Piektdiena, 03.12.21, 10:04 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Vienkāršs iniciācijas rituāls - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Vienkāršs iniciācijas rituāls
Vienkāršs iniciācijas rituāls
SanistraDatums: Sestdiena, 12.12.15, 21:47 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Šis nesarežģītais rituāls palīdzēs jums ātrāk attīstīt savas spējas un pastiprināt jebkādu rituālu. Jums vajadzēs dažas sveces, stikla karafi vai trīs-litru burku, ūdeni un sāli. Pēc saules rieta Pilnmēnesī ielejiet ūdeni tilpnē, pielieciet trīs šķipsnas sāli un nolieciet to uz palodzes tā, lai Mēness pilnībā apgaismotu trauku. Lai pastāv trīs stundas. Pēc tam piepildiet vannu, pievienojiet Mēness ūdeni no palodzes. Elektriskā apgaismojuma vietā aizdedziniet sveces un pat varat ieslēgt meditatīvu mūziku. Pilnībā norobežojiet sevi no ārpasaules, pacenšaties, lai jūs nekas nenovērstu. Kad liesiet Mēness ūdeni vannā, izjūtiet visa notiekošā neparastumu un sakiet trīsreiz:

"Ūdens-ūdentiņš, māsa mana, ļauj tevī apmazgāties, spēkus uzkrāt, gaismā peldēties, burvestības zināt, par magu kļūt. Lai notiek tā".


Sevi iztēlojaties par visvarens brīnumdari, kurš var paveikt jebkādu lietu. Iztēlojieties, ka esiet burvis paslēpies no ļaužu acīm meža klusumā. Iedomājieties kā čab lapas. Jūs esat visa dzīvā pavēlnieks. Jūs pilnīgi viens. Pat putni un mežu zvēri pakļaujoties jūsu gribai ir aizmiguši un nemaisa slepenai darbībai. Jūtiet visu šī momenta nozīmīgumu. Jūsu uzdevums – pēc iespējas spilgtāk iztēloties visas šīs ainas un mēģināt iegaumēt izjūtas, kas radīsies jūsu iztēlē šajā momentā. Priekš tam pēc iespējas spēcīgāk iedziļinieties sevī un pameditējiet par tēmu "Mana zīme". Jums vajadzīgo izvilkt no zemapziņas nesarežģītu simbolu, kas pēc iespējas precīzāk atspoguļotu jūs kā magu. Tam varat ar saviem vārdiem paprasīt Spēkus palīdzēt jums. Rezultāts skaitās sasniegts, kad iekšā kaut kas noklikšķēja, atvērās un tā tālāk. Izjūtas katram ir savas, bet būtība viena un tā pati - visi mozaīkas gabali ir izveidojuši vienotu gleznā un jūs tā apmierina. Pēc tam, kad jūs jau izpildīsiet kaut kādus rituālus, jums būs pietiekami tikai atcerēties savu zīmi vai uzzīmēt to gaisā un jūs uzreiz ieiesiet vajadzīgajā apziņas stāvoklī. Ļoti ieteicams peldes procedūru Mēness ūdenī atkārtot vairākas reizes nedēļā. Varat pildīt šo rituālu visu dzīvi, kad ir tāda vēlēšanās, piemēram, Pilnmēness dienās. Tas tikai palielinās jūsu spējas. Tikai simbolu meklēt vairs nevajag. Varat vai nu priecāties par veco, vai pilnveidot to. Piemēram, mēģiniet sajust materiālu vai enerģijas veidu, no kā tas ir veidots, reljefu un tā tālāk ..


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Vienkāršs iniciācijas rituāls
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz