Piektdiena, 03.12.21, 09:51 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Veselai un stiprai enerģētikai - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Veselai un stiprai enerģētikai
Veselai un stiprai enerģētikai
SanistraDatums: Sestdiena, 04.01.14, 18:27 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Veselu enerģētiku var attīstīt un uzturēt, regulāri izpildot speciālu vingrošanu. Šis ir ļoti vienkāršs vingrinājums un aizņem nedaudz laika.

Stāviet taisni, kā jums ērtāk, nesasprindzinoties, atslābinieties. Veiciet ieelpu un iztēlojieties, ka enerģētikas plūsma iziet no zemes, ieiet kājstarpes apvidū, virzās gar mugurkaulu (apmēram 2-3 cm attālumā), iziet no galvas un aiziet debesīs. Tālāk veiciet izelpu un iztēlojieties, ka augstu no debesīm nolaižas enerģijas plūsma, ieiet galvā, virzās gar mugurkaulu un ieiet zemē. Jums nav obligāti fiziski jāsajūt šīs plūsmas. Pietiek vienkārši to iztēloties. Ar laiku jūsu jūtība būs uztrenēta tā, kā jūs iemācīsieties tās sajust. Tas notiks ļoti drīz.
Pēc tam iztēlojieties, kā abas plūsmas vienlaikus kustas pretī viena otrai, nekrustojoties, katra savā plūsmā. Iesākumā dariet to uz ieelpas un izelpas, bet ar laiku atsakieties no plūsmu piesaistes pie elpošanas. Jūs varat ar iztēles spēku paātrināt plūsmas, piešķirt tām spēku. Tagad iztēlojieties, ka augšupejošā plūsma iziet un izlaistās pār galvu kā strūklaka. Analoģiski lejupejošā plūsma iziet un tāpat izlaistās jums zem kājām. Jums no augšas un no lejas divas strūklakas. Domās savienojiet abu šļakatas tā, lai atrastos iekšpus enerģētiskās sfēras. Pēc tam pievērsiet uzmanību savai ķermeņa virsmai. Vienkārši sajūtiet ādas virsmu, bet pēc tam izstiepiet šo sajūtu sfērā, līdzīgi tam, kā gaisa balons paplašinās, kad viņu pūš. Kad jūs domās pūšat ādas virsmu, noslēgtās enerģētiskās strūklakas sfēra fiksējas. Visu to dara bez sasprindzinājuma. Nevajag visiem spēkiem censties kaut ko sajust.
Nevajag uztraukties, ka fiziski jūs nesajūtat centrālās plūsmas. Jūs tā pie tām pierodat, ka pārstājat tās just, tāpat kā jebkuru citu veselu iekšējo orgānu. Regulāri, laiku pa laikam koncentrējot uzmanību uz plūsmām, jūs drīz vien sajutīsiet fiziskas izjūtas. Ne tik spēcīgas, kā teiksim, tauste, bet pietiekami reālas.
Lūk šī arī ir enerģētiskā vingrošana. Saslēdzot abas plūsmas sfērā, jūs radāt ap sevi aizsardzības lauku. Istaipot virspusējo ķermeņa enerģiju balonā, jūs nostiprināt šo apvalku stabilā stāvoklī. Labumu no tādas vingrošanas ir grūti pārvērtēt. Pirmkārt, trenējot savējo enerģētiku, jūs attīriet smalkos kanālus. Korķi, kas traucē enerģijas kustībai, izlido, bet caurumi apvalkā caur kuriem enerģija tērējas, savelkas. Viss tas notiek ne uzreiz, pakāpeniski. Toties nevajag pastāvīgi vērsties pēc palīdzības pie refleksterapeitiem un ekstrasensiem. Jūs paši atjaunojiet normālu enerģijas cirkulāciju.
Kā papildus faktors, kurš pastiprina jūsu enerģētiku, var kalpot affirmācija. Vingrošanas izpildes laikā vienkārši atkārtojiet pie sevis: "Es pārpildos ar enerģiju pāri malām. Mana energoietilpība pieaug. Man ir ļoti stipra enerģētika, un ar katru dienu viņa top arvien stiprāka".


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Veselai un stiprai enerģētikai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz