[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Citi rituāli » Likt parādniekam atdot parādu
Likt parādniekam atdot parādu
SanistraDatums: Svētdiena, 21.02.16, 16:36 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Jupitera vārdojums.

Veic augošā mēnesī vai pilnmēnesī.
Jums vajadzēs: zaļu sveci, cilvēka fotogrāfija, kurš jums parādā (ja bez tās jums ir grūti vizualizēt viņa tēlu).

Ņemiet sveci darba rokā un iztēlojieties, kā nauda atgriežas jūsu dzīvē. Atceraties, nekad nedrīkst iztēloties naudas saņemšanas procesu, iztēlojieties naudas atgriešanos no tā cilvēka, kurš jums ir parādā.
Pēc tam izlasiet (labāk no galvas) :

Es uzlādēju tevi ar Jupiteru
Es uzlādēju tevi ar Zemi
Es uzlādēju tevi ar Sauli, Mēnesi un Zvaigznēm
Atnes atpakaļ manu naudu pie manis
Labklājība
Nauda pie manis
Labklājība
Nauda pie manis
Labklājība

Ielieciet sveci svečturī. Aizdedziniet to. Apsēžaties vai stāviet sveces priekšā, pavērojiet, kā liesma pārvērš vasku šķidrumā. Iztēlojaties, kā svece atbrīvo to enerģiju, ar kuru jūs to uzlādējāt. Jūtiet, kā tā nosūta spēku, kas atnesīs jums naudu, materializējoties.
Atstājiet sveci pilnībā nodegt. Ja svece ir ļoti liela, un jūs baidāties no ugunsgrēka, pieļaujams "nodedzināt līdz galam" pa 4, 8 vai 16 minūtēm ikdienu līdz pilnībā tā nodegs. Ja jūs veicāt šo rituālu pilnmēnesī, jums ir jānodedzina tā uzreiz, pēc rituāla beigām..

Piezīme: šeit tiek izmantots jēdziens "Darba roka". Tā parasti ir labā roka, ja jūs esat labrocis, un kreisā, ja jūs esat kreilis. Tas ir tā roka, kuru jūs parasti lietojat fiziskai darbībai. Tajā pašā rokā atrodas jūsu enerģijas koncentrācijas punkts, kas domās iztēlojas kā plūsma, kas strāvo no ķermeņa. Rituālā jūsu enerģija iztēlojas strāvojoša no delnas vai pirkstu galiņiem, un tiek izmantota atšķirīgiem maģiskiem mērķiem. Tā ir tāpat tā roka, kurā jūs turat savējos maģiskos instrumentus, tādus kā, atame vai zizli. Ļaudis, kas vienādi pārvalda abas rokas, var izvēlēties jebkuru roku par darba roku.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Citi rituāli » Likt parādniekam atdot parādu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: