[ Foruma Tēmas/Jaunumi · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Kā sajust savu garīgo ''es''
Kā sajust savu garīgo ''es''
SanistraDatums: Ceturtdiena, 21.04.16, 20:11 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 661
Satuss: Offline
Vingrinājuma etapi:

1. Atslābināties un aiztaisiet acis.
2. Sajūtiet sava fiziskā ķermeņa robežas.
3. "Paplašinaties" uz 45-60 cm.
4. Paeksperimentējiet ar sajūtām.
5. "Sašaurinaties" līdz parastajam izmēram.

Atslābināties un aiztaisiet acis.
Sajūtiet sava fiziskā ķermeņa robežas: sāciet ar kāju pirkstiem un virzāties uz augšu pa ķermeni. Tas jādara ir ātri, lai pēc dažiem mirkļiem apzinātos savu ķermeni.
Lēnām sāciet paplašināt šīs sajūtas robežas, iztēlojieties, ka jūsu āda ir elastīga un pakāpeniski piepildās ar gaisu. Turpiniet ''paplašināt'' tādā veidā visu ķermeni, kamēr nesajutīsiet, ka esiet palielinājies apmēram 45-60 cm.
Veiciet eksperimentu ar šo sajūtu: iztēlojaties, kā jūs izspraucaties caur durvīm vai sēdieties mašīnā. Ko jūs jūtiet, kad berzieties ar sava paplašinātā ķermeņa malu gar sienu un aizskariet garāmgājējus?
Bet tagad sajūtiet, kad jūs sašaurinaties līdz savam parastajam izmēram. Veiciet šo vingrinājumu tik bieži, cik vēlaties. Ar laiku jūs atklāsiet, ka attīstot sevī uzskatu par savu enerģētisko lauku, jums kļūs arvien grūtāk atgriezties savos fiziskajos rāmjos.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Kā sajust savu garīgo ''es''
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: