Piektdiena, 03.12.21, 10:30 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Enerģētiskā higiēna un enerģētiskā fizkultūra. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Enerģētiskā higiēna un enerģētiskā fizkultūra. (Skaidrojums par enerģētiskās higiēnas nepieciešamību.)
Enerģētiskā higiēna un enerģētiskā fizkultūra.
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 08:50 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
1. Enerģētiskā higiēna un enerģētiskā fizkultūra – Dzīve un Sadzīve.

Visiem, vai lielākai daļai ir gadījies ieiet kādā telpā, vai uz ielas sākt iepazīšanos ar kādu svešu cilvēku. Tādu, kuru redzat pirmo reizi mūžā. Cilvēks var būt labi ģērbies, izskatīgs, tīrīgs. Arī smaidīgs un komunikabls. Tomēr, mums pašiem, šis cilvēks izraisa kaut kādu iekšējo pretestību, ne pārāk labas emocijas, ne pārāk labu, priekš nepazīstamā cilvēka, mūsu saprāta domu ritējumu. Un mēs steidzamies tikt vaļā no cilvēka, ne labprāt uzturamies šī cilvēka tuvumā. Ja, turpmāk ir jāizlemj, vai turpināt pazīšanos, mēs bieži klusējot atsakām savu draudzību šim cilvēkam. Mums viņš neiedveš uzticību.

Daudzi, noteikti, padomās, ka intuīcija Jums saka priekšā, ka ārējais izskats ir maldinošs. Reāli šis cilvēks ir ļauns. Tomēr, lai šādi spriestu, labāk pielietot sakāmvārdu – „Satiek pēc izskata, pavada pēc prāta”. Kādēļ, es tā apgalvoju ?

Ja, palasīsiet manā blogā tēmu – „Kā izpaužas lāsts un cits energonegatīvs”, paanalizēsiet to, tad, droši vien, secināsiet, ka šoreiz Jūs kļūdāties.....

Lielākā daļa no cilvēkiem nav apmācījušies redzēt otra cilvēka auru. Tomēr mums vēl ir zemapziņa, kas materiālās pasaules dogmas nepazīst un kura otra cilvēka enerģētiku „redz” ļoti labi. Zinošie arī ir informēti, ka jebkurš energonegatīvs izraisa negatīvas sajūtas. Piemēram, ja cilvēkam ir tā sauktais nolādējums, tad rajonā virs kāda no cilvēka pleciem (ausu augstumā) ir negatīva melnas vai baltas nokrāsas „bumba”. Tas ir nolādējums, kas uz citu cilvēku psihi atstāj „durstīgas” nepatīkamas sajūtas. Ļaunās acis cilvēka aurā, savukārt, izskatās, kā kroplīgi „āķi” cilvēka enerģētikā. Un t.t...

Kopumā, cilvēkam ar Afrodītes vai Apolona augumu, var būt uzslāņojies kropls Kvazimodo augums, kuru citi cilvēki, lai arī neapzināti, bet uztver. Protams, ar negatīvām emocijām un domām. Tātad arī, ne pārāk labiem, darbiem, pret šo enerģētisko netīreli.

Ja, vēl cilvēkam, enerģētika, aura ir maza, tad šis duets: Kvazimodo enerģētiskais ķermenis un tā izmēru mazums, nodara savam saimniekam, nu ļoti daudz nepatikšanu un neērtu situāciju.

Bet, mīļie cilvēki ! Ja, es Daugavietis (enerģētiski tīrs un spožs), sarunāšu ar Jums tikšanos un atnākšu uz viņu ar netīru muti, nekoptiem taukainiem matiem un citām fiziskām netīrībām, tad, protams, ka Jūs padomāsiet – „Nu, kas viņš par dziednieku, par speciālistu, ja pat mute, kā cūkai !”.

Un būsiet taisnīgi, jo fiziskā higiēna un enerģētiskā higiēna ir divas neatraujamas īpašības, kas regulē mūsu hariszmu.

Pie manis, kā speciālista, ar savstarpējo attiecību problēmām, griežas daudzi cilvēki. Viņi brīnās, kādēļ otra pusīte tik negatīvi izturas pret viņiem, kādēļ netiek ievērots viņu fiziskā ķermeņa „spožums”. Viņu intelekta „gaišums”........ Bet, enerģētiskā tīrība, šiem varbūt, arī labajiem, saticīgajiem cilvēkiem, ir zem katras kritikas. Un, ko teiksim, pat laba, gādīga sieva, bet enerģētiski (atvainojiet) „cūka un maza pelīte”, var sagaidīt no sava vīra ?......... Protams, ka, labākā gadījumā, tikai samierināšanos ar savu „melno, mazo pelīti” vai savu „darba rūķi”. Par reālu mīlestību, tur runa nevar būt. Diemžēl. Bet šī samierināšanās, tikai reti ir pastāvīga. Otra puse atrod enerģētiski tīrāku cilvēku..... Bieži vien, cilvēks pie kura aizskrējusi otra pusīte, pat ir neglītāks par to, no kā šīs vīrs vai sieva ir aizbēgusi. Daudz reiz nekāds piebūrums nemaz nav bijis. Vienkārši, aizbēgušajam ir apnicis dzīvot ar „enerģētisko cūku”.

Jo, vienmēr (!!!!!), enerģētiskā netīrība „nes līdzi”, savam saimniekam, arī emocionāli – psihiski negatīvas domas un reakcijas ne tikai pret sevi, bet arī apkārtējiem. Par to, lasiet manis jau publicētajā tēmā, manā blogā.

No manas prakses - bieži vien, ja „aizburtie” prom, vēl nav paspējuši pierast emocionāli pie jaunās sievas vai vīra, brūtgāna vai brūtes – visa „burvestība”, „piebūrums” pazūd un viss nostājas vecajās „sliedēs”. Vienmēr arī, uz pozitīvo pusi, izmainās arī paša attīrītā emocionalitāte un saprāts.

2. Enerģētiskā higiēna un enerģētiskā fizkultūra – Veselība.

Materiālās medicīnas tehnoloģiju gudrie prāti, jau pasen, ir izdomājuši diagnostikas iekārtu, kas pat 5 gadus pirms slimības iestāšanās, pirms parādās slimības simptomi, nosaka nākamo slimību potenciālās atrašanās vietas (orgānus). Visa iekārtas darbības tehnoloģija balstīta uz to, ka: (1.) visas slimības sastāv no enerģētiskās sadaļās, komponentes un informatīvās sadaļas. (2.) cilvēks, vienmēr, no sākuma sāk slimot enerģētiski, bet to nesajūt ar maņu orgāniem un tikai pēc tam sāk slimot fiziskā plānā – parādās slimību simptomi.

Atkāpei. Speciālisti piekritīs man, ja pateikšu, ka no cilvēka čakru (enerģētisko virpuļu, sabiezinājumu) tīrības arī ir atkarīga cilvēka veselība. Ja čakras nedarbojas, tad, parasti saslimst, slimajai, nepareizajai čakrai līdzās esošie cilvēka orgāni un sistēmas.

Lieta tāda, ka no sākuma cilvēka ķermenī parādās, tā saucamās, pataloģiskās enerģētiskās saites un sabiezinājumi. Kā jau rakstīju, par čakrām, uzreiz pēc tam, sākas sākumā neapzināts, bet pēc tam arī sajūtams, slimošanas process.

Man, praktizējot, bieži nācies dzirdēt no klientiem, kam esmu veicis veselības diagnostiku, ka es „nepareizais” tāds, esmu piebūris cilvēkam slimību. Kaut gan, es esmu tikai sajutis, iepriekš minētās patoloģiskās saites.

Atceros, kā reiz, tīrīju kādu Ekonomiskās Policijas dāmu. Un pateicu viņai, ka viņai plecs ir slims. Toreiz dāma publiski pasmējās un skaļi apšaubīja manas zināšanas. Es arī neko neiebildu. Tomēr policija. Bet, kad pēc pāris dienām apciemoju dāmu, viņas kantorī, viņa atkal sāka man uzbrukt. Šoreiz jau mani apvainoja, apsūdzēja ka esmu viņai „piebūris” trakas sāpes plecā. Kad sākām abpusēju „izmeklēšanas” procesu, atklājās, ka neesmu vainīgs. „Aizdomās turamā” statuss man tika noņemts. Jo, izrādījās, ka stundu iepriekš, pirms es veicu diagnostiku, dāma bija sēdējusi sasvīdusi pie atvērta loga un caurvējš viņu bija panācis. Es, vienkārši, biju sajutis enerģētiski pataloģisko saiti, ātrāk, kā šīs enerģētiskās saites iedarbība bija sākusies.

3. Vēl publicēšu, atsevišķā tēmā, arī par saprāta, mentālo tīrību un tā saistību ar cilvēka enerģētisko tīrību. Bet tā tēma būs pagara un tādēļ atliekam, pagaidām, to malā.

4. Ko darīt, lai enerģētiskā tīrība tiktu ievērota ? Lai nebūtu, to iespējamo negatīvo seku, kuras aprakstīju augstāk ?

Pirmkārt. Pašpalīdzība.

Iesaku apgūt manis publicēto blogā tēmu „Dzīvības enerģija”. Tā ir tehnika, kas ļauj uzņemt enerģiju lielākos apjomos. Tās rezultātā, Jums vairs nebūs jābaidās no tā saucamajām ļaunajām acīm, visizplatītāko enerģētisko negatīvu sabiedrībā. Kurš piemetās katram. Kurš rada depresijas un „dīvānslimības”.

Ja papildus apgūsiet vēl manis publicēto etalonstāvokli, tad arī no svešām programmām tiksiet vaļā un dzīve paliks daudz jautrāka un dinamiskāka.

Protams, iepriekš minētie vingrinājumi, ir jāpadara par ikdienas rituālu – kā zobus tīrīt vai muti mazgāt. Ar laiku, manis ieteikto tehniku veikšanai, būs nepieciešamas tikai 2 – 3 minūtes dienā.

Vēl ir labi nodarboties ar sportu. Tas padara enerģētiku dinamiskāku un notiek intensīva enerģijas apmaiņa organismā.

Labi ir tā saucamie astrālie ceļojumi (zemākajā astrālajā līmeni), kad mēs domās skrienam pakaļ autobusam, ejam pie draugiem un paziņām „ciemos”, veicam dažādus sarežģītus fiziskus vingrinājumus, vai cilājam svaru stieņus. Un t.t..

Šāda vingrošana ar enerģētisko ķermeni, „ieeļļo” mūsu fizisko ķermeni un padara to viendabīgāku. Viss tas veicina mūsu enerģētikas un veselības uzlabošanos. Drīzumā, savā blogā, publicēšu dažādu šādu vingrinājumu aprakstus.

Otrkārt. Profilaktoriskās pārbaudes un attīrīšanās pie speciālistiem.

Enerģētiskais ķermenis ir tik pat ātri ievainojams un pat vēl neaizsargātāks, kā fiziskais. Tādēļ arī viņam nepieciešamas profilaktoriskās pārbaudes. Bet to gan var veikt tikai speciālisti.

Speciālistus arī iesaku izvēlēties ļoti uzmanīgi. Lai netiktu pie ezotēriskiem krāpniekiem. Iesaku neizvēlēties tādus, kas nav sertificēti un licenzēti.

Vispār, ir manis publicētā tēma par drošības tehniku, ejot pie dziedniekiem un magiem. Palasiet to.

Uzmanieties no tiem, kas liela sevi, dižojas ar „zinībām”, daudz reklamējas un pasludina sevi par gudriem magiem, dziedniekiem, kā arī nav sertificēti. Un pieprasa samaksu pirms darba veikšanas.

Arī es, varu droši teikt, ka, 15 gados, enerģētiskās attīrīšanas iemaņas esmu apguvis pietiekoši labi. Enerģētiski attīrījis daudzus simtus cilvēku. Pagaidām par šādu manu darbu, man reklamāciju nav bijis.

Zinu, ka jebkurš cilvēks, sajūt manu attīrīšanas, samaksu par padarīto darbu, es paprasu tikai pēc padarītā darba „pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšanas”.

Ja cilvēks ir meistars, zina savu arodu, bet nav sertificēts, tad parasti tādi cilvēki klusē un viņu vietā reklāmu veic klienti – tauta.

Tie neoficiālie profesionnāļi, kas paši dižojās, tie parasti paši ir ļoti pat enerģētiski tīrāmi. Vismaz, vienu es tādu pazīstu........

Protams, ka ir arī speciālisti, kas arī bez sertifikāta, prot enerģētisko attīrīšanu, bet tādu ir maz, par tādiem ir jāsavāc visa informācija un tikai tad jāizdara secinājums – iet vai neiet.

Tikai izrevidēt savu enerģētiku var pats cilvēks. Bet tad viņam jābūt ļoti labi attīstītiem maņu orgāniem. It sevišķi, tā saucamajai, sensorās projekcijas, uztverei. Varat izmantot manu tēmu „Kā izpaužas lāsts un cits energonegatīvs”.

Nu, bet katram cilvēkam PAŠAM ir jāatrod savs enerģētiskais „ģimenes ārsts”. Es neesmu vienīgais Latvijā meistars, kurš pieprot attīrīt enerģētiski cilvēkus. Tikai iesaku tikai nekļūdīties.

Es, Daugavietis, novēlu Jums visiem būt enerģētiski tīriem, un sakarā ar to, vienmēr jautrā un labā garastāvoklī !
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Enerģētiskā higiēna un enerģētiskā fizkultūra. (Skaidrojums par enerģētiskās higiēnas nepieciešamību.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz