Piektdiena, 03.12.21, 10:59 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Ķermeņa polaritātes līdzsvarošana un vibrāciju aktivizēšana - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Ķermeņa polaritātes līdzsvarošana un vibrāciju aktivizēšana
Ķermeņa polaritātes līdzsvarošana un vibrāciju aktivizēšana
SanistraDatums: Sestdiena, 04.01.14, 18:25 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
* Nostājieties stabili. Sakrustojiet rokas uz pleciem. Dziļi elpojiet (dziļi elpot nozīmē ieelpa caur degunu un izelpa caur muti. Ieelpas laikā paskatieties uz augšu, izelpas laikā skatienu pavērsiet uz leju. Elpošanu veiciet 3-7 reizes tad turpiniet nākamo vingrinājumu). Tādā veidā līdzsvarojas abas ķermeņa puses un praktiski līdzsvarojas pilnīgi viss.

* Pieskarieties pie augšējās ausu maliņas, ar plaukstu – ārējām malām. Elpojiet. Ja spējiet atbrīvoties, tad jums vajadzētu just kā ķermeņa augšdaļa veido smalkas apļveida kustības. Tādā veidā jūs līdzsvarojat savas griešanās vibrācijas ar Zemes griešanos.

* Salieciet īkšķus saujā un aptveriet tos ar pārējiem pirkstiem, veidojot konusu. Sakrustojiet apakšdelma locītavas un pieskarieties ar pirkstu galiem pie pieres. Dziļi elpojiet. Mainiet rokas vietām. Dziļi elpojiet. Tas līdzsvaro smadzeņu puslodes.

* Pieskarieties ar pirkstu galiem pie galvaskausa aizmugurējās daļas – pakauša. Dziļi elpojiet. Tas līdzsvaro nieres.

* Salieciet labo roku un uzlieciet to uz kreisā pleca. Kreisās rokas īkšķi savienojiet ar rādītājpirkstu un kreiso roku nedaudz atvirziet no sava ķermeņa. Dziļi elpojiet. Pamainiet roku stāvokli. Tas līdzsvaro vairogdziedzeri.

* Pieskarieties ar labās rokas pirkstiem pie kakla kreisās puses un uzlieciet kreisās rokas plaukstu uz labās rokas pirkstiem.Dziļi elpojiet. Mainiet rokas vietām. Dziļi elpojiet. Tas līdzsvaro aizkrūtes dziedzeri (tīmusu).

* Uzlieciet labo roku uz pakauša , kreiso – nedaudz zem labās rokas. Dziļi elpojiet. Tas līdzsvaro čiekurveida dziedzeri.

* Savienojiet plaukstas tā, lai izveidotos ''lotosa zieds'' (saskaras plaukstu locītavu apakšdelmi, bet plaukstas ir atvērtas, it kā tajās jūs turētu apaļu priekšmetu). Dziļi elpojiet. Tas ir kā enkurs visai programmai. Tas palīdz noenkurot iekšējo līdzsvaru jūsu ķermeņos.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Ķermeņa polaritātes līdzsvarošana un vibrāciju aktivizēšana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz