Piektdiena, 03.12.21, 11:06 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Jūs un stihijas; Elementālisma sākums; Prakses ar partneri - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Jūs un stihijas; Elementālisma sākums; Prakses ar partneri
Jūs un stihijas; Elementālisma sākums; Prakses ar partneri
SanistraDatums: Piektdiena, 03.01.14, 15:03 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Jūs un stihijas.

Doto praksi vajag veikt pēc iespējas biežāk, jebkādos brīžos. Atceraties par to pēc iespējas biežāk un dariet. Tās būtība ir tajā, lai sajustu stihiju attiecību sevī. Jūtiet tādā līmenī (kā arī nokrāsu un stāvokļa sīkumus) kā varat. Īstenībā stihiju attiecība ļaudīs vienmēr mainās. Pat tam, kam pamatā ir, teiksim, Uguns, noteiktos momentos būs arī Ūdens un Zeme (īstenībā cilvēkā vienmēr ir visas četras stihijas). Svarīgi ir sajust stihijas dažādos stāvokļos - kad jūs esat modri un kad jūs noguruši, kad jūs priecājaties, skumjās, kad jūs esiet ļauns, baidāties, slimojat. Beigu beigās, kad jūs ēdiet vai pastaigājaties. Tas ļaus sākt saprast stihiju darbības, ka ir ļoti vērtīgi.

Elementālisma sākums.

Izpildiet šo praksi pēc tam, kad iemanījāties iepriekšējā. Būtība ir tajā, ka jums ir apzināti jāizmaina savs stāvoklis ar stihijas palīdzību. Izmainiet stihiju attiecību sevī. Varat uzlādēties no ārējiem un iekšējiem avotiem, "izmest" stihiskas enerģijas daļu no sevis, ar gribasspēku mainīt to īpašības.

Prakses ar partneri.

Šīm praksēm ir vajadzīgs partneris. Pamēģiniet izdarīt iepriekšējo praksi ar partneri.
Izmainiet viņa stāvokli, nesakot uz kādu maināt. Ņemiet vērā tikai, ka efekts var būt ne uzreiz, bet pēc noteikta laika, tāda ir smalko plānu īpašība.

Pamēģiniet savā rokā radīt jebkādas stihijas enerģiju un, lai jūsu partneris nosaka to. Pamēģiniet noteikt to pašu partnerim.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Jūs un stihijas; Elementālisma sākums; Prakses ar partneri
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz