Piektdiena, 03.12.21, 11:13 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Gribas attīstīšana - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Gribas attīstīšana
Gribas attīstīšana
SanistraDatums: Sestdiena, 12.12.15, 21:45 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Gribas attīstīšanai var izmanot mērķa sasniegšanas tehniku.

Tam vajag darīt sekojošo. Paņemiet papīra lapu un uzrakstiet uz tā:

'' Es kaislīgi vēlos ar visu savu būtību, ar visām domām, sajūtām, ar visu savu apziņu – sasniegt nostādīto mērķi (uzrakstiet kādu) un esmu gatavs tam izmantot visas savas spējas''.

1.Uzrakstiet, ko Jūs vēlaties.
2. Ja ir nepieciešamas sagataves, pierakstiet, kas tam ir vajadzīgs.
3. Iztēlojieties, ka Jūs jau esiet visu to sasniedzis. Piemēram, Jūs vēlaties labākus dzīves apstākļus. Iztēlojieties sevi jaunās drēbēs, jaunā vidē. Koncentrējieties uz to.
4. Vienmēr sajūtiet sevi šajā tēlā. Izveidojiet maģisku kolāžu. Uz kartona vai papīra uzzīmējiet vai uzlīmējiet sava sapņa attēlus: māju, mašīnu, datoru utt. Centrā uzzīmējiet sevi vai ielīmējiet savu foto.
5. Katru rītu pēc pamošanās un 5 min pirms iešanas gulēt atkārtojiet pierakstīto frāzi. Skatieties uz savu vēlmju kolāžu.
6. Ja dienas garumā pieķersiet sevi domājot par citiem mērķiem, atkārtojiet savu frāzi, lai atvairītu nepiederošās domas.
7. Nevienam par savu mērķi nestāstiet.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Gribas attīstīšana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz