Piektdiena, 03.12.21, 10:49 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

''Rozes ziedēšana'' - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » ''Rozes ziedēšana''
''Rozes ziedēšana''
SanistraDatums: Sestdiena, 12.12.15, 21:41 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Sākumam laikam ir vērts pieminēt, ka no izseniem laikiem noteiktus ziedus uzskatīja par " Es" simbolu. Tas skar gan Eiropas, gan austrumu tradīcijas. Ķīnā tā bija zelta puķe, Indijā un Tibetā- lotoss, Persijā un Eiropā- roze. Parasti " Es" tiek asociēts simboliski par jau atvērušos puķi. Procesu stimulācijas īpaši efektīvs līdzeklis, kas notiek pār-apziņā, ir dinamiskā vizualizācija, kad no aizvērta pumpura atplaukst puķe visā savā krāšņumā. Šis dinamiskais simbols atbilst realitātei, kura ir cilvēka atklāsmes un visu dabu procesu pamatā. Tā ir iekšēja enerģija vai dzīves sākums, kas darbojas ar nepārvaramu spēku no iekšpuses, kas ved pie mūsu garīgā centra atklāsmes, mūsu " Es".

Bet tagad pati tehnika:

1. Apsēžaties ērtāk. Aiztaisiet acis. Dziļi ieelpojiet vairākas reizes un atslābināties.
2. Iztēlojieties rozā krūmu ar ziediem un pumpuriem. Pievērsiet uzmanību vienam no pumpuriem. Viņš vēl pilnībā ir aizvērts, tikai augšā var redzēt rozā punktu. Koncentrējieties uz attēlu, noturot to apziņas centrā.
3. Iztēlojieties, ka zaļās lapiņas sāk atvērties, atkailinot pagaidām vēl aizvērtās puķes ziedlapiņas. Beidzot, jūsu domu skatiena priekšā ir jāatklājas visam pumpuram, kas sastāv no rozā ziedlapiņām.
4. Ziedlapiņas sāk lēnām atvērties, vērsties uz dažādām pusēm. Tas notiek līdz tam laikam, kamēr jūsu priekšā neparādīsies svaiga, brīnišķīga roze visā tās krāšņumā un pilnziedā. Mēģiniet uzķert tās raksturīgo smaržu, kuru nevar sajaukt ne ar ko.
5. Tagad iedomājieties, ka uz rozi krīt saules stars, apgaismojot un sasildot viņu.... Kādu laiku noturiet šo attēlu.
6. Ieskatieties zieda centrā. Tur jums ir jāredz viedas būtnes seja, pilnas sapratnes pret jums.
7. Sāciet runāt ar viņu par pašu svarīgāko jūsu dzīvē un šo momentu. Uzdodiet jautājumus par to, kam jums ir liela nozīme : par problēmām, virzienu vai izvēli, kuru nāksies izdarīt. Patērējiet uz šo vajadzīgu laika daudzumu.
8. Tagad asociējiet sevi ar rozi. Iedomājieties, ka jūs paši kļuvāt par rozi vai uzņēmāt puķi iekš sevis. Pārliecinaties, ka roze kopā ar viedo būtni atrodas iekšpus jums, ka jūs varat viegli stāties kontaktā ar tiem, izmantot īpašības, kuras piemīt tiem. Simboliskā nozīmē jūs arī esat šī roze, šī viedā būtne.
9. Iedomājieties, ka jūs kļuvāt par rožu krūmu. Jūsu saknes caururbj zemi, no kuras uzsūcas uzturvielas. Jūsu lapas un ziedi aug, virzās uz augšu, pārtiekot no saules gaismas enerģijas un sildās tajā.
10. Iedomājieties, ka jūs- citi rožu krūmi, augi un koki. Mēģiniet noturēt šo izjūtu kaut kādu laika periodu . Pēc tam atveriet acis.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » ''Rozes ziedēšana''
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz