Svētdiena, 28.11.21, 01:50 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Lai atbrīvotos no grēmām - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Tautas Medicīna / Dziedniecība » Lai atbrīvotos no grēmām
Lai atbrīvotos no grēmām
OrionDatums: Svētdiena, 24.04.16, 15:28 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 19
Status: Offline
Kas ir grēmas, diemžēl, zin daudzi, jo aptuveni puse no pieaugušiem cilvēkiem cieš no tām vismaz reizi mēnesī. Bet kā ar tām cīnīties?

Daudzos gadījumos no grēmām palīdz atbrīvoties punktu masāža refleksogēnajās zonās.

To vajag darīt tukšā dūšā vai divas stundas pēc ēšanas.

1. Punktā starp krūšu kaulu un ribām. Piespiest šajā punktā ar rādītājpirkstu, vidējo un zeltnesi pakāpeniski pastiprinot spiedienu, 3-4 sekunžu laikā. Nofiksēt spiedienu uz 3-4 sekundēm. Pēc tam atkal lēnām atlaist arī uz 3-4 sekundēm.

2. Punkts starp ribām un nabu. Novietot delnas vienu virs otras un tādā pašā veidā piespiest, kā pirmajā punktā.

3. Punkts, divu pirkstu attālumā no nabas, uz kreiso pusi. Piespiest ar trīs pirkstiem, tāpat kā pirmajā punktā.

4. Punkts, divu pirkstu attālumā no nabas, uz leju. Piespiest tāpat, kā pirmajā punktā.

5. Punkts, četru pirkstu attālumā no nabas, uz leju. Piespiest tāpat, kā pirmajā punktā.

6. Novietojiet rokas abās vidukļa pusēs, muguras pusē, tuvāk astes kaulam. Pirkstu galiem jāatrodas 2cm attālumā no tā. Tajā pašā laikā, zeltnešiem jāatrodas ribu lejasdaļā. Vidējie pirksti – 2cm zemāk, bet rādītājpirkstiem – 2cm zemāk par vidējiem. Jāveic tāda pati darbība, kā pirmajā punktā, t.i., pirkstu spiedienu pakāpeniski pastiprināt, nofiksēt un atbrīvot.

7. Uztaustiet bedrīti, kas atrodas 2cm zem ceļgala puslodes, pa labi no lielā kaula labajai kājai, pa kreisi – kreisajai. Piespiediet šos punktus ar rādītājpirkstiem, tieši tādā pašā veidā.

8. Pēc tam veiciet masāžu punktos, starp īkšķi un rādītājpirkstu abām plaukstām. Piespiest vajag tāpat.

Reflektējošo zonu masāžu ieteicams papildināt ar ārstniecības augu tinktūrām un novārījumiem.

- Sakņu novārījums no ārstnieciskās dižzirdzenes saknēm: 3 ēdamkarotes sausas, maltas izejvielas aplej ar vienu glāzi karsta ūdens, vāra 30 minūtes, izfiltrē, noved līdz galējam gatavības stāvoklim. Lietot karstā veidā pa pusglāzei 2-3 reizes dienā, pēc ēšanas.

- Mazā augstiņa novārījums: 2 ēdamkarotes sausas, maltas izejvielas aplej ar 1 glāzi vāroša ūdens, vāra 15 minūtes, izfiltrē, noved līdz galējam gatavības stāvoklim. Lieto pa 1-2 ēdamkarotēm pirms ēšanas.

- Savvaļas aveņu lapu tinktūra: 2 ēdamkarotes sausas, maltas izejvielas apliet ar 1 glāzi vāroša ūdens, nostādināt 30 minūtes, nokāst. Lietot pa 1/3 glāzes 3 reizes dienā pirms ēšanas.

- Piparmētras lapu tinktūra: 2 ēdamkarotes sausas, maltas izejvielas apliet ar 1 glāzi vāroša ūdens, nostādināt 2 stundas, nokāst. Lietot pa vienai ēdamkarotei 2-3 reizes dienā, ēšanas laikā.

Nobeigumā divi būtiski padomi. Tiem, kuri cieš no grēmām, rekomendējas gulēt ar piepaceltu galvgali. Spilveni gan nav piemēroti šim mērķim. Vajag, lai visa gultas augšpuse atrastos piepacelta, ko var panākt ar augstākām gultas kājām. Bez tā, nav ieteicams valkāt ļoti ciešas jostas un korsetes.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Tautas Medicīna / Dziedniecība » Lai atbrīvotos no grēmām
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz