Piektdiena, 03.12.21, 11:08 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Domu kontrole un disciplīna - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Domu kontrole un disciplīna
Domu kontrole un disciplīna
SanistraDatums: Sestdiena, 12.12.15, 21:39 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Apsēdieties ērti uz krēsla vai apgulieties dīvānā.Atslābiniet visu ķermeni , aizveriet acis un 5min pavērojiet savu domu gaitu, pacentieties to atcerēties.No sākuma jūs uztversiet to , ka jūs pārņem domas par to, kas saistās ar sadzīvi (darbu, ģimeni, attiecībām utt.). Pacentieties attiekties pret šim domām kā skatītājs no malas, pilnīgi neatkarīgi un brīvi.Atkarīgi no tā , kādā garīgā stāvoklī jūs atradīsieties , šis vingrinājums jums liksies vai nu viegls vai grūts.Galvenais ir nepazaudēt domu gaitu un rūpīgi sekot tai līdz.Nedomājiet aizmigt pildot vingrinājumu ! Ja esat noguruši veicot vingrinājumu, tad labāk vienkārši pārtrauciet to darīt un atlieciet uz laiku , kad būsiet gatavs nepadoties nogurumam.Šis vingrinājums var tikt veikts no rītiem un vakarā.
Katru dienu nepieciešams vingrinājumu pagarināt uz 1min, lai jau pēc nedēļas jūs varētu 10min sekot savai domu gaitai, nenovēršoties ne uz ko. Ja jums šis laika sprīdis šķitīs pa mazu, tad varat to pagarināt pēc paša vēlēšanās.Visādā gadījumā tam vajag pieiet ar rūpību, jo nav vērts nekur steigties.

Domu kontrole un disciplīna II

Tātad, mēs iemācījāmies kontrolēt savas domas. Nākamais vingrinājums pastāv tajā, lai tās domas, kuras ir nevēlamas,bet, tomēr, lien galvā, nepielaist pie sava gara. Piemēram, mums nevajag nodarboties ar darba darīšanām un kavēties raizēs par darbu, kad atgriežamies mājup no darba.Mums ir jāizslēdz visas domas, kurām nav sakara ar mūsu personisko dzīvi un jāpanāk to, lai uzreiz, atnākot mājās, topat par pilnīgi citu cilvēku. Un pretēji: ja mēs esam darbā, tad mēs mums jāveltī tam visas domas un nav jāļauj ,lai tās klīstu kaut kur tālu ap mājām vai kaut kur vēl. Vajag nodarboties ar to tik ilgi, kamēr tas nepārvērtīsies pieradumā. Vispirms ir jāpierod pie tā, ka viss, ko Jūs darāt darbā vai mājās, darāt ar pilnu apziņu un nav svarīgi vai iet runa par lielu vai mazu darbību. Šo vingrinājumu nepieciešams iznest caur visu dzīvi, jo tas ''asina'' garu, nostiprina apziņu un atmiņu.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Garīgā attīstība » Domu kontrole un disciplīna
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz