Piektdiena, 03.12.21, 10:07 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Kā pasūtīt savu nākotni ar uguns (sveces) palīdzību. - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Kā pasūtīt savu nākotni ar uguns (sveces) palīdzību. (Uguns Stihijas īpašību izmantošana.)
Kā pasūtīt savu nākotni ar uguns (sveces) palīdzību.
DaugavietisDatums: Piektdiena, 01.08.14, 16:41 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 42
Status: Offline
Šī metode noder tādos gadījumos, kad kāda mērķa sasniegšanas process ir jau iesācies, bet kaut kādu iemeslu dēļ, tas "sāk bremzēt".

Vai nu Jūsu (1.) biznesa partneri vai (2.) mājinieki, kuriem vajadzēja kaut ko Jūsu labā, jau savstarpēji norunāto, izdarīt, to nedara, vai (3.) Jūs jau sen krājat (piemēram) jaunam, labam TV, automašīnai, bet visu laiku parādās citu pirkumu nepieciešamība.

Ar šīs metodes palīdzību tiek nodedzināta tā negatīvā informācija, kas traucē Jūsu mērķa sasniegšanu. Bieži vien ar to arī pietieek, lai kāroto sasniegtu.

Tātad, jādara sekojoši:

1. Aizdedziet sveci, nolieciet to uz galda un paši nosēžaties pretī degošajai svecej.

2. No sākuma vienkārši skataties uz liesmu. Sekundes 10 - 15.

3. Tad - domās, ar savu saprātu, "ielieniet" degošajā liesmā. Cilvēki ar attīstītākām sajūtām, pat varbūt sajutīs, kā visapkārt Jums šaustās liesmu mēles. Var arī sevi iedomāties spēcīga, liela uguns apļa vidū, kad apļa "sienas", kā nepārvarams, augsts mūris visapkārt.

4. Tur tajā uguns aplī iedomājaties, vizualizējiet sevi, kas jau sasniedzis savu mērķi.Vai arī situāciju, kuru vēlatiees sasniegt.

Piezīmes:

Neatkarīgi no Jūsu spējām vizualizēt un iedomāties vienmēr, no sākuma, būs tā, ka, lai kā Jūs centīsities noturēt vizualizēto tēlu, viņš gan parādīsies, gan pazudīs.

Bet tas ir ļoti pat pareizi un labi, jo Uguns stihija "cīnās" ar tiem negatīviem, (dedzina tos nost), kas ir par traucēkli, lai Jūsu mērķis tiktu sasniegts.

Noteikti pienāks brīdis (parasti ilgi nav jāgaida), kad vizualizētais tēls paliks patsstāvigs un vairs nepazudīs. To būs viegli, vizualizētā veidā, noturēt uguns liesmās. Tā, kārotais, mērķi sasniegušais tēls, jānotur uguns liesmās vēl minūtes 2 - 3.

Šādu procedūru vēlams atkārtot vēl 2 - 3 reizes.

Pēc tam. Mērķa sasniegšanas process, noteikti, paātrināsies, Pazudīs ārējās pasaules traucējošie apstākļi. Uguns stihija - būs Jums palīdzējusi, sasniegt kāroto mērķi.

Vispār, iesaku, tā, ar Uguns stihiju, apstrādāt ne tikai savus "bremzējošos" mērķus, bet arī sev negatīvus cilvēkus. Arī šim nolūkam, šī tehnika noder. Protams, tikai tad "uguns liesmās", jāvizualizē nevis sevi pašu, bet negatīvo cilvēku. Negatīvo cilveku ar tikai tādām īpašībām, kas Jums nepieciešamas, nevis ar tām, kas viņā Jums nepatīk.

SVARĪGI !!! Atkārtoju. Jāpanāk, tēla vizualizācija, nevis tikai skatoties uz uguns liesmu, bet arī pašam "esot", šajās uguns liesmās.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Kā pasūtīt savu nākotni ar uguns (sveces) palīdzību. (Uguns Stihijas īpašību izmantošana.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz