Piektdiena, 03.12.21, 10:29 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Organisma iekšējās enerģētikas pastiprināšana - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Organisma iekšējās enerģētikas pastiprināšana
Organisma iekšējās enerģētikas pastiprināšana
SanistraDatums: Sestdiena, 12.12.15, 21:49 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Visi ļaudis uz Zemes sapņo par laimi. Bet ne visi līdz galam saprot, kas tā tāda ir. Laimes jēdzienu nosaka divi komponenti: ārējais un iekšējais.
Ārējais ir saistīts ar cilvēka dzīves nosacījumiem un dzīves apstākļiem. Iekšējais ir saistīts ar cilvēka iekšējo pasauli, un tas arī ir tas, kas nosaka dzīves uztveri, attieksmi pret to.
Daoisma mācībā jautājums par laimi ir viens no svarīgākajiem,un prasme būt laimīgam, sapratne, kas ir laime, tiek audzināta no agras bērnības.
Daoisma sekotāji mācās ne tikai organizēt un noskaņot savu iekšējo pasauli tādējādi, lai patstāvīgi izjustu laimes, harmonijas un miera stāvokli, bet arī mācās pārvaldīt apstākļu vadīšanas mākslu arī savā personīgajā liktenī. Svarīgi ir ne tik daudz pārvaldīt enerģijas, cik pastiprināt iekšējo organisma enerģētiku.
Izzinot mākslu būt laimīgam eksistē savi noslēpumi; lai mūsu dzīve izmainītos uz labo pusi, vajag izzināt jūtu un emociju noslēpumus, kā arī vajag zināt enerģijas pārvietošanās ceļus, tas ir, enerģētiskos kanālus.

Enerģētiskie kanāli

Daoisti apgalvo, ka eksistē divi brīnišķīgi kanāli, pa kuriem cirkulē enerģijas, un šie kanāli ir apveltīti ar noteiktiem punktiem. Strādāt ar tiem vajag ļoti piesardzīgi. Pa ķermeni var vadīt enerģiju caur rokām, krūtīm, pa jelkādu līniju, bet ja virzīt pa visiem punktiem pēc kārtas - jūs izjauksiet dabisko enerģiju gaitu.
Darbs ar šiem brīnišķīgajiem centrālajiem kanāliem ļauj pastiprināt iekšējo organisma enerģētiku, pateicoties kam jūsu enerģija aktivizējas, un jūs ne tikai iemācīsieties izturēt aukstumu, izturēt lielu fizisku slodzi, īpaši nepiekūstot, bet arī varēsiet attīstīt paranormālas spējas.
Centrālie kanāli kalpo par pamatu, kodolu, lai izveidotu noturīgu organisma energosistēmu, bet arī ir rezervju tilpne, lai aizturētu enerģijas pārpalikumu, to uzturētu un izdabūtu kritiskās situācijās.

VINGRINĀJUMS "SAZAROJUMS"

Iztēlojieties, ka esiet kareivis, kurš gatavojas izšķirīgam uzbrukumam. No sākuma vajag iegūt mieru (daudzās daoisma praksēs to vēl dēvē par iekšējā dialoga apstādināšanu) un noskaņoties uz cīņu.
Aktivizēt smadzeņu darbu var spiežot uz uzacu centru.Apsēdieties uz krēsla bez atzveltnes. Ar delnu aizmuguri vienlaikus masējiet uzacis ar apļkustībām.
Pēc tam virziet ar abām rokām pa pieri, pēc tam uz leju pa seju un kaklu - līdz krūtsgalu vidum (starp).
Sievietēm krūtsgalus vajag ''atvilkt'' maksimāli tālāk, noteikt perpendikulu attiecībā pret ķermeni un tikai pēc tam sameklēt šo punktu starp krūtsgaliem, ko daoismā uzskata par emociju centra projekciju. Kad enerģija nonāk šajā zonā, var rasties spiediens krūtīs,to var novērst ar šī apvidus pamasēšanu. Dotās zonas periodiska masāža, lai cik tas nebūtu dīvaini, ir viens no sēklas aktivizācijas paņēmieniem vīriešiem.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Organisma iekšējās enerģētikas pastiprināšana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz