Piektdiena, 03.12.21, 09:59 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Pieslēgšanās pie Zemes Stihijas enerģijas - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Pieslēgšanās pie Zemes Stihijas enerģijas
Pieslēgšanās pie Zemes Stihijas enerģijas
OrionDatums: Piektdiena, 03.01.14, 15:05 | Ziņojums # 1
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 19
Status: Offline
Šī maģiskā darbība saistīs jūsu enerģētiku ar Zemes Stihijas enerģiju.

Izpildot šo, jums būs kontakts ar nebeidzamas enerģijas avotu, kad vien jutīsiet nogurumu vai enerģijas apsīkumu.
Priekš pieslēguma jums vajag izvēlēties kaut ko, kas jums patīk vai kaut ko tādu, ar ko sajūtat labu kontaktu, respektīvi lieta, kas jūs piesaista. Piemēram, jūsu mīļākais koks vai kāds augs, vai kāda vieta pie dabas, kur jums ļoti patīk uzturēties.
Uz šīs vietas vai auga jums vajadzēs uzzīmēt simbolu (vai nu pašizdomātu vai arī kādu jau eksistējošu). Šis simbols būs saiknes radītājs starp jums un Zemes Stihijas objektu.

Instrukcija:

Atrodiet vai izvēlieties šo objektu un paprasiet tam atļauju, vai drīkst pieslēgties pie tā enerģijas. Izmantojiet intuīciju/sajūtas, lai noskaidrotu atbildi (varat pameditēt kādu laiku uz šo objektu).
Ja ir saņemta pozitīva atbilde, tad uzzīmējiet uz sava ķermeņa izvēlēto simbolu (vietā, kurā to neviens cits neredzēs).
Pēc tam iegrebiet vai uzzīmējiet šo pašu simbolu uz objekta, kuru esat izvēlējies/usies.
Pēc tam meditējiet uz šo objektu, vizualizējot kā saikne starp jums abiem aug stiprāka. Redziet un sajūtiet, kā objekta enerģija jūs padara stiprāku. Vizualizējiet kā abi simboli (uz jums un objekta) spīd gaiši zaļā krāsā un noskaitiet:

"Es piesaucu pie Zemes Stihijas spēkiem. Savienojiet mūs tagad un visās stundās, lai es vienmēr saņemtu enerģiju no šī varenā ........ (ievietojiet objekta nosaukumu) un lai savienoti mēs mūžam būtu."

Skaitiet tik ilgi, līdz jūtat ka saikne ir nostiprināta.

Uzmanību!

Pēc šī rituāla jūs būsiet savienoti ar šī objekta dzīvības spēkiem. Jūs protams nenomirsiet, ja šis objekts (pieņemsim ka koks) nomirs, tiks nocirsts vai kā citādi cietīs. Jūs vienkārši būsiet savienoti ar enerģiju, ko šis objekts izdala. Protams, ja šis objekts aizies bojā, enerģiju jūs vairs nesaņemsiet, tādēļ labāk izvēlēties ilgtspējīgu objektu, kam neviens, visā tā dzīves garumā, nekaitēs.
Ja jūs sajūtaties "iztukšoti", tad aizejiet pie šī objekta un pameditējiet uz to kādu laiku, koncentrējoties uz saikni starp jums, kā arī atjaunojiet simbolu uz savas ādas vai objekta, ja tas ir nepieciešams.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Pieslēgšanās pie Zemes Stihijas enerģijas
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz