Piektdiena, 03.12.21, 10:42 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Kā izpaužas lāsts un cits energonegatīvs. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Kā izpaužas lāsts un cits energonegatīvs. (Norādījumi, kā veikt savu enerģētisko pašdiagnostiku.)
Kā izpaužas lāsts un cits energonegatīvs.
DaugavietisDatums: Ceturtdiena, 31.07.14, 08:38 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
"Man laikam uzlikts lāsts !"

Bieži vien mēs tāda veidā raksturojam savas neveiksmes un citus dzīves „sitienus”. Jā, diemžēl, jebkurš sabiedrības loceklis nav pasargāts no energoinformatīvā negatīva – no lāstiem, ļaunās acs un citām enerģētiskām kaitēm. Tomēr viņu, šo enerģētisko negatīvu, spektrs ir diezgan plašs un „piesaucot” sev vienu no šiem negatīviem, mēs neapzināti sevi programmējam uz neveiksmi un slimībām. Kaut gan reāli nav pamata tādiem dzīves pārbaudījumiem. Cilvēka psihe ir sarežģīts process, bet nevajag sevi „aprakt dzīvu”. Tas principā ir viens no pašiznīcināšanās metodēm. Jebkurā gadījumā. Gan tad, kad šāds negatīvs reāli eksistē, gan tad, kad mēs sev to tikai domās piedēvējam. Lai, cienījamie lasītāji, saprastu un apzinātu sev reāli eksistējušos energonegatīvus vai, otrādi, saprastu, ka nekā tāda viņiem nav, es tālāk aprakstīšu enerģētisko negatīvu emocionālās pazīmes. Katrs pats sevi varēs diagnosticēt un pēc vēlēšanās spert soļus, lai no šāda veida negatīviem atbrīvotos.

Sākotnēji paskaidrošu, ka viss energonegatīvs ir dislocēts mūsu auras (enerģētiskā ķermeņa) iekšējā daļā. Apmēram 1 līdz 2 metru apkārtnē ap fizisko ķermeni. Tajā skaitā arī visā fiziskajā ķermenī. Šīs „caulas” izmēri dažādiem cilvēkiem ir dažādi un atkarīgi no daudziem objektīviem un subjektīviem apstākļiem. No tā vai cilvēks dzīvo laukos vai pilsētā, no tā vai cilvēks ir slims vai vesels, no tā vai cilvēks pats par sevi ir emocionāls vai ne, un daudziem citiem faktoriem.

Tātad par negatīviem.:

1. Enerģētiskais vampīrisms.

Bieži gan apzinātā, bet vairāk neapzinātā formā, izplatīts starp gados vecākiem cilvēkiem un to tuvākajiem jaunākiem sabiedrības un ģimenes locekļiem. Tieši šo iemeslu dēļ, starp citu, nedrīkst guldināt mazbērnus blakus saviem vecmammām un vectēviem. Gados vecāks cilvēks, diemžēl bieži, neapzināti laupa enerģiju no citiem. Tas, protams, notiek neapzināti, bet negatīvās sekas no tā nav mazākas. Šāda veida enerģētiskais parazītisms ir raksturīgs arī dusmīgiem, kašķīgiem cilvēkiem - īgņām. Cilvēkiem kam enerģētika ir „aizsērējusi” un tādiem, kas neprot vai pienācīgā līmenī (neapzināti vai apzināti) neprot šo enerģiju paņemt no māmuļas Dabas. Protams, arī sabiedrībā ir daudz anergovampīriņu, bet lielākā daļa, no viņiem, par tādiem ir kļuvuši neapzināti, nemācēdami uzņemt enerģiju no apkārtējās pasaules, daudz civilizētākā un dabiskākā veidā.

Tātad, enerģētiskā vampīrisma upuriem raksturīgas šādas negatīvās emocionālās pazīmes un sajūtas – strauja garastāvokļa maiņa, pēkšņs bezspēks un nogurums.

Cilvēki ar vairāk attīstītām sajūtām, enerģētisko vampīrismu var sajust kā nepatīkamu enerģētisku „tuneli” no Jūsu saules pinuma un uz konkrētu cilvēku (apzinātu vai neapzinātu energovampīru). Vai arī "tuneli", ka "aiziet" kaut kur tālumā, ja šis energovampīrs nav tiešā Jūsu tuvumā.

2. Svešas programmas.

Cilvēkam, kam šādas programmas ir parādījušās, raksturīgas savam raksturam un dzīves nostājai pretējas darbības: diskomforts, kaut kāda nepareizība. Mums bieži ir gadījies, kad mēs nopērkam kādu mums nu nemaz nederīgu un nevajadzīgu preci tikai tāpēc, ka tādu pašu nopirka vai tā dara mums autoritatīvi cilvēki. Pēc tam vēl paši sakām, „kur man bija galva un ar kuru galu es domāju ?”. Neuztraucaties par galvu – galva Jums ir vietā, tikai Jūsu enerģētikā (aurā) ir iekļuvusi sveša programma.

Cilvēki ar vairāk attīstītām sajūtām svešas programmas var sajust kā kaut kādu diskomfortu fiziskā ķermeņa apkārtējās telpas daļu krūšu, muguras augšdaļas un galvas apvidū.

3.Ļaunā acs.

Tā ir ļoti izplatīts negatīvs, kuru mēs „iegūstam” kad mūs apspriež skauģi, lamā priekšniecība vai tuvākie. Ļauno aci var iegūt pat ejot nepareizā vietā pāri ielai, kad emocionāls autovadītājs mūs savas mašīnas salonā trīsstāvīgi nolamā. Jau pēc piecām minūtēm viņš mūs, varbūt, ir aizmirsis. Arī mēs pat neesam ievērojuši automašīnas straujo bremzēšanu un dzirdējuši autovadītāja niknos vārdus, bet enerģētiskais traips – ļaunā acs ir sākusi savu netīro darbu. Saprotams, ka tādu skauģu un emocionālu cilvēku pret mums vērstu negatīvu emociju, ir ļoti daudz. Gan apzinātu, gan neapzinātu. Un katra no šīm emocijām mums nodara postu gan emocionālu, gan veselības ziņā. Jo viņu („ļauno acu”) vairāk, jo jūtamāka viņu ietekme. Diemžēl.

Ļaunā acs izpaužas, kā stinguma sajūta, noslēgšanās sevī, pagurums, nepamatota trauksmes sajūta. Depresija vieglā vai izteiktā formā. Liekas, ka Jums kāds „izrāvis rozeti, atvienojis no strāvas” un Jūs ieraujaties sevī.

Pamats šim enerģētiskajam negatīvam ir citu cilvēku apzināta vai neapzināta greizsirdība, dusmas, skaudība, jebkuras emocionālas, negatīvas domas attiecībā pret Jums.

Ļauno aci var „iegūt” pat tad, kad Jūs steidzoties ejat pāri ielai nepareizā vietā un kāds autovadītājs deļ Jums stipri nobremzē, Jūs nolād, braucot tālāk un neapstājoties nolamā. It kā, nedz viņš jau pēc 5 minūtēm Jūs atceras, nedz Jūs atceraties savu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Bet tomēr Jūsu enerģētiskajā ķermenī paliek šo dusmu netīrs „nospiedums” jeb ļaunā acs. Slikti ir tas, ka paša no sevis šī enerģētiskā netīrība nenotīrīsies nekad. Būs uz Jūsu auras visu Jūsu mūžu. Protams, un diemžēl, ar laiku tādu enerģētiskās netīrības plankumu paliek ar vien vairāk un iepriekš minētās „ļaunās acs” emocionālās sekas arī paliek ar vien izteiktākas. Traki ir tas, ka no šīm mūsu emocijām atkarīgas mūsu domas, bet no domām – mūsu reālās darbības sasniedzot savus mērķus.....

Cilvēki ar vairāk attīstītām sajūtām „ļauno aci” var sajust, kā kaut ko nepatīkamu sava fiziskā ķermeņa auras augšdaļā, kaut kur sānos un muguras virzienā.

4. Nolādējums.

Tas ir, viens no diviem, enerģētiskajiem negatīviem, kuru apzināti (tikai) uzliek kāds profesionāls ekstrasenss. Emocionālā ziņā tas izpaužas, kā nepamatota trauksme, bezizejas sajūta, uzmācīgas negatīvas domas, emocionāla vienveidība. Šis energonegatīvs ir cilvēka „roku darinājums”, tādēļ tam arī ir sava darbības programma. Protams, ka ja jau to kāds ir pasūtījis, tad nekas labs tas nevar būt. Tas var būt cilvēka veselības zaudēšana, dažādas neveiksmes darbā un sadzīvē izpausmes.

Cilvēki ar vairāk attīstītām sajūtām „ļauno aci” var sajust, kā kaut ko nepatīkamu, lodveidīgu, uz kāda no pleciem vai mugurpusē, kakla skriemeļu līmenī.

5. Lāsts.

Otrs, bet „trakākais” negatīvs, ko var uzlikt tikai apzināti un tikai profesionāļi. Šāda veida negatīvs izpaužas, kā pilnīga cilvēka noslēgšanās sevī, „aiziešana” no sabiedrības un pilnīga „atmešana ar roku” uz visu kas notiek sevī un apkārt. Cilvēks lēni vai ātri „aiziet pie tēviem”. Briesmīgākais, kas var būt. Lāsts var izpausties arī kā ļoti progresējošs alhogolisms vai narkomānija. Vai pēkšņa saslimšana ar bīstamu slimību.

Šeit jāpiebilst, ka tieši tie cilvēki, kas vēl ir spējīgi apjēgt, ka ar viņu likteni kaut kas nav kārtībā („man laikam uzlikts lāsts”) nav inficēti ar šo sērgu. Ja viņi vēl to apjēdz, tad tas drīzāk liecina, ka viņi savas sabiedriskās dzīves laikā ir salasījušies daudz ļauno acu. Ar lāstu slimos var izārstēt tikai pateicoties citu cilvēku iniciatīvai un tikai ļoti pieredzējuši, daudz zinoši ekstrasensi.

Šis energonegatīvs nav sajūtams, bet profesionāļi ekstrasensi to var saskatīt, kā piltuvveida „tekni” no upura galvas virsdaļas virzienā kaut kur uz augšu.

Starp citu, labs veids kā tikt no lāsta vaļā ir savas identitātes nomaiņa – pārkrustīšanās un vārda maiņa baznīcā.

Viss iepriekš rakstītais, nedaudz izklausās pēc šausmu filmas, bet, diemžēl, tas tā ir.

Mums daudziem ir nācies būt situācijā, kad mēs sastopam cilvēku, kas ir ģērbies ļoti labi, pēc tam izrādās, ka viņš kā cilvēks ir arī ļoti labs, bet tomēr mēs viņa sabiedrībā jūtamies ļoti neērti. Mums nezin kādēļ viņš pilnīgi neimponē. Bet pie visa vainīga viņa enerģētiskā tīrība. Un tikai ! Ja šis cilvēks to ievērotu. Viņš gan būtu Jūsu cienīts, gan Jums spētu daudz laba izdarīt.

Ko darīt un kā būt ? ! Kas veicams, lai Jūsu enerģētiskā (auras) tīrība būtu pienācīgā līmenī un Jūs atbrīvotos no visiem iepriekš minētajiem negatīviem, atbrīvotos no reālām sliktām domām, depresijas galvassāpēm un daudzām somatiskām slimībām ?

Atbilde ir ļoti vienkārša un diezgan viegli izpildāma – vajag ievērot savu enerģētisko tīrību. Ir daudz ezotērisko skolu, kas to iemāca. Tas (apmācība) nu nemaz neaizņem lielu laiku. Bet teiksim paša attīrīšanās, piemēram man, ar laiku aizņem ne vairāk kā vienu minūti dienā. Pat mazāk.

Un tad var aizmirst, kas ir galvassāpes, nepareizs asinsspiediens un citas emocionālas un daudzas veselības negācijas. Es, piemēram, jau vairāk kā 13 gadus nezinu, kas ir galvassāpes, depresija un mans emocionālais stāvoklis ir stabils. Skolā, kurā es pats mācījos attīrīties, tas aizņēma apmēram 15 stundas (4 dienās) laika.

Cilvēkiem, kas sevi nevar vai nevēlas piespiest mācīties bioenerģētiku, silti iesaku, regulāri (vismaz reizi gadā) griezties pie profesionāļiem, kas Jūsu enerģētiskās attīrīšanas procesu paveiks Jūsu vietā. Tikai, diemžēl, jābrīdina, ka ir daudzi tādi „dziednieki”, kas uzņemas visu, bet reāli var izdarīt daudz mazāk, nekvalitatīvi vai ne visu nepieciešamo spektru no attīrīšanas procesa. Vai arī tādi, kuru enerģētiskās tīrības mēraukla ir ļoti maza. "Kas vienam supertīrība, tas otram bardaks". Labāk, kā jau teicu, enerģētisko higiēnu ievērot pašam.

Veiksmi Jums un vienmēr tīru enerģētiku !
   
Forums » Specifiski » Melnā maģija (negatīva noņemšana, diagnostika) » Kā izpaužas lāsts un cits energonegatīvs. (Norādījumi, kā veikt savu enerģētisko pašdiagnostiku.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz