[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Kā ieraudzīt savu garīgo "es"?
Kā ieraudzīt savu garīgo "es"?
SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 13:28 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Vingrinājuma etapi:

1. Atslābināties un aiztaisiet acis.
2. Uzzīmējiet savā iztēlē enerģētisko lauku, kas iziet no jūsu ķermeņa un aptver to.
3. Saskatiet krāsu un enerģijas īpašības.
4. Uzdodiet jautājumu vai jautājumus par savām svārstībām (vēlams).

Tagad, kad jums ir priekšstats par savu garīgo ''es'' (vingrinājums šeit) un enerģētiskajiem izplatījumiem, ir laiks ieviest vizuālu komponentu. Sāciet veikt šo vingrinājumu, atslābinoties uz aiztaisot acis. Iztēlojieties enerģētisku lauku, kas iziet caur jūsu ķermeni un izplatās ap to uz 45-60 cm. Atcerieties arī par telpu aiz muguras un zem pēdām. Ja jums ir grūti ieraudzīt savu ķermeni, veiciet pāris soļus atpakaļ savā iztēlē, pēc tam uz priekšu, lai paskatītos uz sevi no priekšpuses.

Ja radās jūsu garīgā ķermeņa skaidrs veidols, tad piefiksējiet, kādā tas ir krāsā. Pēc tam pavērojiet tā enerģētiskās īpašības. Vai tas kustas, ja jā, tad kā? Vai tas ir blīvs kā zeme? Vai tas ir viegls kā saule? Vai tas ir vienveidīgs vai tā daļas atšķiras viena no otras? Piefiksējiet šo atšķirību.

Ja jūs kaut ko vēlaties uzzināt par saviem novērojumiem vai arī nesaprotiet redzēto, uzdodiet jautājumu. Tāda veida izzināšana nekad nenotiek izolācijā. Jums blakus vienmēr ir neredzami pavadoņi. Sagaidiet atbildi. Atbilde atnāks vārdu, veidolu vai sajūtu veidā. Jo vairāk jūs praktizēsiet, jo vairāk informācijas iegūsiet. Jūs radiet saskarsmes kanālus ar savu garīgo ''es''.

Veiciet šo vingrinājumu tik bieži, cik vēlaties. Būs labi, ja iemācīsieties to veikt ātri. Jo tas palīdzēs citu vingrinājumu izpildīšanai.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Kā ieraudzīt savu garīgo "es"?
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: