Piektdiena, 03.12.21, 10:23 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Atsevišķi par nolādējumu. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Atsevišķi par nolādējumu. (Sīkāks skaidrojums par nolādējumu (bojājumu))
Atsevišķi par nolādējumu.
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 09:05 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Kas ir NOLĀDĒJUMS ?

Tautā, bieži, šo energoinformatīvo negatīvu sauc krieviskoti - Porča.

Uzreiz jāpasaka, ka šis negatīvs nekad nerodas pats no sevis vai netīšu, citu cilvēku, domu un darbību rezultātā. Vienmēr, nolādējums ir kāda upura ienaidnieka, speciāli, apzināti formulēts un „sūtīts” ļaunums.

Vienā variantā. Lai uzliktu cilvēkam nolādējumu, ir nepieciešams reāls un ļoti liels negatīvo emociju arsenāls, kas tiek vērsts, izgāzts, izkliegts pret cilvēku – upuri. Bez tam, šim formulējumam jābūt pareizi un precīzi izteiktam. Ne katra emocionāla kliegšana ir nolādējuma pamats. Formulējumam jābūt saskaņā ar bioenerģētikas pamatlikumiem. Jāatbilst manā blogā aprakstītajai Lēnās domāšanas tehnikai.

No iepriekš minētā saprotams, ka ne katrs nolādējums sasniedz rezultātu. Un ezotēriskais nezinītis var arī šo nolādējumu neveikt. Bet, tomēr, pat nezinītis, netīšām, dusmās pret Jums, var pareizi noformulēt pret Jums vērsta negatīva programmu. Un nolādējums sāk savu destruktīvo darbību.

Internetā ir daudz pamācību, kā uzlikt šos nolādējumus. Domātas bioenerģētikas nezinīšiem, kas vēlas citam nodarīt ļaunu. Esmu tos lasījis un skatījis. Tomēr varu daudzus nomierināt, ka lielākā daļa no šīm „instrukcijām” ir neprecīza. Tādēļ arī, tikai retais ļaundaris var sasniegt savus sliktos mērķus ar interneta palīdzību.

Tomēr, kā jau minēju, nolādējumu var uzlikt arī, ja ievēro visus šī negatīvā „lego” salikšanas pamatnoteikumus.

Jāpiebilst, ka vēl ne mazsvarīgi, ir tas, Zemes (spēka) un Kosmosa (informācijas) enerģiju attiecības, nelabvēļa negatīvās darbības laikā. Bet, kā jau teicu, arī šādas negatīvu sakritības tomēr ir.

Otrā variantā. Lai uzliktu cilvēkam nolādējumu, mūsu nelabvēļi griežās pie ezotēriskas profesionāļiem. Un, tie kvalitatīvi un pareizi, šo nolādējumu (parasti caur foto), uzliek upurim. Ja profesionālis ir zinošs, tad uzlikt nolādējumu ir pilnīgi iespējams. Vai šie divi ļaundari saņem atmaksu vai nē – par to cita tēma jāraksta. Tikai paskaidrošu, ka ne katrreiz.

Kāda ir NOLĀDĒJUMA KONSTRUKCIJA un IEDARBĪBA uz upura dzīvi, veselību ?

Nolādējuma konstrukcijā ir divas komponentes :

(1.) Spēka komponente, kuru nodrošina Zemes enerģija. Nepieciešama, lai nolādējums sāktu savu destruktīvo darbību. Pēc tā iedarbošanās, nolādējums pats, prot savākt spēka enerģiju, kuru rod izpildot savu negatīvo programmu.

(2.) Otra, principā, svarīgākā komponente ir tā, kas sastāv no Kosmosa informatīvās enerģijas. Šī enerģija paša par sevi ir, dzīvīgi un radikāli, nepieciešama jebkuram. Tomēr, to sakārtojot noteiktā secībā, noteiktā veidā, rodas Nolādējuma programma.

Nu, bet Nolādējuma programma atkarīga tikai no nolādējuma licēja fantāzijas apjomiem. Tas var būt viss, kas saistīts ar cilvēka dzīvi – veselība, darbs, finanses, ģimenes lietas, sabiedriskais imidžs, spēja dzīvot un darboties ...... pilnīgi viss, ko cilvēka fantāzija var izdomāt.

Interesanti ir arī tas, ka pareizi izveidojot nolādējuma konstrukciju, var ne tikai cilvēkam ļaunu darīt, bet arī palīdzēt un arī veselību uzlabot. Galvenais, jau ir nolādējuma konstrukcijas pareiza izveide un tajā ieliktās programmas saturs. Es, piemēram, tā esmu palīdzējis tikt vaļā no datoratkarības, alhogola un citām negācijām. Tomēr, lielākā daļa nolādējumu ir ar negatīvu programmu. Tāda, diemžēl, ir, lielas daļas, cilvēku būtība. Labāk nodarīt cilvēkam ļaunu nekā, ko pozitīvu. Bet daudzi ezotēriskie profesionāļi, pat nezin, ka nolādējuma uzlikšanas tehniku var izmantot arī objektīvi labiem mērķiem. Nolādējumu uztaisīt, kā „uzlādējumu”.

Nolādējums tiek apzināti izvietots vai nonāk cilvēka enerģētiskā ķermeņa (auras) augšdaļā. Tas tādēļ, ka cilvēka augšējās čakras ir kārīgas uz Kosmosa enerģiju. Tā ir tā cilvēka enerģētikas daļa, kas visvairāk un labāk uzņem citu cilvēku programmējošo iedarbību. Uzņem un izdala cilvēka apziņai un zemapziņai, to programmu, kas ielikta Nolādējuma konstrukcijā.

Nolādējumam ir trīs iespējamās dislokācijas vietas – virs abiem pleciem, cilvēka ausu līmenī. Un, trešā vieta, aizmugurē, kakla skriemeļu rajonā. Citu dislokācijas vietu, nolādējumam nav.

Cilvēki ar vairāk attīstītiem maņu orgāniem, nolādējumu sajūt, kā kaut ko nepatīkamu, tumšu, lipīgu un/vai durstošu kamolu, iepriekš minētajās vietās. Cilvēkiem ar zināšanām auras redzēšanā, nolādējums cita cilvēka enerģētiskajā ķermenī ir ļoti pat samanāms un sajūtams. Acīs durstošs negatīvs.

Materiāli cilvēki, kas neatzīst ezotērisku, bioenerģētiku, vienalga, zemapziņas līmenī, redz enerģētiskos negatīvus. Es jau kādā tēmā, rakstīju par iemesliem, kādēļ mums pēkšņi, izraisa riebumu, negatīvas emocijas un sliktas domas par sevi, cilvēks, kuru mēs satiekam nejauši, kuru mēs pilnīgi nepazīstam, bet kurš mums labvēlīgi smaida, izsaka komplimentus, ir ģērbies ļoti labi un ir tīrības paraugs. Bet, ieraugot šādu „nepatīkamu”, precīzāk sakot, enerģētiski netīru cilvēku un zemapziņā atgrūžot viņu no sevis gan fiziski, gan morāli, gan savās domās un darbībās, mēs varam būt zaudētāji. Daudzreiz tautā saka „Es sajutu, ka tas cilvēks ir slikts” vai „intuitīvi sajutu”. Bet reāli var izrādīties, ka ar nolādējumu apveltītais cilvēks ir ļoti sirsnīgs un labs pēc savas iekšējās būtības. Un, varbūt būtu bijis Jums nākotnē labs kompanjons biznesā, hobija domubiedrs vai pat Jūsu otrā pusīte. Tikai šī iespēja, parasti, tiek nobloķēta. Un attiecības neturpinās. To pašu var pateikt arī par jau izveidotām attiecībām, ģimeni. Ja laika gaitā, kāds no domubiedriem, kāds no otrās pusītes, tiek citu cilvēku apveltīts ar nolādējumu, otrs, enerģētiski tīrākais, partneris sāk kašķēties, izrādīt nepatiku tur kur ir mazākais iemesls un kur tā nav vispār. No manas prakses, varu apgalvot, ka šādu nolādējumu dēļ izjūk arī ģimenes. Daudzreiz, ir tā, ka pēc enerģētiskās tīrīšanas, attiecības uzlabojas un cilvēki atkal sāk dzīvot saskanīgi. Un nav vainīgas nekādas dzimtas karmas, bezlaulības vainagi un t.ml.. Pietiek tikai palikt enerģētiski tīram.

Un tagad UZMANĪBU ! To, ko Jūs tagad izlasīsiet, es vismaz neesmu lasījis nevienā internetvietnē. Tas ir mans personīgais novērojums un mani secinājumi, balstoties uz gandrīz 15 gadu praksi:

Nolādējumi negatīvā programma var būt ļoti dažāda. Uz finansu problēmām, uz nesaticību ģimenē, uz atkarībām uz alhogolu, narkotikām, azartspēlēm, uz darba neiegūšanu, uz nespēšanu mācīties, uz bezspēku, uz dažādām citām mūsu vainām, negatīvām situācijām un t.t., bet NEATKARĪGI NO SAVAS PROGRAMMAS SATURA, NEGATĪVS VIENMĒR IESPAIDO BLAKUSESOŠOS CILVĒKA ORGĀNUS VAI FUNKCIONĀLĀS SISTĒMAS.

Cilvēki, kam nolādējums, „uzsēdināts” uz labā pleca, vairāk slimo ar plaušu, aknu, aklās zarnas, Cilvēkam vairāk iekaist labā auss, sliktāka redze ar labo aci vai vairāk iekaist zobi labajā pusē, ir sliktāka nākotnes plānu apcerēšana un iespēja izdomāt kaut ko jaunu (labās smadzeņu puslodes darbības traucējumi).

Cilvēki, kam nolādējums, „uzsēdināts” uz kreisā pleca, vairāk slimo ar sirds asins vadu, gremošanas trakta slimībām. Cilvēkam vairāk iekaist kreisā auss, sliktāka redze ar kreiso aci vai vairāk iekaist zobi kreisajā pusē, ir sliktāka atmiņa un iespēja loģiski spriest (kreisās smadzeņu puslodes darbības traucējumi).

Cilvēki, kam nolādējums, „uzsēdināts” uz sprandas, vairāk slimo ar vairogdziedzera, mugurkaula, barības vada, un asinspiediena slimībām.

Protams, ka ir arī izņēmumi un cilvēks ar nolādējumu uz labā pleca, sirgst ar sirds slimību, vai cilvēks ar aknu kaiti ir apveltīts ar nolādējumu uz kreisā pleca. Bet, parasti, tas ir tādēļ, ka cilvēkam ir jau cita energoinformatīvā kaite. Veselības negatīvam ir karmiskas slimības simptomi.

Tomēr ir nācies secināt, ka nolādējums, pat ļoti veicina dažādu slimību rašanos. Un, pat tad, kad tā negatīvā programma ir izgatavota citam mērķim, ne veselības traucējumiem. Nolādējumu vienmēr pavada arī veselības problēmas.

Viss, manis augstāk minētais, materiāli noskaņotam, bioenerģētiku, ekstrasensūru, maģiju un t.t.., neatzīstošam cilvēkam, liksies, kā murgs, induktīvas muļķības. Tas ne reizi ir dzirdēts un lasīts.

Bet materiālās pasaules aklajiem pielūdzējiem, iesaku aizdomāties, vismaz par to, ka arī mūsdienu medicīna, pat fundamentālā fizika, jau ir atzinušas enerģētikas esamību cilvēka organismā. Un „materiālisti” padomājiet no deduktīvās loģikas viedokļa – ja cilvēkam ir enerģētika, tātad tās saistība/mijiedarbība ar cilvēka fizisko ķermeni ir pakļauta kaut kādai likumsakarībai ........ kā elektronu kustība regulējamā elektrolaukā, kā ētera viļņu iedarbība uz radioaparātu, kā ........ un tagad atbildiet sev (var spoguļa priekšā) – vai Jūsu uzskati par energoinformatīvās pasaules izteiksmēm, gadījumā nav mānīgi un pārskatāmi ? ....... Es tikai vēl piebildīšu: jo ātrāk šo „revīziju” savos uzskatos veiksiet, jo labāk Jums un Jūsu paziņu un tuvinieku lokam. Labāk visās dzīves nozarēs.

Cilvēkus, kas ir sapratuši un apzinās Neredzamās Pasaules eksistenci un kas ir tikai savas energoinformatīvās attīstības sākumā, varu NOMIERINĀT – viss manis augstākminētais „briesmu stāsts”, ir taisnība. Pat vēl „trakāk”, nolādējums nav vienīgais energoinformatīvai ļaunums, kas var iemiesoties cilvēka enerģētikā un graut cilvēku. Nolādējums, lāsts, svešas programmas, energovampīrisms, ļaunā acs ir negatīvi, kas nonāk cilvēka enerģētikā (aurā, enerģētiskajā ķermenī) mijiedarbības ar apkārtējo pasauli un tās subjektiem, rezultātā. Vēl jau ir karmiskās slimības, iekšējie bloki, kas iegūti citās reinkarnācijās un šajā dzīvē. Ir arī energoinformatīvās pasaules notikumu un likumsakarību „straumes” ietekme...... un t.t........

BET !!!!! Cilvēks, kurš apzinās visu iepriekš minēto, nebaidās to un prot, var motivēt sevi, sevis attīstībai un praktiskai darbībai – tāds cilvēks, visām iepriekš minētajām briesmām, droši „skatās sejā” un iznīcina jebkuru no visiem iepriekšējiem nosauktajiem „labumiem”.

Un, nevajag paļauties un ticēt visādiem Augstākajiem spēkiem, „Dieva vietniekiem” un „izredzētajiem” – visi šie termini ir psiholoģiski izmanīgi noslēpta dažādu guru nezināšana vai/un nespēja būt neatkarīgam no citu cilvēku kolektīvās domas – Zemes energoinformatīvā lauka.

Cilvēks ir viena sarežģīta, interesanta un (pasvītroju) universālā energoinformatīvās pasaules radība. Apkārtējā pasaule/ Visums ir viens liels supermehānisms, kas savām visām funkcionālajām daļām (arī cilvēkam) ir devis iespēju attīstīties un būt laimīgam. Vienotam un vienādam ar šo bezgalīgo Visuma „mehānismu”. „Vajag tik rakt !))))”.

Atgriežoties pie nolādējuma tēmas (būs atsevišķas tēmas arī par citiem energonegatīviem), un sakarā ar to, ka nolādējums ir apzināts cilvēkam uzlikta ļaunums, iesaku sekojošo:

1. Atrast un pielietot ezotēriskas metodes, kas pašiem ļautu pašdiagnoscēt nolādējuma esamību un iznīcināt to, ja tas tiek atrasts. Man, personīgi, ir palīdzējusi DEIR (Veriščagina) skola. Bet es nesaku, ka tā ir vienīgā, kas apmāca sev noņemt nolādējumu. Varat atrast arī savai iekšējai pasaulei tuvāku ezotērisko skolu. Tikai nekļūdaties, jo ir pietiekami arī ezotērisku skolu krāpnieku.

vai 2. Vismaz reizi pusgadā, veicat sava enerģētiskā ķermeņa pašdiagnostiku vai diagnostiku pie speciālista un, ja esat „saķēruši” nolādējumu, steidzieties pie speciālista, to noņemt. Labi būtu, ka pēc tam tiek uzlikta energoaizsardzība. Šādam negatīvam ir ļoti liels spēks un dažādas iespējas Jums nodarīt lielu ļaunumu. Tādēļ, kavēšanās tikai sarežģīs Jūsu dzīvi un veselību. Jums tas, nu nemaz, nav vajadzīgs.

P.S. Šīs tēmas sākumā, es, principā, atklāju nolādējuma uzlikšanas tehnoloģiju. Un loģiski spriežot, kaut nedaudz zinošs bioenerģētiku cilvēks, Brīdinu, ne pārāk godprātīgus cilvēkus. Tēmas tekstā ir ieprogrammēti daži vārdi, kas jebkuram, kas izmantos manis publicēto nolādējuma uzlikšanas metodi, noteikti sajutīs „bumeranga” efektu. Nekādas speciālas aizsardzības nelīdzēs......... Domājiet pirms darāt citam ļaunu.
   
SanistraDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 15:05 | Ziņojums # 2
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Savukārt es no savas pieredzes te varu pieminēt, ka ļoti retam cilvēkam ir uzlikts lāsts vai īsts bojājums (porča - tā tulko šo vārdu). Neapšaubāmi, ir tādi gadījumi, taču tie ir pietiekami reti.
Es pārsvarā sastopos ar tiem gadījumiem, kad cilvēks nevēlas atzīt to, ka viņš dzīvo, domā un redz lietas nepareizi, vai arī iet ne savu ceļu un līdz ar to, viņam ir gan kaudze veselības problēmas, gan enerģētiskas, taču tie nav nekādi lāsti, ne arī cita speciāla maģija, viss slēpjas cilvēkā pašā. Un vairumam, pat ļoti lielam vairumam, ļoti patīk vainot kādu citu savās problēmās, tikai ne sevi, lai arī ko viņam teiktu. Šāda tipa cilvēki staigā no vienas tantes pie otras, bet nekādi neko nevar noņemt, jo vienkārši nekā arī nav, no maģijas puses smile
Tāpēc es no savas puses ieteiktu neuzticēties, katram, kurš teiks, ka ir uzlikts lāsts, jo 90% cilvēki paši dzīvo destruktīvā programmā.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 15:46 | Ziņojums # 3
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Vispār, šo tēmu iesāku par nolādējumu (krieviski "Porča", nevis par lāstu (krieviski "prokļjatie". Kas ir divas dažādas lietas.
Vēl gadus 10 atpakaļ profesionāli praktizējot bioenerģētiku, nolādējumu diagnosticēju,apmēram, katram 4 - 5 pacientam. Tagad, šajos laikos,no katriem 5 pacientiem 3 - 4. Cilvēki, diemžēl, ir palikuši daudz ļaunāki, kā agrāk.
It sevišķi, traki ir ar gados vecākiem (pēc 40 gadiem) cilvēkiem. Tiem, kas paspējuši pabūt padomijas laikos. Toreizējā kultūra, dzīves veids, viņiem iepotējuši diezgan lielu atklātību, uzticēšanās sajūtu. Tagad sabiedrība ir vairāk materializējusies, palikusi vienaldzīgāka pret citu cilvēku likstām. Un, diemžēl, arī naidīgāka. Tā rezultātā cilvēki, kas pieraduši "atvērt sirdi" dažāda veida "posidelkās" padomijas virtuvēs un klubos, tagad ir ļoti uzņēmīgi pret nolādējumiem un citiem energonegatīviem.
Kopumā, tomēr nepiekritīšu Jums kolēģe Elkme. Cilvēku ar nollādējumiem, pēdējos gados ir palicis manāmi vairāk. Diemžēl.
Cilvēka iekšējā (mentālā) tīrība ļoti lielā mērā atkarājas no enerģētiskās tīrības. Par to, es rakstīju savā tēmā par enerģētisko tīrību.
Enerģētiskā netīrība ir ļoti liels cilvēces posts. Ne tikai Latvijā. Un mūsu iekšējās pasaules, emocionālā tīrība, uz 95 % atkarājas no enerģētiskās tīrības. No tā arī rodās vairums destruktīvo programmu. Un tikai 5 % iekšējās netīrības ir sekas mūsu dvēseliskai jeb, pareizāk sakot, karmiskai netīrībai. Pārējo mēs salasām un lasām patstāvīgi, 24 stundas diennaktī un visu mūžu.
Un nekad nevajag vainot citus vai sevi pašu. Vainas un gēka apziņa paša par sevi ir ļoti destruktīva. Un nav svarīgi vai mēs vainojam sevi vai citus. Ja mēs sākam vainot sevi un/vai citus, mēs nonākam paātrinām - "piesaucam" līdzīgu situāciju rašanos nākotnē.
Pagātnes notikumiem, jābūt tikai kā derīgas informācijas, pieredzes bezemocionāliem nesējiem. Bet par to, es publicēšu atsevišķu tēmu. Un tas, nu nemaz, nenozīmē, ka dzīvojot bez vainas apziņas, jāpaliek bezkaunīgam un visatļautam. Ir arī tāds jēdziens, kā enerģētiskie parādi. Nu, bet tā atkal ir jauna tēma.
   
SanistraDatums: Piektdiena, 01.08.14, 18:08 | Ziņojums # 4
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Nezinu, kur Jūs esiet ņēmis, ka ''porča'' tulkojas kā nolādējums. Man tas vienmēr ir bijis bojājums. Lai vai kā, manuprāt tas pat nav svarīgi.
Acīmredzot Jums ir vienkārši nedaudz savādāks skatījums uz lietām un tāpēc mūsu uzskati šajā jautājumā ne visai sakrīt.
Jūs balstāties uz savu pieredzi, bet uz savu, kas ticiet, arī nav nemaz tik maza, un mana pieredze rāda, ka cilvēks pats veido visu ap sevi un bojājuma esamība (Jūs to sauciet par nolādējumu) nav nemaz tik liela, lai arī eksistē. Vienkārši cilvēki uz to maizīti mūsu laikos pelna un tas ir viss. Es protams, kā jau teicu, neuzskatu, ka nav tādu gadījumu, kad šī negatīvā maģija tik tiešām ietekmē cilvēka dzīvi.
Es arī agrāk domāju līdzīgāk Jums, taču laiks iet un nāk citas atskārsmes.
Lai vai kā par šo jautājumu strīdēties es negribu, jo mans redzējums, kā jau es teicu atšķiras. Bet, ja redzējumi atšķiras, tas nebūt nenozīmē, ka kādam no mums nav taisnība smile


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
DaugavietisDatums: Svētdiena, 03.08.14, 07:39 | Ziņojums # 5
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Godīgi sakot, attiecībā uz terminu "bojājums" - es tādu latvisku definīciju dzirdu pirmo reizi. Bojājums, manuprāt, ir tas pats energonegatīvs.Vispārināts apzīmējums cilvēka iespējamajajiem energonetīrumiem.
Tomēr apgalvoju, ka primāri tiek bojāts cilvēka enerģētiskais lauks un tikai pēc tam, ar laiku (gan lielu, gan mazu) šī netīrība ieēdas cilvēka smalkajos ķermeņos.
Cilvēks, cilvēka zemapziņa nekad neveido apstākļus, kas var kaitēt cilvēkam, kā būtnei. Tās funkcijas nav paredzētas destruktīvam procesam. Mūsu neveiksmēs, pārsvarā, vainojami "tarakāni", kas ir skāruši apziņu, saprātu. Tarakāni, kuru izcelsme ir objektīvā, nevis subjektīvā pasaule.
Atsevišķi, jāatdala karmiskās slimības. Tās gan jau sākotnēji "piedzimst kopā ar mums". Un ir negatīva programma DNS (smalko ķermeņu) līmenī. Bet par to būtu jāraksta vesels tēmu bloks.
Bet, ja energonegatīvs - bojājums ir iesēdies vairākos ķermeņos, tad viena ķermeņa tīrīšana ir tikai darbs ar sekām. Kā mūsdienu medicīnā. smile Pats "slimības" perēklis netiek labots. Un bojājums turpina savu destruktīvo darbību. Atkal bojā visu pēc kārtas.
Nu, bet, tikai viena ķermeņa tīrīšanu, es uzskatu par "maizītes pelnīšanu". Tādu, kad klientam rodas atkarība no dziednieka. Periodiski, atkal un atkal, jāgriežas pēc palīdzības pie dziednieka.
   
SanistraDatums: Svētdiena, 03.08.14, 13:28 | Ziņojums # 6
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Porča - ir no krievu - PORTIT, kas nozīmē ''bojāt'' un no tā arī iziet šī vārda īstais tulkojums.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
DaugavietisDatums: Otrdiena, 05.08.14, 18:35 | Ziņojums # 7
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Bet, diemžēl, iespējamie energonegatīvi cilvēka enerģētiskajā ķermenī, nebeidzas tikai ar Porču - bojājumu. Iemeslu, kādēļ mums savu dzīvi jāraksturo,ar apzīmējumiem "slikti" vai "labi" ir manāmi vairāk. Un ne tikai cilvēka enerģētiskajā ķermenī.
Vispār, cilvēks ir sarežģītas un komplicētas konstrukcijas būtne.
   
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Atsevišķi par nolādējumu. (Sīkāks skaidrojums par nolādējumu (bojājumu))
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz