Piektdiena, 03.12.21, 09:42 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Ūdens, kā ļoti labs palīgs mērķu sasniegšanai. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Ūdens, kā ļoti labs palīgs mērķu sasniegšanai. (Maģiskais H2O.)
Ūdens, kā ļoti labs palīgs mērķu sasniegšanai.
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:49 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Šī tehnika domāta savu Mērķu sasniegšanai „pieaicināt” Dabas neaptveramo spēku. Tātad:

Ielejam glāzē (lielajā) parastu ūdeni.Labāk ne no ūdensvada.
Sākam glāzi griezt (pulksteņa rādītāja virzienā). Tā lai ūdens glāzē arī sāktu griezties.
Skatoties ūdenī, kas ir glāzē, griežam ūdeni minūti, pusotras.
Turpinot griezt glāzi un ūdeni, vizualizējam ūdenī savu Mērķi.
Piezīme:

Vizualizētajam Mērķim nedrīkst būt ar negatīvu definīciju, īpašību. Tam jābūt bez piedēkļa “ne”. Piemēram: Ja Jūs iedomājaties cilvēku kurš Jums kaut ko neatsaka ir nepareizi. Pareizi ir, ja Jūs iedomājaies, ka cilvēks, kuru Jūs iedomājaties, kaut ko Jums izdevīgu apstiprina. Vai Jūsu vīrs vairs nedzer (nepareizi) – Jūsu vīrs ir atturībnieks (pareizi), vai Jūsu sieva vairs neslinko mājās (nepareizi) – sieva ir čakla (pareizi) un t.m.l.

5. Griežam ūdeni un redzam ūdenī Mērķi, līdz sajūtai, ka Mērķis pilnībā “ielipis” ūdenī.

Piezīme:

No sākuma Mērķa vizuālais tēls ūdenī “parādīsies” un “pazudīs”, bet noteikti Jūs panāksiet, ka vizualizētais Mērķa tēls ūdenī paliks stabili un vairs nepazudīs. Tā notiek vienmēr. Labi, būtu, ja šo Mērķi Jūs ne tikai vizualizētu ūdenī, bet sajustu, viņu ar tausti, ožu, garšu - ar visiem maņu orgāniem.

6. Beidzam griezt glāzi ar ūdeni un sākam viņu (glāzi un ūdeni tajā) “apmīļot” kā mazu bērnu. Ar visu sirdi un dvēseli. “Apmīļojam” un “zēlojam” maksimāli un pilnībā. Līdz glāze ar ūdeni ir Jūsu “mīļākais cilvēks”.

7. Izlejam ūdeni no glāzes dabiskā ūdens tilpnē.

8. Un no visas sirds (no Anahatas čakras) novēlam šim ūdenim no glāzes izplesties visā Pasaulē (gan visās Zemeslodes ūdens tilpnēs, gan Dabā, gan gaisā).

9. “Uzķeram” sajūtu, ka šī izplešanās plašajā Pasaulē arī notiks.

Piezīme:

Labāk būtu, ja Jūs būtu kādas upes krastā vai uz tilta un pagriezusies (zies) ar seju pa straumei.

10. Lai paātrinātu sava Mērķa piepildījumu, iesaku domās “ienirt” ūdenī un punktos 8.un 9. aprakstīto sajūtu dublēt vēlreiz.

Piezīme:

Domāju, ka lielākā daļa no cilvēkiem ir kaut reizi ienirusi ūdenī. Ir jāatcerās tikai tā sajūta zem ūdens (spiediens no visām pusēm, ūdens tonis, Jūsu ķermenis zem ūdens un t.t..) un “jāpārnes” uz konkrēto darbību un darbības vietu.

11.“Uzķeram”sajūtu, ka visu esat izdarījuši pareizi.

12. Viss !!!

Paskaidrojums.

Tādā veidā Jūs tieši visai Pasaulei pasūtat savu Mērķi un Jums noteikti radīsies iespējas to realizēt. Jūs sava Mērķa sasniegšanai būsiet piesaitījuši Dabas neatņemamu īpašību – pāriešanu no vienas kvalitātes un formas, otrā formā. Šis process Pasaulē ir nepārtraukts. To nekādi “labi” vai “slikti” spēki nevar apstādināt. Nekad ! Tā ir mūsu Pasaules uzbūves un eksistences neapstrīdama aksioma. Un Jūs šīs Dabas īpašības būsiet novirzījuši sava Mērķa sasniegšanai. Sāksies nepārvarama ķēds reakcija. No nesakārtotības Jūs izveidosiet sev vēlamu sakārtotību. Nevienam nebūsiet “atņēmusi (is)” ko svarīgu, jo Daba ir “bezgalīga”. Un viņas spēks neaptverams cilvēka saprātam. Es, subjektīvi, uzskatu, ka ātrāk Daba var cilvēku iznīcināt, nevis cilvēks Dabu. Un tas jau sāk notikt…..

Vēl iesaku, no sākuma praktizēt mazus Mērķus un kad būsiet “piešāvušies” var arī pāriet uz kaut ko lielāku.

Šī metode ir laba tad, ja Jūsu jaunu mērķu sasniegšanai. Tad, kad Jūs tikai plānojat iesākt darbības, lai kaut ko sasniegtu. Metode ir varena, bet no sērijas "Ūdens akmeni drupina". Ilgāka savā izpildījumā, bet ļoti iedarbīga.

Iesaku par laikam, kāmēr esat ceļā uz savu mērķi, šo tehniku papildināt ar tehniku, kur tiek pielietots Uguns varenais spēks. Jo Uguns stihija, savukārt, iznīcina negatīvu, kas, laika gaitā, "salasās apkārt" Jūsu mērķim. Šī tehnika arī ir manā blogā.

Bet katrā gadījumā visiem novēlu veiksmi un visu savu Mērķu sasniegšanu !
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Ūdens, kā ļoti labs palīgs mērķu sasniegšanai. (Maģiskais H2O.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz