Piektdiena, 03.12.21, 10:15 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Enerģētisko centru atvēršana - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Enerģētisko centru atvēršana
Enerģētisko centru atvēršana
SanistraDatums: Sestdiena, 04.01.14, 18:23 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Šīs tehnikas būtība ir tajā, lai iztēlotos enerģētiskos centrus zelta krāsas sfēru veidā. Koncentrējiet uzmanību uz katru, izjūtiet to, redziet, kā no tās iziet zelta stari. Lēnām pārejat no 1 centra pie cita...Veiciet 5 lēnas ieelpas un izelpas, fokusējot savējo uzmanību uz izejošo gaismu.
Tagad iztēlojieties, kā visas sfēras izlaiž starus vienlaikus, tā, ka jūsu ķermenis atgādina ''diegu, ar uz tā uzvērtiem dimantiem, kas izstaro enerģiju".
Dziļa ieelpa. Iztēlojieties, kā enerģija tek pa jūsu ķermeņa kreiso pusi lejā/no galvas galvvidus- pie pēdām. Ieelpas laikā jūtiet, kā enerģija ceļas pa jūsu ķermeņa labo pusi augšā pie galvas galvvidus. Skaidri sajūtiet, kā enerģija cirkulē pa ķermeni (3 reizes).
Lēnām izelpojiet. Pa jūsu ķermeņa priekšdaļu no galvas galvvidus pie pēdām iet enerģija. Ieelpas laikā jūtiet, kā viņa ceļas pa ķermeņa mugurpusi, pie galvas galvvidus. Cirkulējiet enerģiju (3 reizes).
Savāciet enerģiju pie pēdām, ļaujiet tai lēnām celties pa jūsu ķermeņa centru pie galvas, pēc tam, līdzīgi gaismas strūklakai, izstaroties un nokrist pa ārējo ķermeņa daļu, pie pēdām.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Enerģētikas attīrīšana, attīstīšana, attīstība » Enerģētisko centru atvēršana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz