Otrdiena, 30.11.21, 06:01 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Šamaņa ceļojums - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ceļi » Šamanisms » Šamaņa ceļojums (Atbildes saņemšana uz jebkādu jautājumu)
Šamaņa ceļojums
SanistraDatums: Otrdiena, 22.03.16, 13:05 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Ceļojuma posmi:

1. Apgulieties vietā, kur jūs neviens nepatraucēs.
2. Atslābināties.
3. Noformulējiet jautājumu, ko vēlaties uzdot.
4. Iztēlojieties ieeju Zemē.
5. Satieciet pavadoni vai sabiedroto.
6. Uzdodiet pavadonim jautājumu.
7. Sekojiet pavadonim bez ierunām.
8. Atgriezieties pa to pašu ceļu.
9. Pateicieties pavadonim.
10. Aprakstiet savu pieredzi.

Iekārtojieties ērtāk. Variet apsēsties, bet labāk apgulties uz gultas vai grīdas. Izslēdziet gaismu, atslēdziet telefonu, lai jūs neviens, nekas nepatraucētu.

Veiciet no sākuma relaksācijas vingrinājumu. Koncentrējaties uz to, kas jūs visvairāk interesē, pārtrauciet iekšējo dialogu. Noformulējiet jautājumu. Piemēram:
Vai X dabūs labu darbu?
Kā atrisināsies manu savstarpējo attiecību problēma ar ...?
Kā man pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni, ja man ir tik daudz darba?
Kā pavadīt laiku, lai tas nestu vairāk labuma?

Vārdu sakot noformulējiet savu jautājumu. Pēc tam, lai paaugstinātu savu uztveramību, pasakiet: ''Es būšu pateicīgs par jebkādu palīdzību, kas var palīdzēt atrisināt šo jautājumu. Es noteikti izmantošu iegūto informāciju''.

Sagatavojieties klausīties, just un skatīties - cik vien labi to protiet, atturoties no cenzūras un spriedumiem. Jums nav obligāti jāseko padomiem, bet jums ir jāvēlas dzirdēt ziņu, lai ceļojums spētu notikt.

Aiztaisiet acis un veiciet trīs vai četras dziļas ieelpas un ļaujiet sev dziļi atslābināties. Izmantojot visas sajūtas iztēlojieties vai atcerieties alu vai citu ieeju zemē, ko esiet redzējis. Attīriet savu prātu no visa, izņemot šī veidola - jūs variet arī iztēloties iedobumu ezerā vai koka stumbrā. Ja neko līdzīgi neatceraties, tad iztēlojieties ieeju zemē, izmantojot pēc iespējas vairāk detaļu, sākot no formas un krāsas līdz skaņām un smaržām.

Lēnām pieejiet pie ieejas un iesoļojiet tajā. Iztēlojieties sienas un struktūru, kas ir alā. Neaizmirstiet izmantot visus sajūtas orgānus. Te jūs sajutīsiet gara-pavadoņa klātbūtni: dzīvnieka, cilvēka, balss, gaismas, enerģijas bumbas vai citu formu. Ja jūs jūtaties neērti, redzot šo veidolu, palūdziet garam to izmainīt.

Uzdodiet savu jautājumu pavadonim un sagatavojieties ceļam. Gars var jums piedāvāt uzsēsties viņam uz muguras vai citādi jūs pavadīt. Parasti jūs ātri soļosiet pa tuneli. Tas var aizņemt kādu laiku, bet var būt īsāk. Kā likums, jūs būsiet pārsteigts ceļojuma spontānuma dēļ. Citreiz jums nāksies nolaisties, citreiz uzcelties, citreiz iet pa taisno. Labāk to vienkārši atzīmēt. Senie šamaņi zināja, kā dot nosaukumus šiem dažādajiem ceļiem, kas viņus noveda visdažādākajās pasaulēs.

Jūsu priekšā pavērsies dažādas iespējas. Jūsu priekšā var rasties klaja ainava, vai konkrēta istaba, kur variet ieiet un satikt kādu, kurš jums pastāstīs to, ko vēlējāties zināt. Varbūt jūs nonāksiet bibliotēkā, kur atvērsiet vajadzīgo grāmatas lapaspusi. Jūs variet nonākt vietā, kur risināsies simboliska drāma, kura jums ir jāizprot.

Pieņemiet visu notiekošo ar pateicību, un, kad jūs palūgs aiziet, aizejiet nekavējoties. Parasti jūs pavadīs pavadonis, bet, ja tā nenotiek, atgriezieties pa to pašu ceļu, pa kuru atnācāt. Ja rīkosieties savādāk, tad variet aizmirst redzēto. Tāpat var būt arī nepatīkamas sajūtas atgriežoties. Atpakaļceļam nav jābūt ilgam, tomēr tas dod lielu enerģiju, kad atgriezīsieties.

Kad nonāksiet pie ieejas, pateicieties pavadonim un izejiet virspusē. Atcerieties istabu vai vietu, kur atrodieties, pakustieties, atveriet acis. Pacentieties pēc iespējas drīzāk pierakstīt pārdzīvoto un redzēto. Tas palīdzēs saprast pamata ziņojumus, kas var rasties citos ceļojumos.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Ceļi » Šamanisms » Šamaņa ceļojums (Atbildes saņemšana uz jebkādu jautājumu)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz