Piektdiena, 22.11.19, 06:10 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 983

Vietnes draugi

Statistika

Noņemt vientulības vainagu - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Noņemt vientulības vainagu
Noņemt vientulības vainagu
SanistraDatums: Otrdiena, 01.09.15, 14:03 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 666
Status: Offline
Nopērciet auklas rituli - ceturtdien, dilstošā mēnesī. Sestdien 12 dienā, noklājiet galdu ar baltu audumu, aizdedziniet trīs baltas sveces un nogrieziet auklas gabalu - garumā mazliet garāku par galvas apkārtmēru. Auklas beigas notiniet ar zaļu vilnas diegu, kuru pēc tam aptiniet ap auklu. Sanāks savdabīgs vainags. Darba beigās sveces nodzēsiet.
Nēsājat vainagu līdz 16:00. Pēc tā ejiet pie spēcīgas lielas papeles, izrociet bedri, noņemiet vainagu no galvas un, turot to abās rokās, sakiet 3 reizes:

"No sevis vainagu noņemu, asaras atstāju, no kurienes atnāca, turp aizgāja. Lai notiek tā".

Aizberiet bedri un iedzeniet tās centrā lielu naglu, pašā viducī. Aizejiet neatskatoties.
Atnākot mājup, aizdedziniet palikušās sveces, lai nodeg pilnībā, bet paši mazgājieties ar sāls ūdeni, trīsreiz runājot vārdojumu:

"Ar ūdeni mazgāšos, visas bēdas no manis prom aizies, no mana ķermeņa, no manas galvas un no dvēseles. Lai atrodu es, ar ūdeni mazgātā, sev pāri ar kuru radīt ģimeni. Lai notiek tā!''

Nākamajā dienā nopērciet vēl divas sveces, ietiniet tās jaunā lakatā un atnesiet uz mājām. 7 vakarus ilgi dedziniet šīs sveces un, raugoties uz uguni, runājat 7 reizes vārdojumu:

"Tu nāc pie manis, lemtais, ne pa vienu ceļu, bet pa visiem uzreiz. Atnāc uz manu slieksni, šeit tev būt, šeit tev mani mīlēt, ar mani dzīvot, vienmēr pie manis būt. Lai notiek tā!".

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Noņemt vientulības vainagu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2019 | Uzturēšanu nodrošina uCoz