Otrdiena, 30.11.21, 05:28 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Šamaņu tehnika Nr. 2.. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ceļi » Šamanisms » Šamaņu tehnika Nr. 2.. (Lai optimizētu un aizsargātu savas darbības.)
Šamaņu tehnika Nr. 2..
DaugavietisDatums: Svētdiena, 03.08.14, 08:04 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Šamaņu tehnika Nr. 2..
23.09.2013 09:33

Tehnikas pielietošanas motivācijai, izstāstīšu reālu gadījumu no savas dzīves: Bija vēls vakars un mēs ar savu paziņu atradāmies darba darīšanās Jūrmalā (Majoros). Mans paziņa arī ir tās pašas ezotēriskās skolas skolnieks, kurā mācos es. Neesam rīdzinieki, tādēļ bijām sarunājuši naktsmājas, kāda privātā mājā Bolderājā. Mums, kā „normāliem” lauciniekiem, kuri nepazīst Rīgas autotransporta kustības maršrutus, bija tikai viens zināmais maršruts, lai nokļūtu Bolderājā. No Jūrmalas līdz Daugavai un tad pa kreisi uz Bolderāju. Tie, kas pazīst Rīgu, sapratīs, ka tāds maršruts ir nepareizs. Mēs bijām plānojuši nobraukt kilometrus 7 – 8 liekus, jo iebraucot, no Jūrmalas, Rīgā, ir taisnāks ceļš uz Bolderāju. Mēs gan to nezinājām.

Tomēr jau Majoros, sadomājām, ka jāpielieto šī Šamaņu tehnika. Majoros vispirms izpildījām šo tehniku un tad devāmies ceļā uz Bolderāju. Pie stūres sēdēja mans skolasbiedrs. Sākām braukt. Braucām uz mūsu maršruta starpposmu – Daugavmalu Rīgā. Tikko iebraucām pilsētā, šosejas kreisajā pusē ir benzīntanks un pagrieziens pa kreisi. Priekš mums, kārtīgiem lauku zēniem, šis pagrieziens, pirms tam, neko nenozīmēja. Tomēr piebraucot tuvāk, man ienāca prātā doma „jāgriežas pa kreisi”. Pie stūres gan sēdēja mans paziņa. Bet arī viņš, pēkšņi, strauji nobremzēja un pat nepaspējis parādīt pagrieziena rādītāju, „aizšāva” pa kreisi. Sākām braukt pa šo ceļu. Bet abi nesapratām, kādēļ tā darām. Bija kaut kāds savāds prāta stāvoklis. Mūs vadīja intuīcija. Liels bija mūsu pārsteigums, ka jau drīz mēs ieraudzījām Bolderājas mikrorajona mājas. Arī mikrorajonā mums bija viens mums „kaut kur no augšas nodiktēts” manevrs. Rezultātā, mēs atradāmies tieši tās mājas priekšā, kas mums bija nepieciešama. Vēl noteikti jāpiebilst, ka mēs tajā mājā iepriekš nekad nebijām. Šamaņu tehnika mūs, lauķus, no Majoriem līdz Bolderājas konkrētai adresei, bija atvedusi pa visīsāko maršrutu, kāds iespējams. Interesanti, arī bija tas, ka mums abiem subjektīvais laiks bija ritējis reizes divas – trīs ātrāk, nekā faktiskais. Un arī nekāda noguruma vai nervu sasprindzinājuma, mēs visu ceļu nejutām. Bet autovadītāji, kas kaut cik ir braukuši, noteikti zina, kā jūtas lauku cilvēks nokļuvis pilsētas transporta kustībā........ Tā, lūk.

Tagad pateikšu Jums priekšā, kā tad šī tehnika jāveic:

(1.) No sākuma veiciet sevis harmonizēšana ar ārējo, apkārtējo pasauli. Dēļ tā:

(1.a.) Nostājieties stāvus, plecu platumā, noliktām kājām. Rokas nokārtas lejup, brīvi gar sāniem..

(1.b.) Aizveriet acis

(1.c.) Sāciet šūpoties turp - atpakaļ uz kāju pēdām. Atsperieties uz pirkstgaliem, uz papēžiem, uz pirkstgaliem, uz papēžiem,...... vingrinājuma laikā, kāju pēdas pilnībā atraut no zemes nedrīkst.

(1.d.) Neatkarīgi no Jūsu vestibilārā aparāta stabilitātes, no sākuma Jūs vilks vai nu uz priekšu, vai aizmuguri, vai kādu no sāniem.

(1.e.) Bet neatkarīgi no tā, ka gribās nokrist uz vienu no pusēm, turpiniet pārmīt kāju pēdas, līdz beidzot sajutīsiet, ka Jūs vairs „nevadā”. Un šūpošanās nekādas neērtības nerada.

(1.f.) Kad punktā Nr. 1.e. minēto stabilitāti esat sasnieguši, turpiniet šūpošanos vēl 1 – 2 minūtes.

(2.) Turpinot pārmīties uz kāju pēdām un aizvērtām acīm, sāciet, kā video filmā, iedomāties un vizualizēt visu to, ko Jūs vēlaties darīt ar izpildāmās tehnikas palīdzību.

(3.) Tiklīdz iestājas Jūsu „filmas beigas”, atveriet acis un uzreiz sāciet darīt savu darāmo, kura dēļ esat veikuši tehniku.

Paskaidrojums:

Šī tehnika domāta konkrētu, tūlītēju darbību veikšanai. Atlikt, pašas darbības veikšanu uz vēlāku laiku nevar. Izpildot šo tehniku, Jūs ne tikai nodrošināsiet ātrāku, vieglāku un efektīvāku darbības veikšanu. Bet arī – intuīcija Jums „pateiks priekšā” optimālākos variantus kā paveikt vēlamo. Kā man un manam paziņam. Mēs tak neplānojām braukt pa taisnāko ceļu, pat izpildot tehniku. Šī novitāte „parādījās paša no sevis”. Vēl interesanti ir tas, ka tehnika nodrošina tās izpildītājam, drošību pret neparedzētiem šķēršļiem. Piemēram, ja Jūs veiksiet tehniku, lai veiksmīgi aizietu pēc iepirkumiem uz veikalu, tad neviens Jūs ceļā uz veikalu, neaizkavēs, veikalā Jūs ātri atradīsiet tieši to, kas nepieciešams. Pat rindas pie kases būs mazas vai vispār nebūs.

Protams, visu šo veiksmīgo un bezšķēršļu scenāriju, maksimāli detaļās un maksimāli pozitīvi, vajag ielikt Jūsu „videoklipa” scenārijā, kad izpildīsiet tehniku.

No savas pieredzes varu pateikt vēl to, ka ja Jūs vēlaties veikt darbības, kas saistītas ar kaut kur iešanu, skriešanu, vēl efektīvāk, tad klāt visam, beidzot tehniku, iedomājieties, ka Jūs brienat pa straumi straujas upes vidū un Jūsu mugurpuses lejasdaļā spiež spēcīgā upes straume (Skatīt manā cāļblogā). Tad vispār ir labs efekts.

Jā, papildus iesaku, sākot darbadienu, veikt šo tehniku, „videofilmas” scenārijā ieliekot visu veiksmīgas darba dienas programmu.
   
Forums » Ceļi » Šamanisms » Šamaņu tehnika Nr. 2.. (Lai optimizētu un aizsargātu savas darbības.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz