Piektdiena, 03.12.21, 10:18 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Iztēlei, spējīgai apveltīt veidolus ar spēku un garu. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Iztēlei, spējīgai apveltīt veidolus ar spēku un garu.
Iztēlei, spējīgai apveltīt veidolus ar spēku un garu.
SanistraDatums: Svētdiena, 20.03.16, 15:16 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Vingrinājums sastāv no šādiem posmiem:

1. Izvēlieties objektu.
2. Atslābināties un aizveriet acis.
3. Atjaunojiet objektu iztēlē.
4. Koncentrējaties uz katru objekta daļu, atzīmējot visu, izmantojot visas sajūtas.
5. Aprakstiet katru īpašību ar dabas terminiem.
6. Iztēlojieties izmaiņas, izmantojot dabas īpašības.

Izvēlaties kādu objektu savās mājās. Atslābināties un aiztaisiet acis. Radiet šo objektu domās, cik vien precīzi spējiet. Ievērojiet visas detaļas. Ja ir vajadzība, atveriet acis un vēlreiz apskatiet objektu.

Kad jūs radījāt objektu, koncentrējaties uz katru tā daļu. Atzīmējiet visu: krāsu, tekstūru, smaržu, skaņu, temperatūru. Centieties aprakstīt katru no šīm iezīmēm ar dabiskiem terminiem. Piemēram, ja jūs skatāties uz galda lampu, kam ir smagnēja brūna keramiska pamatne un balta zīdveida abažūra, jums vajag redzēt ka pamatnei piemīt tās pašas īpašības, kas akmenim, bet abažūra atgādina baltas lilijas ziedus. Tādā veidā apskatiet visu objektu, izmantojot visas sajūtas.

Bet tagad dodiet vaļu savai fantāzijai. Sāciet izmainīt objektu, izmantojot dabiskas īpašības un visas sajūtas. Lai tas sagādātu lielāku gandarījumu variet veikt smieklīgas izmaiņas. Piemēram, lampa var kļūt pūkaina, kā zvērs, smaržot pēc kanēļa un dejot, skaļi dziedot. Tas ir svarīgs solis, jo tādā veidā jūs vingriniet savu iztēli un attīstiet spēju apveltīt veidolus ar dabas spēku un garu. Veltiet tam tik daudz laika, cik vēlaties. Jūs pat variet ļaut objektam mainīties pēc paša gribas, bez personīgiem padomiem. Pavērojiet, kas no tā sanāks - tas varētu jūs pārsteigt.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Iztēlei, spējīgai apveltīt veidolus ar spēku un garu.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz