Svētdiena, 28.11.21, 02:01 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Par fotogrāfiju - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Neizzinātais » Par fotogrāfiju
Par fotogrāfiju
SanistraDatums: Ceturtdiena, 26.12.13, 20:10 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Nekad nelieciet foto starp skapjiem, plauktiem vai nišā. Fotogrāfijai ir vajadzīgs plašums. Ideāli, ja attālums no attēla līdz citiem priekšmetiem ir 20 cm.

Foto vēlams novietot labi apgaismotā, atklātā vietā. Tad nekas netraucēs izplatīties pozitīvajai enerģijai jūsu mājās.

Ievērojiet, ka pārāk grezns rāmis vājina pozitīvo enerģiju.

Nav ieteicams novietot priekšlaikus mirušu cilvēku fotogrāfijas. Ja šāda fotogrāfija jau sen ir jūsu mājā, lai tā paliek. Acis jau ir pieradušas un enerģija istabā līdzsvarojusies. Šāda fotogrāfija nekādu negatīvu nenes.

Nepaturiet tās fotogrāfijas, kurās pats sev nepatīkat. Tās ir īsti enerģētiskie vampīri, kas piesaista pozitīvo enerģiju.

Lai būtu sekmīga karjera, parūpējieties par to, lai dažādos dokumentos foto būtu izdevies. Labāk vairākas reizes pārfotografēties, nekā skatīties uz būtni, kas nav pat jums līdzīga.

Kad jūs fotogrāfē , pasmaidiet, padomājiet kaut ko pozitīvu. Smaidošiem ir vairāk panākumu.

Kaut kur acu priekšā turiet tās vietas fotogrāfiju, kur vēlaties pabūt. Ir zināmi gadījumi, kad tādā veidā sapnis piepildās.

Ja esiet uz baltās svītras un viss veicas, centieties mazāk fotografēties. Tiražēts attēls mazina pozitīvās enerģijas plūsmu.

Nevajadzētu fotografēties uz tikko iegādāta liela pirkuma fona. Vismaz dažus mēnešus pacietieties.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

DaugavietisDatums: Sestdiena, 02.08.14, 14:45 | Ziņojums # 2
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Es arī izteikšu savas domas un uzskatus par to, kas ir foto un kādu lomu tās spēlē mūsu dzīvē..........

Pie mums Latvijā ir saits draugiem.lv, ir arī vispasaules Twitter, Facebook. Odnoklasniki komunikāciju saiti un citi forumi, kuros cilvēki smeļ informāciju, sazinās, draudzējas. Tur daudzi dižojoties un vienkārši pazīstamajiem izliek savas un sev tuvu cilvēku fotogrāfijas. It kā tas nav it nekas. Tas ir sabiedrības komunikāciju attīstības sasniegums un neatņemama sastāvdaļa. Jā, tas tiešām ir zinātniskā progresa sasniegums un ar to daudzi ir apmierināti un jūtas laimīgi.

Tomēr es uzrakstīšu to informāciju, kuru es zinu. Varbūt tomēr būs kādi cilvēki, kuri savu dalību šādos forumos pārskatīs un izmanīs. Es nevēlos cilvēkus atrunāt šādā veidā gūt informāciju vai pierunāt izbeigt savu dalību šajās vai citās līdzīgās internetvietnēs. Ne būt ne. Vienkārši vēlos sniegt informāciju, kuru Jūs varat arī ignorēt vai uzskatīt par melīgu. Tā ir brīva cilvēka brīva izvēle.

Lieta tāda, ka dižošanās ar savām fotogrāfijām citu cilvēku priekšā var kardināli iespaidot cilvēku likteņus un veselību. Jebkura fotogrāfija ir viena no tiem tā saucamajiem portāliem, kopējiem saskares punktiem starp mums tik maz pazīstamo kolektīvo saprātu un mūsu personīgo apziņu.

Pat neko nesaprotot no bioenerģētikas, jebkurš cilvēks var neapzināti sākt bioenerģētisko seansu ar jebkuru cilvēku, kas ir attēlots fotogrāfijā. Tāpat nekontrolējot savas darbības un negribot to, var nodarīt citam cilvēkam ļaunu. Tas ir tādēļ, ka jebkura fotogrāfija, kā jau teicu ir portāls un mums nezināmu pasauli un ir arī kā pastiprinātājs mūsu abpusējai mijiedarbībai ar iepriekš minēto kolektīvo saprātu. Kā jau daudzi zina, tad šajā kolektīvajā saprātā ir pilnīgi visa informācija par mums jebkuru. Tur atrodas pat tāda informācija, kuru mēs par sevi pat paši nezinām. Piemēram, mums pilnīgi sveša cilvēka domas par mums. Tāda cilvēka, kurš ir mūsu paziņas paziņa, kuram par mums mūsu kopējais paziņa ir kaut ko stāstījis. Un tieši fotogrāfija ir tas instruments, kas var veicināt piekļuvi informācijai par mums, jebkuram, kas to apzināti vēlas un prot. Ne velti daudzi ekstrasensi strādā ar cilvēku fotogrāfiju palīdzību. Un ticiet man ! Tas nav kaut kāds superekstrasu triks vai šausmīgi sarežģītas un ne visiem pieejamas zināšanas. Mūsu apzinātu vai neapzinātu mijiedarbību ar kolektīvo saprātu, var vienkāršoti salīdzināt ar to, ka strādnieks, kas rok lielu bedri ar lāpstu visu dienu, naktī iznomā ekskavatoru izrok bedri ar tā palīdzību, bet no rīta paziņo savam darba devējam, ka naktī spēcīgāk pastrādājis, nomainījis 10 sakarsušās no viņa darba lāpstas un paveicis uzdoto darbu grūtā fiziskā darbā.

Tā arī gadījumā ar fotogrāfijām. Tas ir tikai papildus instruments jebkuram zinošam ekstrasensam. Ņemot, ar foto palīdzību, talkā vēl kolektīvā saprāta iespējas var no liela attāluma un vēl labāk kā tiešā kontaktā ar cilvēku, veikt daudz dziednieciskus „brīnumus”. Man arī praktizējot patīk un ir vieglāk strādāt ar foto palīdzību. Mazāks enerģētiskais un laika patēriņš, efektīvāks darba rezultāts.

Tomēr iepriekš minēto, es nestāstīju, lai sāktu Jūs mācīt ekstrasensu darbu. Bet stāstīju tādēļ, lai Jūs saprastu, ka fotogrāfija nav tikai vizuāls attēls, kas ir uzprintēts uz fotopapīra. Tā patiesībā ir „ierocis” gan aizstāvībai, gan uzbrukumam. Un paši zināt, ka ar jebkuru ieroci jābūt uzmanīgam un jebkurš ierocis var Jūs gan aizstāvēt, gan, diemžēl, ievainot vai nogalināt.

Tagad pienāca kārta tam, lai es Jums pastāstītu cik viegli fotogrāfijas iespējas mēs paši to neapjaušot, esam „iedarbinājuši”. Jūs noteikti esat daudzreiz emocionāli skatījušies uz kādu foto. Vienalga, vai uz šīs fotogrāfijas ir attēlota Jūsu tālā un senā pirmā mīlestība vai arī vienkārši Jums emocionāli svarīgs cilvēks. Vienalga vai pozitīvi vai negatīvi svarīgs. Un tāpat daudzi no Jums ir ievērojuši, ka tādā veidā (emocionāli) skatītas fotogrāfijas pēkšņi no plakana attēla „iegūst apjomu”. Cilvēks un vieta uz fotogrāfijas pēkšņi paliek tuvāki Jums, fotogrāfija papildinās dažādām papildus emocionālām un vizuālām detaļām. Un ne jau fotogrāfija Jūsu rokās ir palikusi 3D formātā. Nē, Jūs esat neapzināti „iedarbinājuši” fotogrāfiju un visu ar to cieši saistīto bioenerģētisko pasauli. Kolektīvo saprātu un informāciju. Un nedz Jūs, nedz kāds cits vairs nekontrolējat savu domu un emociju iedarbības līmeni uz cilvēku, kas attēlots fotogrāfijā.

Atsevišķi, uzskicēšu šādu iespēju. Iedomājaties, ka Jūsu vecā, bet ļoti mīlošā māte skatās uz sava bērna (Jūsu) fotogrāfiju, priecājas par savu bērnu un vēl, no visas savas mātes sirds, viņam laimi, visu to labāko. It kā patīkama un pašsaprotama situācija. Bet ir viena liela un šausmīga skāde. Jūsu māte ir parasta pensionāre, kas saņem pensiju 120 latu apmērā, viņa ir pateicīga valdībai un dzīvei par tādu pensijas apmēru un šīs pensijas pastāvīga, laicīga saņemšana ir viņas subjektīvais uzskats par laimi un šīs „laimes” virsējā atzīme. Turpretī Jums alga 200 latu apmērā, nu nemaz nav Jūsu laimes kalngals. Bet ir viens bet – Jūs mīlošā mamma ir „iedarbinājusi” Jūsu fotogrāfiju un neapzināti caur „pastiprinātāju” translē visiem, ka Jūsu laime ir 120 latu apmērā........ Nevajag pēc tam brīnīties, ka Jūsu ienākumi pēkšņi sāk sarukt. Viņi gan nenokrītas līdz Jūsu mammas "laimes etalonam", tomēr mazinās un liek Jums strādāt divkārt.

Traki vai ne ! Bet tas tā, diemžēl ir. Un šajā konkrētajā gadījumā iemesls Jūsu darba papildstundām ir tikai tas, ka Jūs sev tuvam cilvēkam esat iedevis savu foto un šī tuvā cilvēka izpratne par laimi, krasi atšķiras no Jūsējās. Tikai un vienīgi. Var tikai iedomāties, kas var notikt, kad cilvēks, kuru Jūs esat kādreiz stipri apvainojis, netīšām ierauga Jūsu foto internetvietnē, to izprintē un skatoties uz Jūsu foto izgāž savu seno apvainojumu un dusmas pret Jums........

Jūs noteikti iebildīsiet – ko tad man vairs nevienam nav savs foto jādod, nav radi un draugi ar savu bildi jāiepriecina un t . ml.. ? Dievs pasarg ! Dariet kam vēlaties. Tikai nebrīnīties, ja šis „fotoierocis” kādreiz Jūs ievaino. Tomēr, iesaku savu bērnu un tuvu mīļu cilvēku fotogrāfijas nedodiet svešiem. Tas viss, protams, attiecas uz manis pieminētajām sākumā internetvietnēm. Bet katrs ir savas laimes kalējs vai neveiksmes pirmavots.

Laimi un veiksmi Jums tādā veidā un apjomā, kā par laimi domājat Jūs !

VortexDatums: Svētdiena, 25.01.15, 19:31 | Ziņojums # 3
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 1
Man te tāda problēma saistībā ar fotogrāfijām!

1. Albūmā stāv bildes kurās esmu redzams es, kopā ar man tuvu cilvēku (tāds nepatīkams, nevēlams). Vai šo fotogrāfiju iznīcināšana palīdzēs saraut vai pavājināt enerģētiskās saites ar šo cilvēku? Kāds būtu risinājums: izmest fotogrāfijas mistkastē, sadedzināt kādā noteiktā mēness dienā vai kā?

2. Albūmā stāv arī bildes, kur šis cilvēks ir redzams viens. Kāds būtu darāms ar šīm fotogrāfijām, lai šis cilvēks vairs man acīs neradītos (pazustu no manas dzīves) vai pavājinātos viņa vara?

SanistraDatums: Otrdiena, 27.01.15, 15:57 | Ziņojums # 4
Quote Vortex ()
1. Albūmā stāv bildes kurās esmu redzams es, kopā ar man tuvu cilvēku (tāds nepatīkams, nevēlams). Vai šo fotogrāfiju iznīcināšana palīdzēs saraut vai pavājināt enerģētiskās saites ar šo cilvēku? Kāds būtu risinājums: izmest fotogrāfijas mistkastē, sadedzināt kādā noteiktā mēness dienā vai kā?

Pirmām kārtām neviens rituāls līdz galam nepalīdzēs, ja vien pats nebūsiet gatavs pilnībā ''atlaist'' šo cilvēku no savām domām, apziņas.
Šādu foto iznīcināšana var pavisam nedaudz pavājināt saikni, taču ne iznīcināt. Ja vēlaties iznīcināt saikni, tad te noderēs citu rituāli un prakses. Piemēram - http://elkvme.ucoz.com/forum/17-555-1
http://elkvme.ucoz.com/forum/18-608-1

Tāpat variet pats uzrakstīt sev vēlamos vārdus uz papīra un dedzinot bildes skaitīt savu vārdojumu.

Miskastē gan nemetiet, noteikti vajag sadedzināt. Ja vēleties variet izmantot šim visam piemērotākās Mēness dienas - Dilstošajā Mēness periodā.

Quote Vortex ()
2. Albūmā stāv arī bildes, kur šis cilvēks ir redzams viens. Kāds būtu darāms ar šīm fotogrāfijām, lai šis cilvēks vairs man acīs neradītos (pazustu no manas dzīves) vai pavājinātos viņa vara?

Instrukcija principā tā pati. Sadedziniet ar domām vai vārdiem, ko vēlaties panākt.

Bet vēlreiz atkārtošos, ka panākumi ir cieši saistīti ar Jums un Jūsu uztveri.

SanistraDatums: Sestdiena, 23.04.16, 18:14 | Ziņojums # 5
Labdien!

Jā, ja Jums ir/būs tāda vajadzība, tad variet foto ņemt līdzi, kad dosieties pie kāda speciālista.
Foto paši par sevi nesatur negatīvu informāciju, ja vien nav attiecīgi apstrādātas, tāpēc glabājot nekā īpaši tās neietekmē. Te vairāk ir psiholoģiskais aspekts, nekā maģiskais.

Bet, tas, ka Jūsu foto ir pie kāda, kas var darīt ļaunu, gan ir bēdīgi, jo neeksistē rituāla, kas liegtu caur foto Jums kaut ko nodarīt. Lai samazinātu šādu risku, Jums pašai vajag garīgi attīstīties un stiprināt savu enerģētiku. Tāpat vajag ik pa laikam pārbaudīt savu enerģētiku uz negatīva esamību, lai neielaistu problēmas un, ja tādas atklāsies, tad vajag tīrīt nost. Tas ir vienīgais, ko var reāli darīt.

Nu un variet lūgt Augstākos Spēkus, lai šie vai konkrēts cilvēks nomierinās un atlaiž no savas dzīves.

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Neizzinātais » Par fotogrāfiju
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz