lai to atļautos fiziskā ķermeni. Cik lielu paaugstinātu slodzi atļauties, tas Jums pašiem jāizprot. Tas ir individuāli. Tomēr 20 piesēdienus var veikt jebkurš. Pat cilvēks, kam pat 5 piesēdieni ir robeža.

Jūs pat sapratīsiet, ka veicot šādus vingrinājumus, pieaug muskuļu masa, pazūd liekais tauku slānis. Viss, it kā, Jūs reāli nodarbotos ar sportu. Tikai tagad, fizkultūrai var ziedot jebkuru brīvu atpūtas brīdi mājās vai darbā. Var iemanīties sēžot birojā, krēslā, darbā, taisīt „špagatus” un citas lietas. Galvenais, trenēt savu ēterisko ķermeni.

Es, Daugavietis, iesaku šādus treniņus cilvēkiem invalīdiem, ar aprobežotām kustībām, iesaku šo metodi cilvēkiem ar paaugstinātu svaru, iesaku šo metodi visiem, kas grib būt vesels, ar tīrāku enerģētiku un laimīgāks ! Spēcīgus un attīstītus Jums fiziskos un ēteriskos ķermeņus !
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Enerģētiskā fizkultūra – sevis dziedināšana. (Prakstiska metode, kā sākt sevi dziedināt.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz