Otrdiena, 30.11.21, 06:01 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Kā runāt ar ierēdni un ne tikai Nr.1. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Citi rituāli » Kā runāt ar ierēdni un ne tikai Nr.1. (Efektīvākai komunikācijai ar līdzcilvēkiem.)
Kā runāt ar ierēdni un ne tikai Nr.1.
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:17 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Kā „piekuļot” (un ne tikai) ierēdni (un ne tikai viņu) - Nr.1.

Mums bieži vien iznāk risināt savas ikdienas raizes pie dažāda mēroga un amata ierēdņiem, dažādu kontrolējošo orgānu darbiniekiem. Tie var būt pašvaldību, policijas, VIDa, autoinspekcijas un dažādi citi darbinieki. Protams, ka visiem mums gribās savus jautājumus atrisināt ātrāk un ne tik „sāpīgi”. Nu, bet piesolīt kukuli ir pretlikumīgi un kriminālsodāmi. Tādēļ, ieteikšu Jums pāris metodes (skatīt citas tēmas), kā šo „kukuli” iedot un uzlabot ierēdņu attieksmi pret Jums.

Tātad, pirmais variants:

1. Paceliet rokas, salietas elkoņos. It kā Jūs kaut ko turat. Varat pievērt acis.

2. Iedomājieties, ka Jūsu rokās ir čemodāns ar naudu. Lielām naudas zīmēm, pakās, jaunās banknotēs – nu kā īstā filmā par mafiju.

3. Ļoti labi iedomājieties šo čemodāniņu. Tā, lai paši sākat just, ka „turēt” čemodānu paliek grūtāk. Parādās kaut kāds „svars”.

4. Šo punktu var arī nepildīt. Bet tie, kas iemācījušies vadīt Dzīvības enerģiju, varat piesātināt šo „čemodānu ar naudu” ar enerģiju. Labāk pārsvarā ar Lejupejošo enerģiju. Šāda procedūra stipri palielina gaidāmo efektu un pozitīva rezultāta iznākumu.

5. Iedomājieties savā priekšā cilvēku (ierēdni, darbinieku, kuru vēlaties „piekuļot”. Nav svarīgi, ka Jūs viņu neesat nekad redzējuši. Varat iedomāties, vizualizēt tikai viņa siluetu.

6. Iedodiet, atdodiet šo čemodānu šim ierēdnim. Un noteikti sagaidiet, ka viņš šo čemodānu paņem un arī pasmaida labpatikā par saņemto bagātību.

Piezīme: No sākuma var būt nepatika, pretspars no iedomātā cilvēka. Bet Jums jābūt uzstājīgiem, līdz viņš tiešām, labprātīgi paņem šo čemodānu.

Paskaidrošu, ka tieši šis atdošanas un saņemšanas process ir reāla darbība energoinformatīvajā laukā, kad tiek nojaukti iespējamie šķēršļi, kas varētu būt par lielu šķērsli Jūsu reālajā dzīvē – situācijā, kad Jūs būtu aizgājuši pie ierēdņa uz pieņemšanu.

No savas pieredzes pateikšu, ka ja Jūs zināt, ka ierēdnis ir burta kalps, karjerists, kas ļoti dreb par savu amatu un nevar būt pat vismazāko aizdomu, ka šis ierēdnis, kādreiz paņemtu atlīdzību naudā, pat no ļoti labiem paziņām un drošiem cilvēkiem, tad labāk „dāvināt” ekskluzīvu briljanta kaklarotu, ja tā ir sieviete. Vai superdārgu vīna pudeli, ja tas ir vīrietis, kam patīk labi dzērieni, vai ekskluzīvu sporta auto (mazākā formātā, kā realitātē), ja ierēdnis ir autofans un t.t. un t.ml.

Protams, tā var „piekuļot” savu laulāto, ja esat nogrēkojies. Vai iepriecināt savu veco māmuļu, kas kaut kur viena sēž.

Šīs tehnikas izpildes termiņš ir apmēram pusstunda. Efekts iestājas šajā laika sprīdī.

Ir arī citas tehnikas, kā iežēlināt līdzcilvēkus, bet par tām nākošajās tēmās.
   
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:17 | Ziņojums # 2
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Kā “piekuļot” (un ne tikai) ierēdni (un ne tikai viņu) – Nr. 2.

Gājienā “ciemos” uz kādu oficiālu kantori, ejot sadarbības firmas ofisu, pat ieejot kafejnīcā, kur vēlaties tikt ātri apkalpots un laipni uzņemts,, mājās, lai sieva (vai vīrs) Jūs uzskatītu par ģimenes galvu, kā arī citās vietās, kur vēlaties, lai Jūs uzņem laipnāk, labāk vai, vienkārši, savādāk, var pielietot vēl šādu tehniku:

Piezīme: Piemērs būs ar situāciju, kad Jums jāiet uz pašvaldību, Jums jāieskaidro ierēdnei, ka Jūsu prasība ir vissvarīgākā. Bet Jūs jau zināt, ka šajā valstiskajā kantorī, ne aplam labi, uzklausa iedzīvotājus. Birokrāti, vienu vārdu sakot….. Tātad:

(1.) Pirms ieejat Jums nepieciešamajās telpās, kur sēž ierēdnis, pirms vizuāla kontakta ar ierēdni, domās palieliniet sevi, “izaudziet” augumā līdz 3 – 4 metri.

(2.) Domās. Ļoti labi iedomājieties sev blakus, pašvaldību lietu ministru, kas šajā moment ir amatā. Vai arī kādu viņa pirmo vietnieku. Nav svarīgi, ka Jūs pat nezināt, kā šis ministrs izskatās. Vienkārši, iedomājieties šī ministra stāvu. No savas pieredzes, precizēšu, ka šī ierēdņa dzimumu, gan vajadzētu zināt.

(3.) Kad šis vizualizētais ministra tēls ir labi apjausts, iedomāts blakus – domās uzvelciet šo tēlu sev virsū kā skafandru vai vienkārši “sabīdiet” tēlu ar savu fizisko ķermeni.

Piezīme: Ja viss tika labi padarīts, tad, droši vien, par Jūsu ķermeni pārskries savdabīgs enerģijas vilnis.

(4.) Tad droši, atveriet durvis vai droši ieejiet telpās, kur ierēdnis pieņem, kur viņš “sēž”. Protams, saglabājot savu “3 -4 metri” garo stāvu. Lielā Priekšnieka “ieņemšanu” savā fiziskā ķermenī, var arī nekontrolēt, jo parasti efekts ir automātiski nostrādājis.

(5.) Tik pat droši un noteikti pieejiet pie viņa un jau ejot nosakiet viņa dzimumu – vīrietis vai sieviete.

(6.) Jau ejot klāt, iedomājieties, ka šim ierēdnim blakus nostājas šīs organizācijas pats necilākais darbinieks – apkopēja, santehniķis, sargs un t.ml..

(7.) Cenšaties šo necilo, pēc amata, darbinieku iedomāties pēc iespējas labāk.

(8.) Domās uzbīdiet reālajam ierēdnim, šo iedomāto apkopēja tēlu. Sajūtiet, ka šis tēls nofiksējas uz reālā ierēdņa fiziskā ķermeņa.

(9.) Un tagad varat skaidrot ierēdnim, cik Jūsu prasība ir svarīga, ievērojama un apmierinājam tūlīt pat………..

Paskaidrojums:

Pēc šīm manipulācijām, Jūsu autoritāte ierēdņa acīs manāmi pieaugs. Jūsu prasībai jābūt, ļoti nepamatotai, lai Jūs saņemtu noliedzošu atbildi. It sevišķi, ja vēl pirms gājiena uz kantori, Jūs izpildīsiet manis ieteikto tēmā “Kā “piekuļot” (un ne tikai” ierēdni (un ne tikai viņu) – Nr. 1.” “kukuļdošanas” procesu. Jo, vismaz, uz 10 – 20 %, ierēdņa acīs, Jūs būsiet palikuši par “ļoti lieliem, cienījamiem un ievērojamiem” cilvēkiem.

Papildinājums:

Tādu vizuālo tēlu, “skafandru” uzvilkšana savam ķermenim un oponenta tāda paša, līdzīga, apstrāde, ļoti labi noder daudzās dzīves situācijās. Piemēram,

ja vēlaties, lai biznesarunās, jūs uzņem, kā cienījamu, gudru biznesmeni – “uzvelciet” sev Bila Geitsa tēlu, bet oponentam “uzbīdiet” tirgus pārdevēja tēlu….
ja vēlaties patikt dāmai - “uzvelciet” sev Alena Delona tēlu, bet oponentei “uzbīdiet” (atvainojiet) ielas meitas tēlu….
ja vēlaties, lai sarunās, jūs uzņem, kā cienījamu, ļoti labsirdīgu – “uzvelciet” sev Mātes Terēzes tēlu, bet oponentam “uzbīdiet” Āfrikas bada cietēja tēlu….
…….. un t.t. un t. joprojām …….. viss jau atkarīgs no Jūsu iztēles un fantāzijas iespējām ……..
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Citi rituāli » Kā runāt ar ierēdni un ne tikai Nr.1. (Efektīvākai komunikācijai ar līdzcilvēkiem.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz