Svētdiena, 28.11.21, 03:05 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Suņstobri pret vēzi - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Tautas Medicīna / Dziedniecība » Suņstobri pret vēzi
Suņstobri pret vēzi
SanistraDatums: Svētdiena, 24.04.16, 15:27 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Tautas dziednieki vēža dziedināšanā jau gadsimtiem izmanto plankumaino suņstobru, zinot tā maģisko iedarbību uz ļaundabīgo audzēju. Plankumainā suņstobra tinktūras lietošanas „ķēniņa metodi” bībele aprakstīja ķēniņš Dāvids. Daudzās valstīs to lieto zinātniskajā medicīnā ka vēža likvidēšanas un profilakses līdzekli. Par nožēlu reti kurš ārsts ļaundabīgā audzēja slimniekam ieteiks lietot plankumainā suņstobra tinktūru vai kādu citu dabas līdzekli.
Suņstobrs ir viens no indīgākajiem floras augiem, pie tam ļoti indīgas ir visas auga daļas, it sevišķi augļi. Saulainā, karstā laikā tam ir nepatīkama peļu smaka.Suņstobrs ir vienīgais augs, kurš vēža slimniekiem mazina sāpes. Tas stimulē asinsrades orgānu darbību, tādēļ sevišķi ieteicams leikēmijas slimniekiem. Pie suņstobra tinktūras organisms jāpieradina pakāpeniski, bet lielākā deva katram ir ļoti individuāla. Tā svaigu sulu nedrīkst lietot vairāk par 1-2 pilieniem (ar ūdeni). Veselās šūnas pie suņstobra tinktūras pamazām pierod, bet slimās iet bojā.
Suņstobrs stiprina imūnsistēmu. Pat pēc viena cikla lietošanas vēža slimniekiem iestājas ievērojama uzlabošanās. Plankumainā suņstobra tinktūru ieteicams lietot arī pēc vēža operācijām, tas pagarina cilvēka dzīvi un, noņemot sāpes, uzlabo dzīves kvalitāti.
Tā tinktūru lieto pret dažādas lokalizācijas audzējiem: asins, limfas, ādas, kuņģa, zarnu trakta, barības vada, piena dziedzeru u.c. Plankumainā suņstobra tinktūra palīdz arī pret nervozitāti, bailēm no vientulības, aknu slimībām, acu iekaisumiem, asiņojošām brūcēm un citām kaitēm. Zūd tieksme pret alkoholu un smēķēšanu. Bet izdziedināšanās ceļš katram ir jānoiet patstāvīgi.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Tautas Medicīna / Dziedniecība » Suņstobri pret vēzi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz