Otrdiena, 30.11.21, 06:59 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Slota - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Maģiskie palīgi » Slota
Slota
SanistraDatums: Ceturtdiena, 26.11.15, 13:38 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Instruments, kā nav grūti noprast, izmantojams tīrīšanai, attīrīšanai. Maģiskās praksēs, šādai slotai vajag pareizi izvēlēties materiālu.

Vispirms, izlemiet, kam tieši jums tā ir vajadzīga. Ja jūs grasāties radīt instrumentu noņemšanai no cilvēka vai dzīvnieka bojājumus, vārdojumus, tad tāda slota top parasti no puraviem un citām atlasītām garām zālītēm. Darbam ar telpu vai teritorijas parastu attīrīšanu, slotu sien no tieviem bērza zariem. Attiecīgam mērķim izvēlas attiecīgu materiālu.

Slota no vārpatas

Izvēlaties piektdienu, pilnmēnesi, sesto dienu pēc jauna mēness vai piekto dienu pēc pirmā ceturkšņa. No rīta, kad izžūs rasa, bet obligāti tā, lai paspētu visu izdarīt līdz pusdienai, dodaties uz iepriekš izvēlētu pļavu, kur noteikti aug vārpata. Līdzi paņemiet stipru mājas kvasu, vai alu. Sākumā apejiet teritoriju, kurā jūs strādāsiet, ejot pulksteņrādītāja virzienā, apsmidzinot ar kvasu vai alu iekš nosacītā apļa. Pēc tam krustojiet pļavu no austrumiem uz rietumiem un no ziemeļiem uz dienvidiem, apsmidzinot abas puses no sevis. Pie tam vajag pie sevis vai skaļā balsī griezties pie pļavas saimniekiem, skaidrojot, kādēļ jūs atnācāt un ko gribat paņemt. Iet pa pļavu vajag basām kājām, lai justu zemi. Dzēriena atliekas vienkārši izlejiet zemē.
Tagad, lēnām un koncentrējoties uz mērķi, sāciet apiet pļavu, meklējot vārpatas. Nepieciešams izmeklēt svaigas zaļas krāsas zālītes, kuras ir garas, līdzenas, kukaiņu nesabojātas. Zālītes uzreiz rokā salieciet akurāti slotā, pielīdzinot tā, lai asie gali būtu vienā līmenī. No šīs puses slotu nostrupināt nedrīkst. Kad salasīsiet nepieciešamā resnuma slotu , apsaitējiet tās beigas, kur būs rokturis, ar resnu zīdu diegu (diegu var savīt no tieva zīda). "Rokturi" vajag apvīt ar diegu, akurāti piekļaujot vijumu pie vijuma, trīs kārtās. Pēc tam, nostiprinot diegu, apgrieziet turpat pļavā nelīdzenās beigas ar asu rituālu nazi, atkāpjoties apmēram 5mm no tinuma malas. Aizejot pateicieties pļavas saimniekiem un Mātei-zemei.
Tagad jums atlicis tikai sagaidīt pilnmēnesi (ja jūs nestrādājāt pilnmēnesī) un iesvētīt savu instrumentu naktī, Mēness gaismā, tuvākajā avotā, apslapinot ūdenī slotas galus. Rokturi slapināt nedrīkst. Pēc tā instrumentu uzreiz var lietot.
Kad slota izžūs, jums nāksies apsaitēt to no jauna, jo tā var izbārstīties, izslīdot no aptinuma. Pirmajā un otrajā reizē cenšaties savilkt pēc iespējas ciešāk.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Maģiskie palīgi » Slota
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz