Svētdiena, 28.11.21, 03:09 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Enerģētikas sakārtošana un korekcija - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Enerģētikas sakārtošana un korekcija
Enerģētikas sakārtošana un korekcija
SanistraDatums: Pirmdiena, 09.05.16, 13:11 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Vingrinājuma posmi:

1. Atslābināties uz aizveriet acis.
2. Iztēlojieties savu garīgo ķermeni.
3. Ātri to apskatiet.
4. Novirziet enerģiju uz vājajām zonām, apgaismojiet sabiezējošo enerģiju.
5. Izlabojiet iekritušās zonas, ievelciet uz āru izgājušās, ja tas ir nepieciešams.

Šis vingrojums ir ļoti efektīvs pēc lietišķām tikšanās reizēm, emocionālām sadursmēm un jebkurā situācijā, kad jūs jūtiet, ka esiet zaudējuši spēku vai izjūtiet nenoteiktību.

Sākumā atslābināties un aiztaisiet acis. Radiet priekšstatu par savu garīgo ''es'', izmantojot iekšējo skatienu un sajūtas (kā to izdarīt, ir aprakstīts šeit un šeit). Visbiežāk jūs spēsiet redzēt un sajust savu garīgo ķermeni. Tas ir optimāli, jo iekļauj sevī vizuālos un emocionālos komponentus.

Ātri ''izejiet cauri'' savam garīgajam ķermenim no galvvidus līdz pēdām. Piefiksējiet, ko redzējāt un sajutāt. Īpašu uzmanību pievērsiet tiem apvidiem, kur enerģija šķiet pazudusi. Tās ir potenciāli problemātiskās daļas, kas prasa uzmanību. Jūs variet domās virzīt savu garīgo enerģiju uz šīm zonām un tās piepildīt. Pievērsiet uzmanību krāsām, kur šī enerģija koncentrējas. Ja tās ir biezas, bet vibrē, tātad ir veselas. Ja krāsa šķiet drūma, piepildiet to ar gaišu nokrāsu.

Atzīmējiet sava garīgā ķermeņa robežas. Ja kāda tā daļa ir iekritusi vai savilkusies, paplašiniet to. Tādā pašā veidā jūs variet ievilkt pārāk uz āru izvērstās daļas, kas potenciāli var iziet no kontroles. Jūs uzturiet sava garīgā ķermeņa balansu, līdzīgi māksliniekam, sniedzot harmonisku formu. Jūs variet plikšķināt pa to ar rokām, lai noformētu pēc savas gaumes. No malas liksies, ka plikšķiniet pa gaisu, bet patiesībā jūs manipulējiet ar savu garīgo ķermeni.

Šim vingrinājumam ir jābūt īsam. Tā vērtība noslēdzas tajā, ka jūs to veiciet ātri, starplaikos starp tikšanās reizēm vai tamlīdzīgi. Tas ir ļoti izdevīgi, kontaktēties ar savu garīgo ''es'' un izmantot savu garīgo ķermeni kā indikatoru, lai saprastu, kas ar jums notiek.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Enerģētikas sakārtošana un korekcija
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz