Piektdiena, 03.12.21, 10:24 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Meditatīva noskaņošanās uz stihijām - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Meditatīva noskaņošanās uz stihijām
Meditatīva noskaņošanās uz stihijām
SanistraDatums: Piektdiena, 03.01.14, 15:00 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Iztēlojieties materiālu stihijas iemiesojumu. Ūdenstilpne ūdenim, liesma ugunij un tā tālāk. Kādu vēlaties. Vislabāk iedomāties sākumam visabstraktāk - tas ir, ne krāsainu dīķi, bet vienkārši ūdens ''kaudzi'' ūdenim. Lieta ir tāda, ka, piemēram, kalna ezeram un jūrai ir ūdens stihija, kā jūs saprotat, bet fāzes atšķirsies. Abstrakti iztēlojoties stihiju, jūs noskaņosieties tīrāk. Pacenšaties izdarīt tā, lai nebūtu nekāda "aizmugures fona" - esiet tikai jūs un stihija, ko jūs izvēlaties. Tālāk jums vajag iegūt stihijas enerģiju. Šeit ir daži varianti.
Var vienkārši noskaņoties uz veidolu. Var sākt izvilkt enerģiju no tā. Ja sanāca radīt tieši stihisku veidolu, tad jūs sajutīsiet ar ko enerģija atšķiras no citas. Iespējams, jūsu veidols nepatvaļīgi izmainīsies, un jūs redzēsiet, teiksim, to pašu stihijas enerģiju tīrā veidā (tā var atšķirties no veidola - piemēram, uguns vietā vienkārši daudz iesarkanas vai citas enerģijas, atkarībā no jūsu ''redzes'').

Šai praksei uzreiz ir divas jēgas - pirmkārt, tā ļaus jums sajust stihijas enerģiju, un jūs varēsiet atpazīt viņu - tā kā svarīgi ir iegaumēt visas izjūtas, redzējumus un stāvokļa izmaiņas. Otrkārt, šī prakse ļaus jums uzlādēties ar stihisku enerģiju, kas bieži ir noderīgi. Tāpat, jums nav sevi jāierobežo ar vienu stihiju. Noskaņojieties uz visām četrām pēc kārtas. Iegaumējiet atšķirības izjūtās. Tas ir noderīgi vēl arī tāpēc, jo palīdzēs izvairīties no kļūdām un saprast vai esiet pareizi noskaņojies. Kā arī vēl palīdzēs atklāt spēcīgākās un vājākās puses - ja jums ir slikta saikne ar stihiju, tad, acīmredzami, jums būs sarežģītāk veikt ar viņu meditāciju. Veiciet praksi pēc iespējas biežāk, iegaumējiet izjūtas.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Dabas, Stihiju Maģija » Meditatīva noskaņošanās uz stihijām
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz