Otrdiena, 30.11.21, 06:40 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Šamaņu tehnika Nr. 3.. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ceļi » Šamanisms » Šamaņu tehnika Nr. 3.. (Citu un sevis dziedināšanai.)
Šamaņu tehnika Nr. 3..
DaugavietisDatums: Svētdiena, 03.08.14, 08:02 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Šo metodi šamaņi pielieto, kad vēlas palīdzēt sev – izmainīt savu emocionālo stāvokli, uzlabot vai izārstēt, kāda konkrēta sava organisma orgāna vai sistēmas darbību. Tad kad kaut kas jāplāno, jādara. Var pielietot visam. It sevišķi tādiem procesiem, kas iesākas „tūlīt un tagad”. Kā to darīt ? Lasiet, atceraties un pielietojiet:

(1.) No sākuma veiciet sevis harmonizēšana ar ārējo, apkārtējo pasauli. Dēļ tā:

(1.a.) Nostājieties stāvus, plecu platumā, noliktām kājām. Rokas nokārtas lejup, brīvi gar sāniem..

(1.b.) Aizveriet acis.

(1.c.) Sāciet šūpoties turp - atpakaļ uz kāju pēdām. Atsperieties uz pirkstgaliem, uz papēžiem, uz pirkstgaliem, uz papēžiem,...... vingrinājuma laikā, kāju pēdas pilnībā atraut no zemes nedrīkst.

(1.d.) Neatkarīgi no Jūsu vestibilārā aparāta stabilitātes, no sākuma Jūs vilks vai nu uz priekšu, vai aizmuguri, vai kādu no sāniem.

(1.e.) Bet neatkarīgi no tā, ka gribās nokrist uz vienu no pusēm, turpiniet pārmīt kāju pēdas, līdz beidzot sajutīsiet, ka Jūs vairs „nevadā”. Un šūpošanās nekādas neērtības nerada.

(1.f.) Kad punktā Nr. 1.e. minēto esat sasnieguši, turpiniet šūpošanos vēl 1 – 2 minūtes.

(2.) Pārstājiet šūpoties, bet acis vēl neveriet vaļā.

Paskaidrojums: Jau iepriekš paskaidroju Jūsu tālāko darbību būtību – tālāk Jums būs ar visām ķermeņa daļām (rokām, kājām, galvu, ķermeni), pilnīgi atslēdzot apziņas ietekmi, jākratās, jāgrozās, jālokās, jāveic jebkādas citas darbības, kas impulsīvi ienāks prātā. Nedrīkst būt nekādas saprāta kontroles. Gribat „pašaut roku vai kāju uz augšu, vai uz sāniem – dariet tā. Gribat sākt breikot – dariet tā. Gribat rokenrolu - - dariet tā, gribat tvistu – dariet tā. Un neprasiet sev - ķas es, esmu muļķis ? Interesanti cik smieklīgi tas izskatās no malas un t.t.. ? Nedrīkst būt nekādas saprāta kontroles. Pilnīgi !

No savas pieredzes pateikšu, ka sākumā parasti, ķermenis, kājas un rokas „trako” brīvi, bet grūtāk ir „atmest” galvas kustību kontroli. Laikam tādēļ, ka tajā „podā” mājo arī saprāts. Bet nedaudz papraktizējot, sanāks dod vaļu arī smadzenēm.

Tālāk:

(3.) Uzdodiet savam otram es, savai zemapziņai, ka – „atvēršu acis un sākšu kratīties, locīties, kā „sirds vēlas”, nekontrolējami, haotiski. Līdz tam brīdim, kad – (piemēram) man paliks jautrāk, man vairs nebūs noguruma, es atmetīšu savu depresiju, es palikšu par komunikablu cilvēku, es veiksmīgi varēšu šodien strādāt, man vairs nesāpēs pakrūtē, man vairs nebūs iesnu, es varēšu produktīvi strādāt un t.t. un tā joprojām.

(4.) Tiklīdz šī komanda zemapziņai ir iedota, strauji atveriet acis un sāciet savu zemapziņas nekontrolējamo „danci”.

(5.) Nekontrolējiet arī laiku, ko pavadat „dejojot”.

(6.) Noteikti, pēc kāda laika, prātā, pēkšņi, iešausies doma – „nu jau gan pietiks”. Tas nozīmē, ka Jūs esat tehniku beiguši un varat „plūkt tehnikas izpildes augļus”.

Piebilde: No savas pieredzes varu pateikt, ka sasitumi uzreiz, protams, nepazūd, bet „sāk kust acīm redzami”. Par sevis (slimību) ārstēšanu gan nevaru pateikt, jo man, sakarā ar to, ka es apgūstu un praktizēju bioenerģētiku, vairāk kā 10 gadus nav bijušas pat iesnas. No citiem, šīs tehnikas lietotājiem, esmu informēts, ka prakses sākumā, it sevišķi labi, sanāk ārstēt saaukstēšanās slimības. Tāpat sākumā iesaku, tehniku veikt, lai sasniegtu kaut ko elementāru, vieglu. Tas ir labs stimuls zemapziņai, lai pēc tam, ar tehnikas palīdzību, risinātu grūtākus jautājumus un problēmas.

Kad, ar šīs tehnikas palīdzību, būsiet guvuši labas iemaņas sevis ārstēšanā un var ārstēt arī savus tuvākos un draugus vai palīdzēt viņiem kaut kādā citā jomā. Kā to darīt ? Pastāstīšu ar konkrētu piemēru:

Visi, domāju, ir redzējuši Sibīrijas šamaņus reālā darbībā. To TV bieži var redzēt. To, kā viņi skandina savus bubenus. Uzreiz paskaidrošu, ka tas ir, lai vieglāk būtu locīties un „trakot” tehnikas izpildes laikā. Jūs arī, izpildot tehniku, ja vēlaties, varat to veikt piemērotas mūzikas pavadījumā. Citiem tā ir/sanāk pat vieglāk.

Tātad. Visi zin, ka pārsvarā, šamaņi dzīvo sādžās vai mazpilsētās, kur katrs iedzīvotājs viens otru personīgi pazīst. Nu, lūk: Atskrien pie samaņa, piemēram, baba Maša un saka (bļauj) – Mans Fjodors mirst nost ! Palīdzi man ! Šamanis, parasti, it sevišķi, ja miršanas vaina nav nemaz tik liela, pie Fjodora nemaz neiet. Ko viņš dara ? Lūk ko – viņš, pats par sevi saprotams, pazīst Fjodoru personīgi un zina, kā Fjodors izskatās. Viņš viņu var vizualizēt un ne tikai. Viņš Fjodoru var sajust ar visiem maņu orgāniem.

Tātad (palīdzības citiem tehnikas izpildes „sāls”), pirms tehnikas veikšanas, šamanis kļūst par Fjodoru, „ielien Fjodora ādā”. Šamanis vairs nav šamanis, bet Fjodors. Pēc tam šamanis Fjodors izpilda, augstāk aprakstīto tehniku, Fjodora vietā........... Viss. Baba Maša atnāk mājās, bet viņas Fjodors jau vesels vai manāmi veselāks. Un pat jau graķīti no gultas apakšas izvilcis.......

Arī Jums novēlu radošu, jautru un rezultatīvu locīšanos un breikošanu !

Forums » Ceļi » Šamanisms » Šamaņu tehnika Nr. 3.. (Citu un sevis dziedināšanai.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz