Piektdiena, 22.10.21, 19:24 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1092

Vietnes draugi

Statistika

Bojājumu, lāstu noteikšanas metodes - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Bojājumu, lāstu noteikšanas metodes
Bojājumu, lāstu noteikšanas metodes
SanistraDatums: Otrdiena, 01.09.15, 14:10 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 666
Status: Offline
Bojājuma noteikšana ar avota ūdeni.

Paelpo uz avota ūdeni un noliek to aukstā un tumšā vietā. Ja nākamajā dienā ūdens būs sabojājies, tad uz cilvēka ir bojājums.

Bojājuma noteikšana ar monētas palīdzību.

Ņem monētu no tīra vara vai sudraba. Pamatīgi līdz spīdumam to noberž un nēsā sev līdzi, pie ķermeņa, pāris dienas. Ja varš kļuvis būs zaļgans vai sudrabs kļuvis tumšs, tad tā ir pazīme, ka uz cilvēka ir stiprs bojājums.

Bojājuma noteikšana ar sveci.

Apsēdiniet cilvēku uz krēsla, aizdedziniet sveci un sāciet apiet viņu pa apli, pusmetra attālumā, pulksteņa rādītāja virzienā, ar sveci rokā. Tādā veidā apstaigājiet 2-3 apļus. Ja uz cilvēka nekā slikta nav,tad liesma deg taisna un bez sprakšķēšanas un kvēpiem. Ja svece dziest, kūp, sprakšķ, maina liesmas krāsu, nepatīkami smaržo, tad tā ir pazīme, ka uz cilvēka ir bojājums.
Ja cilvēks ir noskausts, tad svece deg blāvi.
Ja svece deg taisni, bet liesma ir ļoti augsta un nelīdzena, sprakšķ un vasks tek ar daudz sveķiem, tad tā ir pazīme, ka bojājums uz cilvēka ir, bet pagaidām nav izpaudies.
Ja bojājums jau ir sācis savu postošo darbību, tādā gadījumā svece sāk kūpēt melniem dūmiem.

Bojājuma, lāsta noteikšana ar olas palīdzību.

Eksistē bojājuma noteikšanas ļoti vienkārša un samērā efektīva metode. Piepildiet mazliet vairāk kā pusi glāzi ar aukstu ūdeni no krāna. Ņemiet svaigu vistas olu un piesardzīgi, bet ātri sadauziet olas čaulu ar nazi un izlejiet olu ūdenī. Nekādā gadījumā nesavainojiet ar nazi dzeltenumu. Tam ir jāpaliek veselam. Apsēdiniet cilvēku uz krēslu, un sakiet, lai viņš piespiež zodu pie krūtīm. Uzmanīgi uzlieciet glāzi ar ūdeni un olu viņam uz galvvidus. Balstot glāzi ar roku, pastāviet, nekustoties, 3 minūtes. Rokas var mainīt, ja nogurst, bet piesardzīgi, lai nesaviļņotu ūdeni. Pēc 3 minūtēm piesardzīgi noņemiet glāzi no galvas un uzmanīgi apskatiet:

1.Ja ūdens ir caurspīdīgs un dzeltenums nav izmainījies un atrodas baltumā, bet olbaltums guļ kaudzītē, uz cilvēka bojājuma nav.

2.Ja dzeltenums ir vesels, bet no olbaltuma ceļas augšā stabiņi, kā medūzas bārksts, var būt viens tāds stabiņš vai daži, tad uz cilvēka ir bojājums. Tas ir ne visai nopietns bojājums, pamatā likts uz neveiksmēm ģimenes dzīvē, uz vientulību, uz asarām. Ja šie stabiņi (mēs tos dēvējam "sveces") vairāk ir līdzīgi zirnekļtīkliem, tad tas ir pavisam viegls bojājums, bet tāds bojājums tomēr nes vieglu neveiksmes svītru, nesaprotamus savārgumus, strīdus ģimenē, nepatikšanas darbā.

3.Ja uz olbaltuma stabiņiem ir burbulīši, tad bojājums ir spēcīgs un tādu bojājumu parasti veic uz to, lai cilvēku vajātu neveiksmes un izvārdzinošas, sīkas slimības, kas slikti padodas ārstēšanai, vai pat ir ārstu neatpazīstamas, biežāk šis bojājums ir veikts, lai kaitētu finansiāliem panākumiem. Tāds bojājums sāk strādāt pēkšņi. Tas ir, uzgāžas viss uzreiz un nesaprotami kāpēc, kaut arī agrāk viss vienmēr sanācis ir brīnišķīgi. Šādu bojājumu var pasūtīt darba konkurents vai pat kaimiņš vai draugs, kuram, piemēram, ir mašīna sliktāka par jūsējo.

4.Ja uz stabiņiem ir burbulīši un melni punkti, vai burbulīši uz olbaltuma stabiņiem un melni punkti uz dzeltenuma, tad bojājums ir taisīts uz nāvi (lāsts) vai ar kapu zemes izmantošanu. Šajā gadījumā tas, kas pasūtīja bojājumu, tā ienīst, ko tikai cilvēka nāve atnesīs viņam vai viņai atvieglojumu.
Bojājums uz nāvi sāk darboties parasti pēc 21 dienas un noved cilvēku kapā pēc gada.

5.Ja uz olbaltuma stabiņiem ir burbulīši, bet dzeltenums pa malām izskatās kā uzvārīts, bojājums ir veikts uz to, lai cilvēks dzīvotu, bet mocītos. Tāds pats bojājums dažbrīd parādās kā ar plankumiem, kuri ir zaļi, pelēki vai tumši brūni, uz dzeltenuma, pat ja nav olbaltumu sveču.

6.Ja nav olbaltuma stabiņu, bet vienkārši dzeltenums viss ir kā uzvārīts, tad tas ir īpašs bojājums. Šis ir bojājums-ierobežojums, lai cilvēks nekad nejustos nekur brīvs, pat savējā personīgajā mājā. Dažos gadījumos tādu bojājumu neviens tīši uz cilvēku neliek, viņš pats izsauc to uz sevis. Parasti, tas atgadās, ja krietns cilvēks kaut kur ir vainīgs,bet par viņa vainu neviens nezina, bet viņa sirdsapziņa viņam neliek mieru. Viņš alkst savējās vainas izpirkšanu un pats sevi it kā soda, it kā "cietumā" sevi ievieto. Un pats sev ieceļ "soda termiņu". Tādu bojājumu noņemt ir ļoti grūti, jo cilvēks zemapziņā pretojas palīdzībai, īpaši, ja uzskata, ka vēl nav izpircis savu vainu.

7.Ja ir olbaltumu sveces ar burbulīšiem un melni punkti, bet dzeltenuma malas it kā asi applaucētas ar zaļiem vai pelēkiem plankumiem dzeltenuma vidū,tad tas ir pats briesmīgākais bojājums-lāsts uz nāvi lielās mokās.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Bojājumu, lāstu noteikšanas metodes
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz